League of Legends 400 RP

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

LOL Şampiyonunu Kendin Tasarla

League of Legends (LOL) internet üzerinden birden fazla kişiyle oynanan savaş ve strateji tarzı oyunlar arasında oldukça popülerdir. Genellikle beş kişiden oluşan iki takım ile oynanan LOL’de oyun karekteri “şampiyon” olarak adlandırılır. Mevcut şampiyonlardan istediğinizi seçerek LOL’a dahil olabilirsiniz. Ayrıca oyun içi para birimi olan RP ile oyun mağazasından şampiyonları öne çıkaran aksesuarları da satın alabilirsiniz. Şampiyonlar, kostümler, geliştirme kartları (BOOST), ganimetler ve çeşitli özel eşyalar 400 RP ile alabileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Nasıl Aktif Edilir?

Riot Points kodlarını kullanabilmek için öncelikle oyuna giriş yapmalısınız. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Mağaza” ve ardından “RP satın al” butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkan soldaki seçeneklerden “RIOT PIN ve Kodlar” seçeneğini işaretlemelisiniz. Satın almış olduğunuz Riot Points (RP) kodunu girip “Submit” butonuna tıkladıktan sonra kodunuz hesabınıza tanımlı hale gelecektir.

Riot League Of Legends 400 RP

Oyun tutkunlarına benzersiz bir deneyim sunan Riot League Of Legends 400 RP, ilgi çekici grafikleriyle dikkat çekiyor. Kendinizi gerçek bir savaşçı gibi hissedebileceğiniz oyunda, iki grup bulunuyor. Hobi oyunlarının pek çoğunda olduğu gibi bu oyunda da temel amaç galip gelmektir. Bu nedenle rakibin savunma binaları ve Nexus binası yok edilmelidir. Bunun için güçlü bir savaş stratejisi ve gelişmiş bir oyun karakteri gerekir. Savaş stratejilerinizi kontrol ederek karşı tarafı yenebilir, asla teslim olmayan güçlü bir savaşçı olabilirsiniz!

Profesyonel ve Başarılı Oyuncular

Riot League Of Legends 400 RP oyununda her oyuncunun kendine has karakteristik özelliği bulunuyor. Her oyuncunun güçlü olduğu yön ve yetenekleri birbirinden farklıdır. Bu sayede farklı beceri ve özelliklere sahip oyuncular arasından birini seçerek savaşta galip olan taraf olabilirsiniz.

Stratejik Bir Savaş Deneyimi

Oyun içerisinde market alışverişiniz için para birimi olarak RP (Riot Points) kullanılır. Kazandığınız Riot Points’ler sayesinde karakterlerinize ek özelleştirmeler satın alabilir, deneyimlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Oyuncularla maç yaparak, eşya toplayarak ve deneyim puanları kazanarak karakterleri güçlendirebilirsiniz. Üstelik RP miktarınız yeterli olduğunda oyun karakterine Skin satın alabilir, avantajlı sürelerde Points’ler kazanabilirsiniz.

League Of Legends Riot Points RP Özellikleri

  • Dijital ürün kategorisinde Riot Games tarafından geliştirilen video oyunu 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Çıktığı ilk yıldan beri pek çok oyun dalında ödül almış olan League of Legends, MOBA türü strateji oyunudur.
  • League Of Legends Riot Points RP oyunu sadece karşı takıma değil, bilgisayar kontrollü oyun karakterlerine karşı de savaşılabilen bir oyundur.
  • Kazandığınız Riot Points’ler sayesinde 150'den fazla oyun karakteri ve 800'den fazla karakter görünüşlerine sahip olabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde satın alabileceğiniz pek çok silah ve mühimmat bulunur. Bu sayede amansız bir savaşın tam ortasında bile çok daha güçlü bir karakter olarak çıkabilirsiniz.

Diğer Özellikler

Uygulama Adı
League of Legends

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.