Sepet 0

TCL Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Şık ve Kullanışlı TCL Akıllı Çocuk Saati Modelleri

TCL akıllı çocuk saatleri, sağlam yapısı ve şık detaylarıyla ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Çocuğunuza akıllı saat almak, gerektiğinde onlara ulaşabileceğinizi bilmenin güvenli bir yoludur. SIM kart takıldığında telefonda konuşma özelliği sunan ürünler, çocuklarınızı her an erişilebilir hale getirir. Özellikle küçük yaştaki çocuklarınıza akıllı telefon almayı tercih etmiyorsanız TCL çocuk saati çeşitleri size bu konuda yardımcı olabilir. Çocuğunuzun sosyal medyaya erişimini kısıtlamak istiyor ama onun teknolojiyle bağını tam olarak kopartmayı düşünmüyorsanız TCL akıllı çocuk saati modellerinden yardım alabilirsiniz. Bununla beraber şık detayları ve herkesin beğenisini kazanan özellikleriyle öne çıkan ürünler, fonksiyonelliğiyle de ebeveynlerin beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’daki TCL akıllı çocuk saati fiyatları ve seçeneklerine göz atarak istediğiniz kriterleri sağlayan modele anında ulaşabilir, çocuklarınıza günün her saati kolaylıkla ulaşmaya başlayabilirsiniz.

İşlevselliğiyle Öne Çıkan TCL Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

TCL akıllı çocuk saati özellikleri ile anne babaların pek çok ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Ürünlerin genel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • TCL Movetime MT42 family akıllı çocuk saati çocuklar için düşük maliyetli bir akıllı telefon alternatifi olma özelliği gösterir. 850 mAh batarya kapasitesi sayesinde sıklıkla şarj etmeyi gereksiz hale getirir. 55 gram ağırlığında olduğu için çocuklarınızın bileğinde ağırlık yapmaz.
  • TCL Movetime MT40SX 4.5G görüntü aramalı akıllı çocuk saati fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Ek olarak görüntü arama fonksiyonuna sahip olması sayesinde çocuklarınızla her an görüşmeler yapabilirsiniz. 50 gram ağırlığında olması ise ürünü çocuklar için ideal hale getirir. Bütün gün takılsa bile küçük yaştaki kullanıcıların kendilerini rahatsız hissetmesinin önüne geçer. 600 mAh batarya kapasitesi ortalama kullanımda 48 saat ve az kullanımda 5 günlük pil sağlar.
  • TCL akıllı çocuk saatleri çoğunlukla 120 dakikada şarj olur. 2 saatlik şarjla günü çıkarabilmesi ve kullanıma bağlı olarak birkaç günlük pil ömrü sunması, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur.
  • TCL akıllı saat modelleri su ve toza karşı dayanıklılık sertifikalarına sahip olmasıyla da güvenle satın alabileceğiniz ürünler haline gelir. Çocukların hareketliliğine adapte olmayı başaran ürünler, sertifikaları sayesinde dayanıklı hale gelir.
  • Modellerdeki 256 MB RAM’i destekleyen 512 MB’lık hafıza, çocuklar için yeterli bir performans ortaya çıkarır.
  • Bluetooth bağlantısına sahip olan modeller, farklı cihazlarla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini gerçekleştirir. Bluetooth versiyonu 4.2 ya da daha üst sürümde olan modeller, yeni nesil teknolojilerle zorlanmadan uyum sağlar. Böylece sonrasında yeni bir telefon alsanız bile saatleri rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Kamera içeren TCL akıllı çocuk saat çeşitleri, çocuklarınızın günlük hayatta dilediği anı ölümsüzleştirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kamera sayesinde görüntülü konuşmalar da yapılabilir.
  • Saatlerin üzerinde mikrofon ve hoparlör de yer alır. Hoparlör ve mikrofon sayesinde aramalar rahatlıkla yapılabilir. Bununla beraber akıllı saatlerden SMS de atılabilir.

Bir telefonla hemen hemen benzer temel özellikleri taşıyan ürünler, çocuğuna akıllı telefon almadan onunla her an iletişimde kalmak isteyen anne babalara hitap eder. Turkcell Pasaj’daki avantajlı TCL çocuk akıllı saat fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilir, çocuklarınıza teknolojik bir aksesuar satın alabilirsiniz.

Yüksek Puanlara Sahip TCL Akıllı Çocuk Saati Yorumları

TCL akıllı çocuk saati yorumları incelendiğinde anne babaların beğenisi rahatlıkla görülebilir. Sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde ebeveynlerin takdirini kazanan ürünler, hem çocuklarınızın hem de sizin günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. Ürünleri incelediğinizde anne babaların oldukça önem verdiği SOS özelliğine sahip olduklarını görebilirsiniz. SOS, temel olarak istediğiniz numarayı saatte acil durum çağrısı haline getirmenizi sağlar. Önemli bir durum yaşandığında çocuğunuz ilgili yere basarak ayarladığınız numarayı anında arar. Aynı zamanda SOS, çocuğunuzun o anki konumunu da size gönderebilir. Bununla beraber TCL akıllı saat modellerine çocuğunuz için önemli konumları ekleyebilirsiniz. Ev ya da okul gibi önemli yerleri akıllı saate tanımlayarak çocuğunuzun kaybolma olasılığını azaltabilirsiniz. Navigasyon özelliğine sahip olan TCL akıllı çocuk saatleri, bu özelliği sayesinde yüksek puanlar almayı başarır. Ek olarak GPS sayesinde çocuklarınızın her an nerede olduğunu kontrol edebilir, merak ettiğinizde harita üzerinden onları gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca TCL akıllı çocuk saati çeşitleri alarm gibi ek fonksiyonlar da sunar. Alarm, çocuklarınızın kendi programlarını düzenlemelerine yardımcı olur. Aynı zamanda günü planlama konusunda kendilerine ait bir disiplin geliştirmelerini sağlar. Çocuğunuza önemli bir hatırlatıcı koymak istiyorsanız da saatine alarm kurarak istediğiniz bilginin ona dilediğiniz saatte ulaşmasını sağlayabilirsiniz. TCL akıllı çocuk saatleri telefondakine benzer bir rehber de içerir. Saate çocuğunuzun arkadaşlarının ya da ailesinin numaralarını girerek istedikleri zaman diledikleri kişiye ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Özellikleri ve ek fonksiyonlarıyla öne çıkan TCL akıllı çocuk saatleri yorumları ve değerlendirmeleri sonucunda yüksek puanlar alarak kalitesini kanıtlamayı başarır. Turkcell Pasaj’ın avantajlı dünyasında TCL akıllı çocuk saati fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek bütün bu fonksiyonlara kısa süre içinde sahip olabilir, çocuklarınızı her an ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

Turkcell Pasaj’da Avantajlı TCL Akıllı Saat Fiyatları

TCL, uygun fiyata şık ve fonksiyonel akıllı çocuk saatleri sunmasıyla öne çıkar. Seçenekleri incelediğinizde ekran tasarımı bakımından birbirinden ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. 1.3 inç ya da 1.54 inç gibi farklı boyutlara sahip olan ürünler arasından çocuğunuz için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Büyük ekranına rağmen bileği tamamen kaplamayan ve takıldığında hantal bir yapıya bürünmeyen ürünler, çocuklar için idealdir. 2 MP gibi çocuk akıllı saatleri içinde yüksek bir çözünürlük sunması da TCL’nin farkını ortaya çıkarır. Yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde bakarken çocuklarınızın gözlerini yormayan modeller, akıllı çocuk saatleri içinde öne çıkar. Ayrıca pembe ya da mavi gibi renk seçeneklerine sahip olduğu için de TCL akıllı çocuk saatleri herkesin beğenisini kazanır. Kordonları, değiştirilebilir bir yapıda olduğu için de çocuklarınızın sıkıldığında rengini değiştirebilir, saatleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kare şeklindeki tasarımı ve yumuşatılmış kenarlarıyla sevimli bir görünüm kazanan ürünler, bilekte de rahat bir duruş sergiler. Ayrıca keskin kenarları olmadığı için çocukların kendilerini yanlışlıkla kesme olasılığını da ortadan kaldırır. Bununla beraber kordon malzemesi silikon olduğu için de bilekte oldukça yumuşak bir his sun​​ar. ABS ve plastiğin karışımı bir malzemeden üretilen saatler, hafif duruşu sayesinde küçük yaştaki çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Hem şık hem de işlevsel olacak şekilde tasarlanan ürünler, güvenle satın alabileceğiniz alternatifler içerir. Fonksiyonelliği uygun fiyatlarla bir araya getirdiği için TCL akıllı çocuk saatleri herkese hitap eder. Çocuklarınız için bir akıllı saat arıyorsanız Turkcell Pasaj’daki TCL akıllı saat fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan çocuklarınız için kaliteli ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

TCL Akıllı Çocuk Saati Modellerinde Hangi Ek Özellikler Bulunur?

TCL akıllı çocuk saati çeşitleri, uyku monitörü içerir. Böylece çocuklarınızın uyku kalitesini ve nasıl uyuduklarını daha rahat bir şekilde takip etmenizi mümkün kılar. Bununla beraber kalori takibi ve hareketsizlik uyarısı gibi özellikleri sayesinde anne babaların bazı bilgilere ulaşmasını sağlar. Mesafe ölçer de ürünlerin sunduğu ek özellikler arasındadır.

TCL Akıllı Çocuk Saat Modelleri Hangi İşletim Sistemlerini Destekler?

Bluetooth içerdiği için telefonlarla da hızlı bir şekilde bağlantı kurabilen ürünler, hem iOS hem de Android işletim sistemlerini destekler. Böylece işletim sistemi fark etmeksizin saatleri her türlü cihazla bağlayabilirsiniz.

TCL Akıllı Çocuk Saat Modelleri Herkes Tarafından Kullanılabilir mi?

Oldukça basit bir arayüze sahip olması, TCL akıllı çocuk saati çeşitlerini herkes tarafından kullanılabilir hale getirir. Çocuk dostu olarak da nitelendirilen arayüz, çocuklarınızın kısa süre içinde adapte olabileceği bir yapıdadır.

Daha Fazla