Sepet 0

Wiky Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Çocukların Güvenliğini Ön Planda Tutan Wiky Akıllı Çocuk Saatleri

Wiky akıllı saatleri çocukların kullanımına uygun giyilebilir teknolojik ürünlerdir. Ebeveynler akıllı saatler ile çocuklarına her an erişebilir ve nerede olduklarını öğrenebilir. Wiky çocuk akıllı saat modelleri, çocuklarının sağlığını ve güvenliğini takip etmeyi isteyen ebeveynler tarafından tercih edilebilir.

Wiky akıllı çocuk saatleri, çok çeşitli teknik özellikler ile donatılan ürünlerdir. Ebeveynler çocuklarının gün içerisinde attığı adım sayısı ve yaktığı kaloriyi takip edebilir.

Çocuklarınız için özel olarak tasarlanan akıllı saatler 3G ve 4G çekim gücüne sahiptir. Yüksek çekim gücüne sahip olan akıllı saatleri tercih ederek çocuklarınız ile dilerseniz görüntülü konuşabilir, dilerseniz bulundukları konumu sürekli takip edebilirsiniz.

Çocuklarınızın zevkine ve ruhuna hitap eden tasarımlara sahip Wiky akıllı saatler çocuklarınızın her daim kendisini tarz hissetmesine yardımcı olur. Sevimli tasarımları bulunan modellerin hem erkek çocuklara hem de kız çocuklarına uygun olan modelleri bulunur. Çocuklarınız renkli tasarımlara sahip saatleri zevkle kullanır. Pembe, mavi ve siyah gibi farklı renkleri bulunan modeller içerisinden çocuğunuza en uygun rengi bulabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Wiky Çocuk Saati Özellikleri

İleri teknoloji ile üretilen akıllı saat modelleri içerisinde yer alan Wiky çocuk saati, çocuklarınızın en şık aksesuarları içerisinde yer alır. Göz doldurucu tasarımları ile çocuklarınızın beğenisi toplayan Wiky, saat özellikleri ile hem sizi hem de çocuklarınızı memnun eder. Memnuniyetinizi daha da artırmak için diğer özellikleri ise şunlardır:

  • Akıllı çocuk saatleri konum bulma özelliği ile ön plana çıkar. Akıllı saatlerin konum özelliği sayesinde çocuklarınız size ya da sizin belirlediğiniz kişilere anlık konum bilgisini tek bir tuş ile gönderebilir.
  • Wiky akıllı saatleri geçmiş rota takibi özelliğine sahiptir. Saatler geçmiş rota takibi özelliği ile de çocuklarınızın gün içerisinde nereye gittiğini görmenizi sağlar.
  • Akıllı saatler sesli mesaj gönderebilme ve sesli mesaj okuyabilme özelliklerine sahiptir. Akıllı saatlerin sesli mesaj özelliği bulunduğu için çocuklarınızdan kısa sesli mesaj alabilir ya da çocuklarınıza kısa sesli mesaj gönderebilirsiniz. Sesli mesaj özelliği sayesinde çocuklarınız ile kolay iletişim kurabilirsiniz.
  • Akıllı saatlerin yazılı mesaj yazma ve okuma özellikleri de bulunur. Çocuklar saatleri üzerinden yazılı mesaj yazabildiği ve yazılı mesajları okuyabildiği için ihtiyaç anında sizlere mesaj gönderebilir ve sizden gelen mesajları okuyabilir.
  • Akıllı saatlerin görüntülü ve sesli konuşma özellikleri bulunur. Görüntülü ve sesli konuşma özelliği sayesinde çocuklarınızın sesini istediğiniz zaman duyabilir, güvende olduklarından emin olabilirsiniz.
  • Wiky saat fiyat seçenekleri ile sizlere alım kolaylığı sunar. Renkli tasarımlara sahip saatler içerisinden çocuklarınızın zevkine uygun ürünü bularak her daim güvenlik kontrollerini yapabilirsiniz. Giyilebilir teknoloji ürünleri içerisinden hem kendinize hem de sevdiklerinize uygun aksesuarlar bulabilirsiniz.

Renkli Tasarımlara Sahip Wiky Akıllı Saat Modelleri

Çocuklarının nerede ve nasıl olduğunu kolay bir şekilde öğrenmeyi her ebeveyn ister. Çocuklar için üretilen Wiky saatlerini mobil telefonlarınız ile eşleştirdikten sonra artık çocuğum nerede ve nasıl derdinden kurtulabilirsiniz.

Çocuklar için özel olarak tasarlanan akıllı saatler kullanım kolaylığı sunan basit arayüzlere sahiptir. Çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun saatleri basit arayüzler sayesinde kolaylıkla kullanabilir.

Saatler içerisinde yer alan ekran menüleri ile çocuklar pratik bir şekilde yapmayı istedikleri işlemleri gerçekleştirebilir. Ekranda menü logoları ve menü isimleri bulunur. Mesaj menüsünün logosu mesaj kutusu, kamera menüsünün logosu kameradır. Okuma yazması olmayan küçük çocuklarınız logolar yardımı ile menü içerisinde rahatlıkla işlemlerini yapabilir.

Rehber menüsü, çocuğunuzun telefonuna kayıt ettiğiniz numaralar ile iletişime geçmesini sağlar. Çocuğunuza gün içerisinde sizin izin verdiğiniz kişiler mesaj atabilir, arayabilir ya da sesli mesaj gönderebilir.

Oyun menüsü, saat içerisinde yüklü olan oyunları çocukların oynayabilmelerini sağlar. Çocuklarınız saat içerisinde yüklü olan oyunlar içerisinden istedikleri oyunu seçebilir ve saatleri ile keyifli vakitler geçirebilir.

Saatler içerisinde selfie çekmeye olanak tanıyan modeller de bulunur. Çocuklar selfie çekmenin keyfini saatleriyle doyasıya yaşayabilir. Albüm menüsü, çocuklarınızın çektiği fotoğrafların kayıt olduğu yerdir. Çocuklar albüm menüsü içerisinden çektiği fotoğrafları kolay bir şekilde bulabilir.

Saatlerin adım sayar özelliği bulunur. Çocuklarınızın gün içerisinde attığı adımları saat üzerinden ya da mobil telefonunuz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Wiky akıllı saat özellikleri ile ön plana çıkan teknolojik aletlerdir. Saatler içerisinde sesli ve görüntülü konuşma özelliği bulunur. Sesli arama ya da görüntülü arama yolu ile çocuklarınıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda çocuklarınız sizlerin belirlediği kişiler ile görüşme yapabilir. Bunun için çocuklarınızın güvenliği açısından önem arz eden Wiky Watch akıllı çocuk saati 4G görüntülü konuşma modelinde karar kılabilirsiniz.

Wiky saat modelleri, çocuğunuzla keyifli vakitler geçirmenizi sağlar. Mobil telefonlarınıza indirdiğiniz uygulama üzerinden çocuklarınıza anlık fotoğraflarınızı göndererek daima yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Çocukların ve Ebeveynlerin Gözdesi Olan Wiky Akıllı Saat Fiyatları

Wiky akıllı saat çocuklarının güvenliğini sağlamayı isteyen ebeveynler tarafından tercih edilebilir. Mobil telefonlarınız üzerinden çocuklarınız için güvenli bölgeler oluşturabilirsiniz. Çocuklarınız belirlediğiniz alanın dışına çıktığında size bildirim gelir. Böylelikle çocuklarınızın daima güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Sınıf modu seçeneği bulunan saatler ile çocuklarınızın okulda olduğundan emin olabilirsiniz. Çocuklarınız sınıf ya da okul dışına çıktığında sizlere bildirim ile uyarı gelir. Çocuklarınıza akıllı saat alarak onları güvenle okula gönderebilirsiniz.

Kola takılan bir cep telefonundan farkı olmayan Wiky akıllı saat fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Üretilen her akıllı saatin kendine ait özellikleri bulunur. Ürünleri satın almadan önce özelliklerini dikkatli bir şekilde okuyabilir, size en uygun modelde karar kılabilirsiniz.

Suya ve toza karşı dayanıklı saat modelleri bulunur. Kullanım kolaylığı sunan saatler, çocuklarınızın saat ile keyifli vakitler geçirmesini sağlar. Çocuklarınız suya ve toza karşı dayanıklı saatler kolundayken güvenle elini yıkayabilir ya da sokakta oyununu oynayabilir. Bunun için suya ve toza karşı dayanıklı olan Wiky 4 akıllı çocuk saati​ modelini tercih edebilirsiniz.

Wiky çocuk akıllı saat fiyatları ürünlerin tasarımlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Pembe, mavi ve siyah gibi birçok renge sahip olan saatlerin kordon materyalleri, ekran boyutları ve ekran şekilleri birbirinden farklıdır. Kullanıcılar tarafından yapılan Wiky akıllı saat yorumları olumludur. Kullanıcıları tarafından beğenilen ve uygun fiyatlara, özgün tasarımlara sahip wiky akıllı saat modellerine ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Wiky Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Wiky akıllı saatleri, çocuklarınızı takip etmenize yardımcı olur. Konum özelliği, sesli-görüntülü konuşma özelliği ve güvenli alan özelliği çocuklarınızın haraketlerini izleyebilmenize ve onların güvenliğini sağlayabilmenize yardımcı olur. Saatler ortalama 2 saat içerisinde şarj olur. Ürünler tek bir şarj ile 24-36 saat kullanım imkanı vaat eder.

Hangi Wiky Akıllı Saat Modeli Tercih Edilir?

Saatlerin her biri kendine ait teknik özellikler ile donatılır. Her saat modelinin özgün tasarımı bulunur. Zevkiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda beğendiğiniz modelde karar kılabilirsiniz.

Akıllı Saat Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Akıllı çocuk saatleri içerisinden seçim yaparken ürünlerin ekran boyutlarına dikkat edebilirsiniz. Görüntülü ve sesli konuşma özelliği bulunan ürünleri tercih edebilir, çocuklarınızın yüzünü istediğiniz zaman görebilir, sesini istediğiniz zaman duyabilirsiniz.

Daha Fazla