Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

KAFKAS NECAN-140474

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

KAFKAS NECAN-140474

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati İle İletişim Sınırlarını Genişletiyoruz.

Çocuklarınızın güvenliği için ihtiyacınız olan teknolojik desteği Bilicra Connect ile tamamlayabilirsiniz. Bilicra tarafından geliştirilmiş Bilicra Care Uygulaması ile kullanacağınız Connect, sesli ve görüntülü konuşma özelliğinin yanı sıra birçok özelliği sizlere bir arada sunuyor.

Görüntülü Görüşme

Çoğu zaman çocuğumuzun sesini duymak yetmez, Connect ile sesli ya da görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz. 1.4 inç IPS renkli dokunmatik ekran ile kesintisiz konuşma özelliği arttırılmış ve 2MP kamera ile desteklenmiştir. Görüntülü görüşmenin yanı sıra tek tuş ile fotoğraf çekip ebeveyn uygulamasına yükleme yapılabilmektedir. Garip Aramaları Reddet özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Ebeveynin Bilicra Care uygulaması üzerinden belirlediği cihaz rehberine kayıtlı olan 15 numara dışında arama yapılamaz. Güvenlik artan iletişim yönleri ile artık çok daha eğlenceli. 

Konum İzleme ve Geçmiş Konum Takibi

Güvenliğin teknolojik destekçisi Connect ile anlık olarak çocuğunuzun bulunduğu konumu Bilicra Care uygulaması ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. “Elektronik Çit” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda Bilicra Care uygulaması ile bildirim alabilirsiniz. Çocuğunuzun anlık konum takibinin yanı sıra geçmişte bulunduğu konumları yeniden görüntüleyebilirsiniz. Bilicra Care uygulaması üzerinde bulunan “Ayak İzi” menüsü üzerinden tarih ve saat aralığı seçerek geçmiş konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gece Modu

Bilicra Care uygulamasında bulunan “Gece Modu” seçenegini aktif etmeniz durumunda Connect 22:00-06:00 saatleri arasında şebeke kullanımını kapatacaktır. 

Ebeveyn SMS Takip

Saat içinde kullanılan hatta gelen SMS ler uygulamayı kullanan ebeveyn tarafından bu ayarın açık olması halinde izlenebilmektedir.

Bilicra Care Uygulaması

Bilicra care uygulamasında çocuğunuz ile her zaman hem görüntülü hem sesli hemde yazılı iletişimde kalabilceğiniz gibi adım sayar, hesap makinası ve ödül sistemi gibi işlevsel ve eğlenceli bir çok aktivite de  bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CONNECT AKILLI ÇOCUK SAATİ
Üretim Yeri
Türkiye
İşletim Sistemi
ANDROID 4.4
Bluetooth Versiyon
V4.2
Ekran Panel Tipi
IPS
Suya Dayanıklılık
IP67
Çalışma Süresi
24-48 SAAT
Pil Kapasitesi (mah)
800 MAH
Ağırlık (gr)
55 GR
Ön Çerçeve
IPS
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Orıjınal Renk
PEMBE
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
BILICRA
Henüz yorum yok