League of Legends 6450 RP

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

RP Puanları ile Sihirdar Vadisi’nin Tadını Çıkarın

Dünyanın en çok oynanan moba türü oyunlarından biri olan League of Legends mağazasında kullanabileceğiniz League of Legends 6450 RP dijital oyun pini, kostüm ve benzeri içerikleri satın almak için kullanılabilir. Karakterlerinizi tarzınıza daha uygun bir hale getiren kostümlerin yanı sıra, RP dijital oyun pinini destekleyen Riot oyunlarındaki satın alımlar için de kullanabilirsiniz. 6450 RP oyun pinini kendiniz için satın alabileceğiniz gibi, arkadaşlarınıza hediye etmek için de tercih edebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Riot Points kodlarını kullanabilmek için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Mağaza” ve ardından “RP satın al” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkan soldaki seçeneklerden “RIOT PIN ve Kodlar” seçeneğini işaretlemelisiniz. Satın almış olduğunuz Riot Points (RP) kodunu girip “Submit” butonuna tıkladıktan sonra kodunuz hesabınıza tanımlı hale gelecektir.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEAGUE OF LEGENDS 6450 RP
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Henüz yorum yok

League of Legends 6450 RP Kodu Fiyatı | Satın Al & Oyna

Dünyanın en çok oynanan MOBA türü strateji oyunu olan League of Legends macerasına, Riot Points ile çok daha donanımlı katılın! İndirimli League of Legends RP fiyatlarına Turkcell Pasaj’dan ulaşarak birbirinden değerli birçok öğe satın alabilir ve oyun içi mağaza alışverişlerinizi avantajlı hâle getirebilirsiniz.

Oyunun Türkiye sunucusunda kullanılabilen League of Legends RP kodları ile bakiyenizi anında hesabınıza yükleyebilirsiniz. League of Legends 3620 RP ve diğer RP seçeneklerine Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile sahip olarak oyundaki galibiyetinize daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bir efsane olmanın tüm zorluklarını, ekstra içerikler sayesinde hızla atlayabilirsiniz.

League of Legends 6450 RP ile Neler Alınır?

Riot Points, LOL çevrim içi oyun mağazasında sunulan tüm içeriklerin satın alınmasında kullanılan bir oyun para birimidir. League of Legends 1770 RP, 805 RP gibi farklı birçok değ​er bulunur. Bu sanal paralar ile çeşitli itemler satın alarak oyun içinde pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Bu avantajları, iyi bir gamer kariyeri için kullanmaya imkân sağlayan League of Legends 6450 RP ile neler alınır, işte listeniz!

 • Tüm ifadeler 
 • Clash biletleri 
 • Sihirdar simgeleri 
 • Tüm takviyeler 
 • Totem görünümleri 
 • Kostümler 
 • Ganimet 
 • Elementalist Lux Usta Sürümü

LoL 6450 RP ile DJ Sona, Elementalist Lux, Ruh Bekçisi Udyr, Vahşi Batılı Lucian gibi tüm kostümleri satın alarak ihtişamlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ganimet kategorisinde yer alan 10+1 adet “Minik Efsane Yumurtaları” ve daha birçok ganimetin sahibi olabilir, bu sayede oyun macerasını ikiye katlayabilirsiniz. Dilerseniz daha düşük RP gerektiren Elementalist Lux Usta Sürümü’nü satın alarak kalan bakiyenizi, farklı ek içerikler ile değerlendirebilirsiniz.

LoL 6450 RP Nasıl Yüklenir?

League Of Legends içinde harcamak için uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz RP oyun pinleri, Turkcell Pasaj güvencesi ile sizlerle! League of Legends RP kodu, SMS ile anında teslim edilerek oyun deneyiminize daha fazla heyecan ve rekabet katmak için sizi bekliyor.

Ödemesini tamamladığınız dijital kodunuzu, oyun içinde aktif edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkinlik küresi paketleri, prestij puanları, galibiyet XP takviyesi, şampiyonlar ve daha birçok içeriğe 6450 RP ile anında sahip olabilirsiniz.

League of Legends 6450 RP Nasıl Aktif Edilir?

6450 RP satın al” seçeneği ile daha gelişmiş bir strateji oyunu deneyimlemenin ve oyunculuğunuzu en üst seviyede sergilemenin ayrıcalığını tercih edebilir ve bir an önce bu deneyime atılmak, gerçek bir kahraman olmak için sadece bir adım atmanız gerekir. Bunun için destansı bir oyunun tüm dikkatleri üzerine çeken kahramanı olma yolculuğunuzda sizlere ek faydalar sunan “League of Legend RP nasıl aktif edilir?” işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterlidir.

 • Öncelikle League of Legends hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın. 
 • Ardından “Mağaza” seçeneğine tıklayarak mağaza bölümüne ulaşın. 
 • Mağazada bulunan “RP Satın Al" kısmına tıklayın. 
 • League of Legends RP satın al seçenekleri içerisinden “Riot PIN ve Kodlar” sekmesine basın. 
 • Açılan kutucuğa, Turkcell Pasaj üzerinden satın almış olduğunuz 6450 RP kodunu girin. 
 • "Submit” butonuna basın. 
 • Riot Points (RP) kodunuz, hesabınıza tanımlanacaktır.

LoL 6450 RP aktivite adımlarını takip ederek hızlı bir şekilde bakiyenizi elde edebilir ve ek içeriklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

LoL 6450 RP Fiyatı

League of Legends RP kodları, oyunculara farklı değer aralıklarında sunulur. Her RP değeri, oyun içi mağazadan kostüm, ganimet, takviye ve diğer ögelerin satın alım işlemlerinde kullanılır. 6450 RP ile oyunda zengin içeriklere rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj ile epik bir maceraya çok daha avantajlı şekilde katılmak için indirimli LoL 6450 RP fiyatlarından hemen faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla