Sepet 0

Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

İleri Teknoloji ile Çocuklarınızın Güvenliği: Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri

Ixtech akıllı çocuk saatleri, hem ebeveynler hem de çocuklar için eğlenceli ve güvenli bir kullanım tecrübesi sunan giyilebilir teknolojilerdendir. Ixtech akıllı çocuk saatleri SIM kartlı yapısı ile çocuğunuzu aramanıza ve çocuğunuza mesaj atabilmenize olanak tanır. Bu sayede çocuğunuz ile her an iletişimde kalabilirsiniz. Ixtech akıllı çocuk saatleri görüntülü arama fonksiyonu ile beraber daha etkili bir iletişim kurmanıza da katkıda bulunur. Dilediğiniz takdirde bu özelliği acil ve beklenmedik durumlarda çocuğunuzla daha rahat bir biçimde iletişim kurmak için de kullanabilirsiniz. Ixtech akıllı çocuk saatleri özellikleri arasında Wi-Fi’ı da barındırır. Dahili Wi-Fi aracılığı ile saati bir kablosuz ağa bağlayarak pil ömrünü uzatabilir ve hücresel veri kullanımını düşürebilirsiniz. Bluetooth özelliğini de bünyesinde barındıran Ixtech akıllı çocuk saati modelleri, kulaklık gibi aygıtlar ile saat arasında bağlantı kurulabilmesini sağlar.

GPS ve Sağlık Takip: Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Durumunu Kontrol Edin

Ixtech akıllı çocuk saatleri dahili GPS modülü sayesinde çocuğunuzun hareketlerini anlık olarak takip edebilmenizi mümkün hale getirir. Cep telefonlarınıza kuracağınız Xee-Kids App ile beraber senkronizasyonu gerçekleştirerek, çocuğunuzun konum takibini yapabilir ve geçmişe dönük kayıtları inceleyebilirsiniz. Ixtech akıllı çocuk saatleri, GPS bağlantısının kullanılamadığı yerlerde ise baz istasyonu bilgisi (LBS) ve Wi-Fi aracılığı ile çocuğunuzun konumunu size bildirir. Ixtech akıllı çocuk saatleri GPS ile konum takibine ek olarak elektronik çit özelliğini de barındırır. Bu özelliği kullanarak çocuğunuz için okul, ev gibi alanları güvenli alan olarak belirleyebilirsiniz. Saat, çocuğunuzun bu alanlara girmesi ve çıkması halinde size bildirim yollar. Bu sayede güvenliği sağlayabilirsiniz. Ixtech akıllı çocuk saatleri, nabız ve vücut sıcaklığını da ölçebilir. Bu sayede çocuğunuzun sağlığından da emin olabilirsiniz. Bunlara ek olarak Ixtech akıllı çocuk saatleri kandaki oksijen seviyesini ölçmeye yarayan SpO2 sensörüne de sahiptir.

Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde Her Zaman İletişimde Kalın

Ixtech akıllı çocuk saatleri, çocuklarınızla her zaman iletişimde kalmanıza yardımcı olabilecek özelliklere sahiptir. Ixtech akıllı saatler aracılığı ile ebeveynler doğrudan çocuklarını arayabileceği gibi metin mesajları da gönderebilir. Bu özellikleri hem günlük iletişim hem de acil durumlar için kullanabilirsiniz. Acil durumlarda çocuklar, saat üzerinde bulunan SOS düğmesine basarak hızlıca yardım çağırabilir. SOS butonuna basıldığında saat ebeveyne acil durum araması yapar. Ebeveynin çağrıya cevap vermemesi durumunda ise saat, önceden belirlenmiş acil durum numaralarını arar. Bu özellik sayesinde acil ve beklenmedik durumlara karşı anında tepki verebilirsiniz. Ebeveynler genellikle Ixtech’in mobil uygulaması aracılığı ile çocuklarının konumunu izleyebilir ve ayarlarını kontrol edebilir. Tüm bu özellikler sayesinde çocuğunuzun güvenliği ve günlük yaşamı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Eğitici Oyunlar ve Uygulamalar Sunan Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Gelişimine Katkı Sağlayın

Ixtech akıllı çocuk saatlerinin bünyesinde barındırdığı Xee-Kids uygulaması aracılığı ile çocuklar hem eğlenebilir hem de yabancı dilde kelime öğrenebilir. Saat içinde 300’den fazla İngilizce ve Fransızca kelimeyi içeren sesli ve görsel anlatımlı zengin eğitim programları yer alır. Ixtech akıllı saatlerde yer alan quiz içerikleri ile çocuklar eğlenceli bir şekilde dil öğrenebilir. Buna ek olarak Xee-Kids uygulaması arkadaş ekleme özelliği ile çocukların daha etkili bir etkileşim kurmasına da katkıda bulunur. Eğitici oyunlar, çocukların problem çözme yeteneklerini, mantıksal düşünme becerilerini ve genel zeka gelişimini destekler. Çocuklar akıllı saatlerini kullanarak dijital okuryazarlık becerilerini de geliştirebilir.

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolleri: Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Dijital Dünyasını Yönetin

Ixtech akıllı çocuk saatleri üst düzey ebeveyn kontrol özellikleri ile beraber çocuğunuzun dijital dünyasını daha etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Ebeveyn kontrollerini kullanarak, çocuğunuzun saat üzerinden erişebileceği içerikleri filtreleyebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun yaşına uygun olmayan içeriklere maruz kalmasını engelleyebilirsiniz. Ebeveyn kontrolleri aracılığı ile çocukların saati üzerinde harcayabileceği zaman sınırlanabilir. Bu sayede oyun oynama veya ekran süresi konusunda belirli bir sınırlama getirebilirsiniz. GPS özelliği sayesinde çocuğunuzun konumunu her an takip edebilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanarak çocuğunuzun nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak harita üzerinden görebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Ixtech akıllı çocuk saatleri; ebeveynlere mobil uygulama üzerinden çocuklarının saatinin ayarlarını uzaktan kontrol etme ve gerektiğinde müdahalede bulunabilme olanağını da sunar.

Uzun Ömürlü Pil: Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde İletişimi Kesmeyin

Ixtech akıllı saatler, uzun pil ömrü ile beraber çocuğunuzun saatini daha uzun süre kullanabilmesini ve iletişimin sürekli olmasını mümkün hale getirir. Uzun pil ömrü, saatin gün boyunca şarj edilmeden kullanılabilmesi anlamına gelir. Böylece günlük rutinler sırasında sürekli iletişim kurma olanağı sağlayabilirsiniz. Saatin sürekli olarak kullanılabilir bir durumda olması acil durumlarda çocuğunuzun sizinle hızlı bir biçimde iletişim kurabilmesini mümkün hale getirir. Ixtech saatlerin uzun pil ömrü GPS özelliğini kullanarak çocuğunuzun konumunu sürekli olarak takip etmenizi de sağlar.

Renkli ve Zarif Tasarım: Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri ile Tarz Yaratın

Ixtech akıllı çocuk saati renkleri ile de dikkat çeker. Tüm zevklere hitap eden Ixtech akıllı çocuk saatleri siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahiptir. Akıllı saat aksesuarları ile kullanıma da uygun olan Ixtech akıllı saatler kişiselleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Ixtech saatlerin renkli ekranı, animasyonları ve özel tasarımları, çocuğunuzun saatiyle etkileşim kurmasını ve kullanmaktan keyif almasını sağlar. Kolayca takılabilen, ayarlanabilen ve çocukların cildine uygun malzemeler kullanılan tasarımlara sahip olan Ixtech akıllı saatler keyifli ve güvenli bir kullanım deneyimi sağlar. Ixtech akıllı çocuk saatleri, estetik yapısı ile çocukların teknolojiyle etkileşimlerini daha pozitif ve özelleştirilebilir bir hale getirir.

Dayanıklı Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri ile Her Koşula Uygun Kullanım

Ixtech çocuk saatlerinin dayanıklı ve uzun ömürlü tasarımı çocuğunuzun günlük yaşamında ve oyunlarında aktif bir şekilde saatini kullanmasına uygun bir yapı sunar. IP67 sertifikasına sahip olan Ixtech saatler, su sıçramalarına veya kısa süreli su temasına karşı dayanıklıdır. IP67 sertifikası, çocuğunuzun saatiyle el yıkamasına veya yağmurlu hava gibi durumlarında saati kullanabilmesine olanak tanır. Çizilmeye karşı dayanıklı yapıda olan Ixtech akıllı saatler dayanıklı bir çerçeve ve kasayı bünyesinde barındırır.

Üstün Güvenlik Özellikleri ile Ixtech Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı Ixtech akıllı çocuk saati fiyatlarını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha kaliteli ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunmak için bünyesinde karşılaştırma modunu da barındıran Turkcell Pasaj sayesinde hangi ürünün sizin için daha ideal bir tercih olduğunu kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak son derece basittir. Karşılaştırma modunu devreye aldıktan sonra beğendiğiniz iki ürünü seçip ‘’karşılaştır’’ butonuna basın. Bu sayede hangi ürünün sizin için daha uygun olduğuna karar verebilir, alışveriş deneyiminizin verimliliğini artırabilirsiniz. Siz de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​