Inca IMK-384U Wired Multimedia Q Klavye & Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FABO TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aşina Olduğunuz Tuş Dizilimi ile Anında Uyum

Inca IMK-384U; özel slim tuş dizilimi ile  parmaklarınızın aşina olduğu tuş düzenine anında uyum sağlar.

Dayanıklı ve Silinmez Tuşlar

Inca IMK-384U klavye ve mouse setiniz, sabit eğimli ayaklar ve sıvı dökülmelerine dayanıklı tasarımı sayesinde sağlam yapılıdır. Aynı zamanda klavye tuşlarının üzerindeki harflerin silinmemesi için her tuşun üzerine solma karşıtı işlem uygulanmıştır.

20 Multimedya Tuş Kombinasyonu

Inca IMK-384U klavye & mouse set, 20 adet multimedya tuşu sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halletmenize imkan tanır.

Su Tahliye Kanalları

Inca IMK-384U; kazayla dökülecek her türlü sıvıya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, klavye üzerinde yer alan sıvı tahliye kanalları sayesinde klavyeniz zarar görmez. 

Tak - Çalıştır USB Bağlantı

Kurulum derdi olmadan tek yapmanız gereken, klavyenizi ve farenizi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktalarına takmak ve kutudan çıkardığınız gibi kullanmaya başlamaktır.

Özellikler

  • 125 Tuş Sayısı
  • Türkçe Q Klavye
  • 100 DPI Hassas Optik
  • USB Bağlantı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.