Legends of Runeterra 295 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Rakiplere Karşı Üstünlük Kazanın

Legends of Runeterra LoRa, oyun içi çeşitli ögelerin satın alımında kullanılan bir oyun para birimidir. LoRa ile oyunda pek çok avantaj kazanarak düşmanlarınızla daha donanımlı bir şekilde karşı karşıya gelebilirsiniz. Legends of Runeterra 295 LoRa ile oyun içi mağazadan “Başlangıç Paketi, Deste Paketleri, Board Kostümleri” ve birçok öge satın alabilirsiniz. Görevleri daha kolay şekilde tamamlayabilir, en iyi destelere sahip olabilir ve rakiplere karşı büyük bir üstünlüğe sahip olabilirsiniz. LoR serüvenini, stratejik hamleler ve ekstra destek sayesinde daha keyifli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEGENDS OF RUNETERRA 300 LORA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Henüz yorum yok