Philips SPT6254-62 Kablolu Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Philips Kablolu Klavye Mouse Set

Tam Kontrol Sağlar
Klavye & Mouse Setleri bilgisayarınız üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Bu kontrol sırasında rahatlığınızda da bir şey kaybetmezsiniz. Kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek özenle tasarlanmıştır. Bu set ile konforlu deneyim yaşarsınız.

Optik ve Kullanışlı Fare
Sette bulunan fare optik sensörlüdür. Elinizi kavrayan ve ergonomik yapısı ile uzun süren kullanımlarda bile sizi yormaz. 1000 DPI hızı ile her cihazla hassas şekilde kontrol yapmanızı sağlar. Sağ ve sol el kullanımı için uygundur.

Q Klavye Kullanımı
Q klavye üzerinde 104 tuş vardır. Uygun boyutları ve tuş mesafeleri ile evde ya da ofiste verimli şekilde kullanmanız sağlanır. Plastik malzemeden üretilen klavyeyi konforlu bir ürün arayanlar tercih edebilir.

 Tak ve Çalıştır
Bu set içinde klavye ve fare yer alır. İkisinin de kablolu bağlantısı vardır. Sadece cihazınıza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tak ve çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz.

Set Avantajı
Q klavye ve fare arayanlar için uygun bir settir. Kullanıcıların günlük kullanım için aradıkları verimli ve konforlu tasarım bu setteki cihazlarda bulunur. Her iki cihazın da bağlantısı USB kabloyla yapılabilir. Çeşitli işletim sistemlerine uyumludurlar.

Philips Marka Kalitesi
Teknolojik alanda sıklıkla tercih edilen markalardan biri Philips’tir. Onun kaliteli ve dayanıklı tasarımlarına güvenerek bu seti satın alabilirsiniz. Kullanıcı verimliliğini ve konforunu düşünen markanın cihazlarıyla rahat edersiniz.

Özellikler

Bağlantı: Kablolu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PHİLİPS SPT6254-62 KABLOLU KLAVYE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
TÜM
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok