Inca IWS-519 Wireless Multimedia Slim Chocolate Dizayn Type C Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FABO TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aşina Olduğunuz Tuş Dizilimi ile Anında Uyum

Inca IWS-519; özel slim tuş dizilimi ile  parmaklarınızın aşina olduğu tuş düzenine anında uyum sağlar.

Bağlantı Özgürlüğü

Type-C Uyumlu tüm cihazlarınız ile mükemmel şekilde çalışır.

Maximum Hassasiyet, Minimum Ses

Inca IWS-519 klavye & mouse set, hassasiyeti iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak üzere optimize edilmiştir. Klavyenizi bu sayede ofisinizde, evinizde, dilediğiniz her yerde kendine özgü tasarımı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Silinmez Tuşlar

Inca IWS-519 wireless klavye ve mouse setiniz, sabit eğimli ayaklar ve sıvı dökülmelerine dayanıklı tasarımı sayesinde sağlam yapılıdır. Aynı zamanda klavye tuşlarının üzerindeki harflerin silinmemesi için her tuşun üzerine solma karşıtı işlem uygulanmıştır.

10m Çekim Gücü

Inca IWS-519 klavye & mouse setin süper slim kare tuşları ile çok daha hızlı ve konforlu klavye kullanımına sahip olursunuz. Yalnızca mini USB veya Type-C alıcıyı yuvasına takmanız yeterlidir. Bu sayede gecikmesiz güçlü bağlantının tadını, 10 metre kablosuz kullanım mesafesine kadar çıkarırsınız.

12 Multimedya Tuş Kombinasyonu

Inca IWS-519 wireless klavye & mouse set, 12 adet multimedya tuşu sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halletmenize imkan tanır.

Ergonomik Mouse

Kablosuz mouseun kıvrımlı şekli ve kavrama yerleri, her iki avucunuzun içine de rahatlıkla oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hassas imleç denetimi elinizin altında olur.

Özellikler

  • 10m Kullanım İmkanı
  • Tuş Sayısı: 104
  • Tuş Ömrü: 10 Milyon Tıklama
  • Akıllı Enerji Tasarrufu Sağlar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.