Sepet 0

Dell Laptoplar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11340 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Farklı İhtiyaçlara Uygun Dell Laptop Modelleri ve Fiyatları

Dell, çok çeşitli taşınabilir bilgisayarlara sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Her türlü kullanım amacına uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirdiği ürünleri ile Dell laptoplar geniş bir kitle tarafından tercih edilir. 1984 yılından beri üretim yapan marka, sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde ürünlerini herkesin gereksinimlerine uygun hale getirmeyi başarır. Kullanıcı ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek herkesin aradığını bulabileceği iyi bir alternatif haline gelir. Dünyanın önemli bilgisayar üreticileri arasında bulunan Dell, laptop arayışında olan kullanıcıların ilk göz attığı seçenekler arasında yer alır. Dell notebook ya da ultrabook çeşitleri ile kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunar. Teknik özelliklerin başarılı tasarımlarla bir araya geldiği Dell laptop  modelleri ile aradığınız nitelikleri karşılayan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj fırsatlarına göz atarak Dell laptop fiyatları ve modellerine uygun etiketlerle sahip olabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Seçim Yapmadan Önce Göz Atılması Gereken Dell Laptop Özellikleri

Dell laptop modelleri geliştirilmiş teknik tarafıyla dikkatleri üzerinde toplar. Oyunlardan günlük işlemlere, ağır programlardan basit işlemlere kadar her türlü ihtiyaca yanıt veren ürünler, kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Seçenekleri incelediğinizde RAM, dahili bellek hafızası, bağlantı noktaları, çekirdek sayısı ya da işlemci gibi farklı özellikler açısından birbirinden ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Dell bilgisayar modelleri kullanıcılarına sunduğu alternatifler sayesinde herkesin aradığını zorlanmadan bulmasını mümkün kılar. Sizin için uygun olan Dell dizüstü bilgisayar modelini seçmeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Laptoplar genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • İş istasyonu olarak nitelendirilen Dell laptoplar, gelişmiş işlemcisi ve yüksek bellek hafızasıyla öne çıkar. Masaüstü bilgisayarlar kadar güçlü bir donanıma sahip olduğu için iş amaçlı bilgisayar kullanan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı serilerden oluşan modeller arasında istediğiniz gücü kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Daha günlük kullanım için de farklı serilere sahip olan Dell laptoplar, şık tasarımıyla öne çıkar. İnce detayları optimize edilmiş performansla bir araya getirmesiyle her türlü kullanım amacına uyum sağlamayı başarır.
  • Seçenekleri incelediğinizde 16 GB RAM’den 128 GB’a kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz. 128 GB gibi yüksek bellek hafızaları çoğunlukla iş istasyonlarında kullanılır. Günlük kullanım için laptop arıyorsanız 64 GB’ın altındaki modeller sizin için yeterli olabilir.
  • Günlük kullanımla beraber oyun amacıyla da laptop kullanmak isteyenler 16 GB ve üzerindeki modellerden birini tercih edebilir. Ekran kartıyla desteklenen güçlü işlemcili Dell laptoplar, gamerlar arasında da oldukça popülerdir.
  • Zarif dokusuyla dikkatleri üzerinde toplayan Dell notebook, iş amaçlı bilgisayar kullanmak isteyenler için idealdir. İnceliği, hafif yapısı ve mobilitesi, notebook modellerini ofis programlarını kullanan çalışanlar için iyi bir seçim haline getirir. Ayrıca çoğu programın rahatlıkla çalıştırılabilmesi de ürünlerin öne çıkan detaylarındandır.
  • Seçim yapmadan önce işletim sistemini de dikkate almanız gerekir. Çoğunlukla Dell laptop modelleri içerisinde Windows kurulu olarak gelse de bazı modeller FreeDos olarak da satışa sunulur. FreeDos, istediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz bilgisayarlara verilen genel bir isimdir. Windows’un yanı sıra Linux gibi farklı işletim sistemlerini kurabilir, bilgisayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.
  • Dell Vostro 3500 i5-1135G7 modeli, uygun fiyata sahip olduğu özelliklerle dikkat çeker. 8 GB RAM içermesinin yanı sıra HDMI benzeri önemli bağlantı noktalarına sahip olduğu için kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt verir. Intel Core i5 işlemcisi de ürünün performansını artıran detaylar arasında yer alır.
  • Dell laptoplar yüksek frekans değerleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Artırılmış frekans değerleri 4.8 GHz olan modeller, ağır programları akıcı bir şekilde çalıştırmanızı mümkün hale getirir. Ayrıca artırılabilir frekans, ihtiyaç durumunda bilgisayarınızın performansının yükseltilmesini sağlar.
  • Sabit disk boyutu da Dell laptoplar arasından seçim yapmadan önce göz atabileceğiniz özellikler arasında yer alır. Seçenekleri incelediğinizde 3 TB gibi yüksek hafızalardan 512 GB gibi daha düşük hafızalara kadar birçok farklı alternatif olduğunu görebilirsiniz. Bilgisayarınızda çok fazla dosya depoluyorsanız daha yüksek hafızaya sahip olan modellerden birini tercih etmeniz önerilir.

Sunduğu çeşitliliğin yanı sıra Dell laptop fiyatları ile de kullanıcılarını memnun etmeye devam eder. İhtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra Turkcell Pasaj’daki seçenekleri inceleyebilir, uygun fiyata aradığınız özelliklere sahip olabilirsiniz.

Ekran ve Tasarım Detaylarıyla Dell Laptop Modelleri

Dell laptoplar hem tasarım hem de teknik yönüyle kullanıcılarının aradığı çoğu özelliği çatııs altında toplamayı başarır. İçerdiği farklı seriler, değişik ekran ölçüleriyle her türlü ihtiyaca yanıt verir. Dell laptop modelleri incelendiğinde 13.3 inç, 14.1 inç, 15.6 inç ve 17 inç benzeri farklı seçenekler olduğu görülebilir. 13.3 inç ölçülerinde olanlar çoğunlukla dış mekanlarda laptopunu kullanmayı tercih eden kişilerce kullanılır. Küçük ebatları sayesinde taşınabilirliği yüksek olan 13.3 inç ve 14.1 inç ölçülerindeki modeller, kullanıcılarının günlük yaşantısını kolaylaştırır. Çoğunlukla ofis ve iş amaçlı olarak kullanılan küçük ebatlı modeller, 2 kg ve altında olmasıyla da kullanıcılarına konfor sağlar. Çantada taşırken hantal bir duruş sergilememesi, ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. İş istasyonu olarak nitelendirilen modeller biraz daha ​ağır olsa da muadilleriyle kıyaslandığında ideal ölçülerde kalır. İş istasyonları, güçlü donanımı hafif kasada bir araya getirmesiyle kullanıcılarına avantajlar sağlar. Seriler tasarım bakımından da birbirinden ayrılabilir. Bazı modellerin klavye bölümü daha oval bir tasarıma sahipken bazılarının kenarları keskin o​​labilir. Kişisel ihtiyaçlarınızı ve beğeninizi göz önünde bulundurarak Dell notebook fiyatları içinde istediğiniz nitelikleri karşılayanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Dell laptop fiyatları ve çeşitliliği sayesinde herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği iyi bir alternatiftir.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Dell Laptop Fiyatları

Dell, farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak şekilde kendi içinde birden fazla seriye ayrılır. Ürünler oyun, günlük, iş ya da istasyon gibi kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Sunduğu çeşitlilik sayesinde Dell laptop fiyatları geniş bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Dell dizüstü bilgisayarlar mobilitesi ile de dikkatleri üzerinde toplar. Dell XPS 13 9305 i7-1165G7 gibi modeller, küçük ebatları ve hafif yapısıyla taşınabilir bilgisayar arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Gelişmiş işlemci özellikleri, farklı ekran boyutları ve şık tasarımıyla öne çıkan ürünler, herkesin aradığını zorlanmadan bulmasını mümkün kılar. Birbirinden farklı serileri bulabileceğiniz Turkcell Pasaj sayesinde Dell laptop modellerine kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz özelliklerle sistemlerinizi güçlendirebilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajları sayesinde Dell laptop fiyatları ve seçeneklerine uygun etiketlerle erişebilir, aradığınız özellikleri bütçenizi zorlamadan elde edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​

Sıkça Sorulan Sorular

Dell laptop Modelleri Pil Performansı Nasıldır?

Dell laptoplar kendi içinde farklı pil güçlerine sahip olsa da genel olarak bütün modeller kullanım ömrü konusunda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya koyar. Ayrıca bazı ürünler hızlı şarj özelliğine sahip olması sayesinde acil durumlarda kullanıcılarına pratiklik kazandırır.

Dell Laptoplar Bağlantı Gücü Söz Konusu Olduğunda Nasıldır?

Dell laptoplar incelendiğinde Bluetooth versiyonu bakımından kendi içinde farklılık gösteren modeller olduğu görülebilir. Bluetooth 5.0 ya da 5.2 gibi farklı standartlara sahip olan modellerin hepsi harici cihazlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurar. Bluetooth kulaklığınızla eşleştirebileceğiniz bir model arıyorsanız seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Dell Laptoplar Kimler için Uygundur?

Dell laptoplar sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkes için uygundur. Kullanım amacı fark etmeksizin herkese hitap eden çeşitliliği sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Dell, farklı türlerde bilgisayarlar içerdiği için her türlü amaçla kullanılabilir. Çeşitliliği sayesinde geniş bir kitleye hitap eder.

Daha Fazla
​​