Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Legend Online Macerası

Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas’tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.

Hesabıma Nasıl Aktive Ederim?

 • Üye girişi yapıp ödeme seçeneğine tıklıyoruz.
 • OASIS E-PIN seçeneğinden, Oyun ve Server seçin.
 • Ödeme kanalı ve ödeme miktarı kısmından OASIS E-PIN’i seçip almış olduğunuz kodu girin, devam seçeneğine tıklayın.
 • Tebrikler kodunuz yüklendi.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3000 ELMAS+ 300 BONUS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Henüz yorum yok

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus Satın Al & Yükle

Web tabanlı bir MMORPG oyunu olan Legend Online, oyunculara mağaza içinden satın alabilecekleri çeşitli ögeler sağlar. Oyuncular, LO oyun içi mağazadan sahip olabilecekleri bu ögeler sayesinde düşmanlarına karşı birçok alanda üstünlük kazanabilir. Oyundaki kahramanları ve silahları geliştirerek oyunculuk kariyerinde daha donanımlı bir şekilde ilerleyebilirler. Oyunculara ekstra avantaj elde etme ve hızlı seviye atlama gibi fırsatları sunan bu itemler, Legend Online sanal para birimi olan “elmas” ile alınabilir. Elmaslar, oyun içinde kazanılmadığı için de yalnızca satın alınarak elde edilir. Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus ve diğer LO elmas seçeneklerine, Turkcell Pasaj garantisi ile satın alıp elde edeceğiniz avantajı ikiye katlayabilirsiniz.

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus ile Neler Alınır?

Oyuncular, Legend Online serüvenlerinde bir adım, hatta birkaç adım önde olmak için elmas satın alabilirler. Bu elmasları, strateji geliştirmek amacıyla gereksinim duyulan herhangi bir eşyaya sahip olmak için oyun içi mağaza üzerinden değerlendirebilirler. Satın alınabilen eşya türleri ve sayısı, elmas miktarına göre değişiklik gösterse de Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus ile genel hatlarıyla şu özellikler gerçekleştirilebilir:

 • Oyun karakterlerinin becerilerini yükseltmek
 • Silahları ve çeşitli savunma araçlarını geliştirmek
 • LO market alışverişi yapmak
 • İhale ve ödemeli posta işlemlerini gerçekleştirmek
 • Üyelik seviyesini yükselterek VIP ayrıcalıklarına ulaşmak

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus satın alarak ihtiyacınız olan daha pek çok ürüne sahip olabilir ve galibiyet yolundaki engelleri ortadan kaldırabilirsiniz. LO oyun içi mağazasında bulunan birçok item, yalnızca elmasla alınabildiği için Legend Online 3K Elmas ile mağazadan zengin seçeneklere ulaşabilir ve tam donanımlı bir şekilde savaş meydanında liderliğinizi sergileyebilirsiniz.

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus E-Pin Gönderimi

Turkcell Pasaj üzerinden Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus satın alarak hem hızlı hem de güvenceli bir şekilde dijital ürün koduna sahip olabilirsiniz. Bunun için Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus veya 3000 Elmas + 300 Bonus gibi seçenekler arasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek ödeme yapmanız yeterli. Ardından Turkcell Pasaj, tarafınıza SMS ile anında teslim ayrıcalığıyla satın almış olduğunuz e-pini iletecektir. E-pin, hesabınız üzerinden aktif edildiği anda dijital ürünün sanal bedeli hesabınıza yansır. Böylece hızlı bir şekilde elmas ve bonuslarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus Nasıl Aktif Edilir?

Turkcell Pasaj oyun pinleri, sizlere ulaştıktan sonra birkaç adımda e-pini aktif edebilirsiniz. Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus aktivasyonu için aşağıdaki maddeleri takip edebilirsiniz:

 • https://lotr.oasgames.com sitesi üzerinden hesap bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız.
 • “Ödeme” seçeneğine tıklayınız.
 • “Server” seçimi yaparak “e-pin” sekmesine basınız.
 • Ödeme yöntemlerinden “OASIS E-Pin”i seçiniz.
 • Turkcell Pasaj’dan size iletilen e-pinin girişini yapınız.
 • “Devam” butonuna bastıktan sonra elmas ve bonus, hesabınıza tanımlanacaktır.

Legend Online oyun içindeki market üzerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Daha gelişmiş karakterler ve silahlar ile oyun içinde hızla unvan atlayarak efsanelerin seviyesine yükselebilirsiniz.

Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus Fiyatları

En sevilen online strateji oyunlarından olan Legend Online’ın oyun içi eşya alımları için çeşitli elmas değerleri bulunur. Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus, 150 Elmas + 15 Bonus gibi birçok elmas seçeneği sayesinde oyuncular, gereksinim duyduğu bakiyeye tam olarak sahip olabilirler. Farklı elmas e-pinlerine ve Legend Online 3000 Elmas + 300 Bonus koduna indirim fırsatları ile sahip olmak için Turkcell Pasaj dijital ürün kodlarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla