2480 Valorant Points

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Points ile Maksimum Aksiyon

Valorant Points (VP), Valorant oyun içi satın alımlarda kullanılan bir para birimidir. Oyun içerisinde avantaj sunan çeşitli itemler sayesinde çok daha donanımlı bir şekilde mücadele verebilirsiniz. 2480 Valorant Points ile oyun mağazasından ajanlar, silah kostümleri ile birlikte daha birçok takviyeyi satın alabilirsiniz. Ayrıca yalnızca  Valorant Points ile açılan savaş bileti (battle pass) ürünlerine sahip olabilir ve yepyeni serüvenlere atılabilirsiniz. Mücadelede size üstünlük kazandıracak geliştirmeleri ve ögeleri kullanarak çok daha keyifli ve aksiyon dolu bir oyun heyecanını deneyimleyebilirsiniz.

Valorant Points Nasıl Aktif Edilir? 

İlk olarak Riot Games hesabına giriş yapın. Valorant mağazasında yer alan “Valorant Points” butonuna tıklayın. Açılan sayfada ödeme yönteminizi “Riot PIN ve Kodlar” olarak seçin. Kodunuzu kutucuğa girdikten sonra “Gönder” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Valorant Points Nasıl Aktif Edilir? 

Tüm bu işlemlerden sonra Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.