Sepet 0

i-Life Laptoplar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11340 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

i-Life Laptoplar ve Özellikleri

İş dünyasında, eğitim alanında, sektörlerin tümünün yönetim basamaklarında işleyiş, dijital ortamda ilerliyor. Bu nedenle yeni nesil teknolojileri takip edebilmek için bir bilgisayara değil, iyi bir bilgisayara sahip olmak gerek. Sanal ortamın pratikliği ile beraber güvenilir sistemler ile çalışmak zamandan büyük tasarruf sağlıyor. Siz de i-Life laptoplar ile birçok ihtiyacınıza yanıt bulabilir, hızlı ve yüksek performanslı bir bilgisayar satın almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yaratıcılığınız ile dilediğiniz fikrin peşinden engellerle karşılaşmadan koşabilmek için i-Life markası yıllardır laptop bilgisayarlar üretiyor. i-Life laptoplar yüksek kalite işlemcileri, süper çözünürlüklü ekranları ve daha birçok özelliği ile kullanıcılara ihtiyacı olandan fazlasını sunuyor. i-Life laptop modelleri, çok geniş bir kitleye hitap edişini her seviyedeki işlemci ve RAM’e sahip olan çeşitleri ile sağlıyor. Bu sayede grafik tasarımcıların ihtiyaç duyduğu bilgisayarlara, daha basit amaçlar doğrultusunda alışveriş gerçekleştirmek isteyen kişiler yönelmek zorunda kalmıyor, bu sayede daha uygun bir seçim yapmak da mümkün oluyor.

i-Life Laptop Modelleri

i-Life ürün yelpazesi ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Bunu sağlayan sebeplerden biri ise i-Life dizüstü bilgisayar modellerinin birçok kapasitede işlemci, RAM, harddisk ve benzer donanım özellikler barındırıyor oluşu. Markanın ZedAir adı altında oluşturduğu bilgisayar koleksiyonu i3, i5 ve i7 işlemcili modellere sahip. Bu işlemci güçleri, bilgisayarın performansını doğrudan etkiliyor.

i-Life ZedAir CX3 Notebook, i3 işlemciye sahip bir dizüstü bilgisayar. 15.6 inç boyutundaki ekranı ve LED paneli ile oldukça tatmin edici bir tasarım sunuyor. 1.80 kg ağırlığı ile rahatça taşınabilirken, 4GB RAM kapasitesiyle de ortalama bir performans sergiliyor. 2 işlemci ve 4 sanal çekirdek destekli Intel Core i3 işlemci, Intel Hyper-Threading, Intel SpeedStep ve Intel Virtualization Technology gibi ek özelliklere sahip. Bu teknolojiler çoklu okuma, sanallaştırma, enerji tasarrufu ve optimum sunucu kullanımı gibi bilgisayar performansını arttırıcı bir dizi özellik sağlıyor. Windows 10 işletim sistemli i-Life notebook cihaz ile ofis işleri ve eğitim gibi yüksek performansa ihtiyaç duymayan kullanımlar için ideal bir seçenek oluyor.

Yüksek Performanslı i-Life Laptop Özellikleri

i-Life laptop modelleri, ZedAir CX5 Notebook cihazını da içeriyor. Intel Core i5 işlemciye sahip bu cihaz, performans açısından daha yüksek saat hızlarına ulaşabiliyorken daha büyük ve daha fazla sayıda önbelleği kaldırıyor. Bu da daha seri performans gösteren bir bilgisayar demek. Aynı zamanda i5 işlemci sayesinde entegre grafiklerde i3 işlemciye göre daha iyileştirilmiş sonuçlar elde ediliyor. 8G​B RAM’e sahip cihaz, oyunları orta seviye özellikler ile çalıştırmayı mümkün kılarken 4K altı çözünürlükteki videoları düzenleme gibi işleri rahatça yapabilmeyi sağlıyor. İhtiyaca bağlı olarak 4GB, 8GB ve 16GB RAM kapasitelerine sahip i-Life dizüstü bilgisayar ZedAir CX5 modelleri de tercih edilebiliyor. 15.6 inç boyutundaki cihaz 1920x1080 piksellik ekran çözünürlüğü sağlıyor. Böylece yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilir, tasarımlarınızı özgürce oluşturabilirsiniz.

Markanın sahip olduğu dizüstü bilgisayar portföyünde profesyonel kullanıcılar için de seçenekler yer alıyor. i-Life ZedAir CX7 Notebook modeli, Intel Core i7 işlemcisi ve çok sayıda çekirdeği sayesinde yüksek sistem gereksinimlerini karşılıyor. Bu cihazın Intel Core i7 işlemci ile birlikte sahip olduğu işlemci tabanlı özellikleri ise şu şekilde:

  • Intel Quick Sync Video
  • Intel Flexible Display Interface
  • Intel InTru 3D Teknolojisi
  • Intel Insider
  • Intel Net Video Teknolojisi
  • Intel Wireless Display
  • Intel Net Video HD Teknolojisi

Bunlarla birlikte ZedAir CX7 4,8 ve 16 GB kapasiteli RAM seçenekleri ile kullanım amacına en uygun performansı sunacak şekilde tercih edilebiliyor. 640x480 çözünürlüğe sahip VGA kamerayı da barındıran i-Life dizüstü bilgisayarlar ile anılarınızı kalıcı olarak saklayabilir, bu eğlenceli opsiyon ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Windows 10 Home işletim sistemli i-Life cihazlarda son sürüm uygulamalar ve yazılımlar, kullanışlı arayüz ile birlikte donma ve takılma olmadan zahmetsizce açılabiliyor.

i-Life Laptop Fiyatları ile Her Bütçeye Uygun Alışveriş

Dizüstü bilgisayarlar kategorisinde i-Life notebook çeşitleri, fiyat performans ürünleri olarak yer alıyor. Bu da markanın laptop cihazlarının performansına oranla oldukça uygun fiyatlı olduğunu gösteriyor. Kullanıcılarından bu şekilde geri dönüşler alan marka i-Life notebook fiyatları konusunda da birçok seçenek sunuyor. İhtiyaca göre seçim yapılabilecek birçok ürün seçeneği ile bütçeye uygun alternatifleri değerlendirmenize imkan tanıyor.

i-Life laptop modelleri ofis çalışanlarının ve öğrencilerin kullanması için yeterli özellik ve donanımlara sahip seçenekleri ile oldukça uygun fiyatlı bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Sadece arama motoru ve ofis programlarına gereksinim duyan kullanıcılar, bu seçeneklere yönelerek, performans açısından memnun kalacakları seçimler yapabiliyor.

Kullanıcısına performans sunarken bütçeye uygun seçeneklere ulaşmayı sağlayan i-Life, ihtiyaçları için daha üstün özellikler arayan kullanıcılarına da daima yüksek performans ve buna rağmen ulaşılabili​r fiyat ayrıcalıkları tanıyor. Intel i5 ve i7 işlemcilere ve birçok RAM hafıza seçeneğine sahip i-Life notebook cihazlar, oyun tutkunları ve de 3D tasarım peşindeki mimarlara, grafik tasarımcılara, video editörlerine hitap ediyo. Marka aynı işlevli diğer marka ve modellere kıyasla daha elverişli fiyatlar sunarken yüksek çözünürlük ve üstün teknolojileri yaratıcı kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

i-Life Laptoplar Turkcell Pasaj’da

Bir laptop bilgisayar satın alma aşamasında iseniz, size en uygun özelliklere sahip cihazları Turkcell Pasaj’ın çok geniş ürün skalası sayesinde kolaylıkla seçebilir, yüzlerce seçenek arasında tam olarak ihtiyacınız olana ulaşabilirsiniz. En uygun alışverişi gerçekleştirmek için Turkcell Pasaj’ın fiyat karşılaştırma listesini inceleyebilirsiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun, ihtiyacınıza yönelik en uygun laptop seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın güvenli alışveriş olanaklarından yararlanabilir, hayalinizdeki laptop bilgisayara oldukça kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

i-Life Dizüstü Bilgisayar Modelleri Arasından Hangisini Seçeceğim?

Satın alacağınız bilgisayarlar arasında seçim yaparken, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey hangi amaç ile bilgisayar satın almak istediğinizi belirlemek. 3D grafik tasarımlar ya da mimari projeler tasarlayacağınız, yüksek çözünürlüklü oyunlar oynayacağınız bilgisayarın yüksek kalitede bir işlemciye, iyi bir çözünürlük performansına ve tüm bunlarla birlikte RAM özelliklerine sahip olması gerek. Ders çalışmak, ofis ortamında veri depolama gibi daha basit amaçlar doğrultusunda tercih edeceğiniz i-Life dizüstü bilgisayar modelleri daha ortalama seviyedeki donanımlara sahip olacak şekilde tercih edilebilir.

i-Life Laptop Teknik Servisine Nasıl Ulaşabilirim?

Laptop bilgisayarınız ya da markanın kullandığınız farklı kategorideki ürünleri ile ilgili olarak yetkili-teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda marka ile +90 212 514 1666 telefon numarasını kullanarak iletişime geçebilir, yaşadığınız sorun ile ilgili bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

i-Life Laptop Nerede Üretiliyor?

Markanın ait olduğu şirket Life Digital Technology, ABD, Miami merkezlidir. 2012 yılında kurulan şirket, ürünlerini günümüzde Orta Doğu, Afrika, Hindistan kıtaları ile birlikte Bağımsız Devletler Topluluğuna ait ülkelerin pazarına sunuyor.

i-Life Laptop Çantası Ürünlerine Nereden Ulaşabilirim?

i-Life laptop-dizüstü bilgisayar cihazınıza uygun laptop çantalarını Turkcell Pasaj’da rahatlıkla bulabilir, sahip olduğunuz cihaz boyutlarına en uygun bilgisayar çantasını seçtikten sonra güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla
 ​