Sepet 0

Bilicra Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kullanışlı ve Şık Bilicra Akıllı Çocuk Saat Modelleri

Bir Türk markası olan Bilicra, giyilebilir teknoloji söz konusu olduğunda uygun fiyata kaliteli özellikler sunmayı başarır. Kalite standartlarını karşılayan özellikleri ile öne çıkan Bilicra akıllı çocuk saat modeller, her geçen gün daha fazla anne baba tarafından tercih edilir. SOS gibi günlük hayatta oldukça önemli bir yere sahip olan özellikler içeren model, ebeveynlerin endişelerini başarılı bir şekilde giderir. Çocuğunuzun ekran başında geçirdiği zamanı artırmamak için telefon almak istemiyorsanız Bilicra çocuk akıllı saat modelleri iyi bir seçim olabilir. Sosyal medya bağımlılığına neden olmadan her an onlarla iletişim halinde kalmanıza imkan tanıyan ürünler, şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. İnce çerçeveleri ve yumuşatılmış kenarlarıyla hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanır. Ayrıca keskin kenarlara sahip olmadığı için çocukların bir yerlerini kesme ihtimalini de ortadan kaldırır. Çocuklarınızla her an iletişimde kalmak ve uygun fiyata güvenli bir alan oluşturmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Bilicra çocuk akıllı saat fiyatları ve modellerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir tercih varsa Bilicra çocuk saati çeşitleri içinde zorlanmadan bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Bilicra Akıllı Çocuk Saat Özellikleri

Bilicra, akıllı çocuk saat özellikleri sayesinde ebeveynlerin beğenisini kazanmayı başarır. Ürünlerin sunduğu özellikler genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • GPS takip cihazı, anne babaların içinin rahat olmasını sağlayabilir. Küçük çocuklarınızın ekran başında geçirdiği süreyi artırmadan onları her an erişebilir kılabilirsiniz. GPS destekli akıllı saatler sayesinde tek tuşla çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Bununla beraber SIM kart takılarak kullanılabilen ürünler, telefonun temel bütün işlevlerini yerine getirir. Nano-SIM kart takıldığında SMS atma ve telefon görüşmeleri yapma özelliklerine kavuşan ürün, küçük yaştaki çocukların günlük ihtiyaçlarına karşılık verir.
  • Bilicra akıllı çocuk saat modellerinin üzerinde mikrofon ve hoparlör yer alır. Böylece telefon görüşmelerini çocuğunuz saate yaklaşarak kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Etrafın gürültüsünü bir dereceye kadar yalıtabilen mikrofon, kalabalık yerlerde de çocuğunuzla görüşme yapmanızı mümkün hale getirir.
  • Bilicra Vision akıllı çocuk saati ince dizaynı ve teknik özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplar. MT2503 yonga seti sayesinde işlevsellik kazanır. 37 gram ağırlığında olması sayesinde çocukların bileklerinde yokmuş gibi hissettirir. Hafif ve ince yapısı, ürünü anne babalar tarafından tercih sebebi haline getirir. Ayrıca 450 mAh bataryası sayesinde az kullanımda 2 günlük pil ömrü sunar.
  • Bilicra Connect akıllı çocuk saati biraz daha büyük bir yapıdadır. 55 gram ağırlığında olmasına rağmen bileğe rahatsızlık hissi vermez. Hesap makinesi gibi ek uygulamalar içerir. Böylece çocuklarınızın matematik gibi işlem odaklı dersler çalışırken de yardım alabileceği bir ürün haline gelir.
  • Bilicra akıllı saat çeşitleri telefonla benzer şekilde bir rehber içerir. Rehbere kendinizin ya da çocuklarınızın arkadaşlarının telefonlarını ekleyebilirsiniz. Temelde bir telefon olarak kullanılabilen ürünler, çocukların günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır.
  • Bilicra çocuk akıllı saat modelleri, kamera içermesiyle de öne çıkar. 2 MP gibi akıllı saatler için yüksek bir çözünürlüğe sahip olan ürünler, çocuklarınızın günlük hayatta dilediği anı kaydetmesine yardımcı olur. Ayrıca çocuklarınızın fotoğraf çekme becerilerini de geliştirir.

Bilicra akıllı çocuk saati ile çocuklarınızın günlük yaşantısını kolaylaştırabilir, gelişen teknolojinin sunduğu avantajlardan faydalanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Bilicra akıllı çocuk saati fiyat seçeneklerini inceleyerek çocuklarınız için ideal aksesuara vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Beğenilen Bilicra Akıllı Çocuk Saati Yorumları

Bilicra akıllı çocuk saatleri yorum ve değerlendirmelerine göz attığınızda ürünlerin başarısını rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikleri ve ek fonksiyonları sayesinde anne babaların beğenisini kazanan ürünler, çocukların gün​lük ihtiyaçlarına da yanıt verebilir. Acil durum araması, ürünlerin en önemli detayları arasında bulunur. SOS, çocuklarınızın zorlu durumlarda tek bir tuşa basarak önceden ayarladığınız numarayı aramalarını sağlar. Örneğin, önceden kendi numaranızı eklediyseniz çocuğunuz ilgili tuşa basarak direkt sizi arayabilir. Böylece acil durumlarda acil olarak aksiyon almanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber elektronik çit özelliği de ebeveynler tarafından beğeniyle karşılanır. Çocuklarınız için üç tane 200 metre ile 2000 met arasında güvenli bölgeler tayin edebilirsiniz. Çocuklarınız dışarı çıkarken aklınız onlarda kalıyorsa bu özellik sayesinde belirli bir yerde kalmalarını sağlayabilirsiniz. Elektronik çit ile güvenli bölgeler belirledikten sonra çocuklarınız o alanlardan çıkarsa telefonunuza bildirim gelir. Böylece onların nerede olduklarını kısa süre içinde öğrenebilirsiniz. Geriye dönük takip de anne babaların olumlu yorum yaptığı özellikler arasında bulunur. Geriye dönük takip sayesinde saati kullanan kişinin geçmiş tarihlerde bulunduğu bölgeleri görebilirsiniz. Bilicra akıllı çocuk saati menüsünde tarihi ve saati girerek o vakitlerde saatin nerede kullanıldığını görebilirsiniz. Bilicra akıllı çocuk saati modellerini incelediğinizde çeşitli özelliklerle donatılan pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden akıllı çocuk saatleri ve modellerini inceleyerek çocuklarınız için kaliteli bir giyilebilir aksesuar satın alabilirsiniz.

Bilicra Akıllı Çocuk Saati Ekran ve Tasarım

Bilicra akıllı çocuk saati modelleri ekran özellikleri ve zarif tasarımıyla da öne çıkar. Bilicra akıllı çocuk saatleri kendi içinde ekran özellikleri bakımından çeşitli kategorilere ayrılır. Bununla beraber saatlerin hepsinin ekranı kare şeklindedir. Kare şekil, saatin çocuğunuzun bileğinde simetrik bir şekilde durmasını sağlar. Bilicra akıllı çocuk saati ekran seçeneklerine göz attığınızda 1.22 inç, 1.3 inç ya da 1.4 inç gibi farklı boyutlar olduğunu görebilirsiniz. Çocuğunuz için hangi boyutun daha iyi olduğunu belirledikten sonra seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz. Bilicra akıllı çocuk saatlerinin hepsinde dokunmatik bir ekran bulunur. Basit ve sade arayüzle bir araya gelen dokunmatik ekranlar, saatlerin kontrolünü pratik hale getirir. Böylece hemen hemen her yaştan çocuk bu saatleri kullanabilir. IPS teknolojisini içeren ekranlar, başarılı renk oranları ve yüksek kontrastıyla çocuklara farklı bir deneyim sunar. Ayrıca ürünlerin tasarımları da birbirinden farklılık gösterir. Bazı modellerde kordon silikon bazılarında örgüdür. Örgü, daha delikli bir görünüme sahip olmasıyla silikondan ayrılır. Genellikle örgü iki renkli gibi bir görünüm sunar. Silikon ise tek renkli parlak bir yapıya sahiptir. Turkcell Pasaj’da Bilicra akıllı çocuk saati renkleri ve alternatiflerini inceleyerek çocuğunuz için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel ürünlere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Bilicra Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Yerel bir marka olan Bilicra, uygun fiyata kaliteli çocuk saatleri üretmesiyle bilinir. Şık detayları, fonksiyonel özellikleri ve hafifliği sayesinde anne babaların beğenisini kazanan modeller ortaya koyar. Birçok model içerdiği için de fiyat konusunda geniş bir aralıktadır. Bilicra akıllı çocuk saati fiyatları incelendiğinde herkesin bütçesine uygun olan seçenek olduğu görülebilir. Çocuğunuza giyilebilir bir teknoloji satın almak istiyorsanız Bilicra çocuk akıllı saat fiyatları sayesinde iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’ın avantajlarla dolu dünyası, ürünleri herkes tarafından ulaşılabilir hale getirir. Seçenekleri inceleyerek bütçenize uygun olanı bulabilir, hem çocuklarınızın hem de kendinizin günlük hayatını kolaylaştırabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Bilicra Akıllı Çocuk Saati Modelleri Hangi SIM Kartlarla Çalışır?

Bilicra akıllı çocuk saati modellerinin bazıları nano-SIM bazıları mikro-SIM kart ile birlikte çalışır. Ürünü satın almadan önce SIM desteğini inceleyerek sizin için uygun olanı satın alabilirsiniz.

Bilicra Akıllı Çocuk Saati Modellerinde Değiştirilebilir Kordon Var mıdır?

Ürünler, değiştirilebilir kordonlara sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece çocuklarınızın saatlerinden sıkıldığında farklı tonlarla ürünleri renklendirerek tekrar onların ilgisini çekebilirsiniz.

Bilicra Akıllı Çocuk Saati Hangi Renk Seçeneklerine Sahiptir?

Bilicra akıllı çocuk saatleri pek çok renk içermesiyle dikkat çeker. Mavi, siyah ve pembe gibi klasik renklerin yanı sıra kırmızı ve sarı gibi farklı tonlar da içerir. Böylece çocukların kişisel zevklerine göre saatlerini seçmesine imkan tanır.

Daha Fazla
​ ​