Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Legend Online Macerası

Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. Oyunda Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal, Mor Kristal para sistemleri bulunur. Paraların en önemlisi ise Elmas’tır. Sadece satın alınarak elde edilebilen Legend Online Elmas ile marketteki eşyalar alınabilir, ihale ve ödemeli posta işlemleri gerçekleştirilebilir.

Hesabıma Nasıl Aktive Ederim?

 • Üye girişi yapıp ödeme seçeneğine tıklıyoruz.
 • OASIS E-PIN seçeneğinden, Oyun ve Server seçin.
 • Ödeme kanalı ve ödeme miktarı kısmından OASIS E-PIN’i seçip almış olduğunuz kodu girin, devam seçeneğine tıklayın.
 • Tebrikler kodunuz yüklendi.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
300 ELMAS+ 30 BONUS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Henüz yorum yok

Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus Satın Al & Yükle

Web tabanlı çevrim içi strateji oyunu olan Legend Online, oyuncular için oyun içi mağazada birbirinden yetkin ürünler sunar. Bu ürünler; Labirent Parası, Kristal, Altın, Elmas ve daha birçok sanal para birimleri ile mağazadan satın alınır. Oyunun para çeşidi, çoğunlukla oyundan kazanılırken elmaslar yalnızca satın alınarak elde edilir. Büyük bir alım gücü bulunan bu elmaslar, karakter ve şehir, üyelik ve cephanelik gibi farklı birçok alanda geliştirmeler için kullanılır. Farklı değerlere sahip olan elmaslar, üst seviye ürünleri elde etmeyi sağlayarak oyunda yepyeni kapılar açar. Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus, bu epik mücadeleyi tam donanımla sürdürmeye katkı sağlar. Turkcell Pasaj oyun kodları seçeneklerini inceleyerek LO heyecanına heyecan katacak elmaslara sahip olabilirsiniz.

Legend Online 300 Elmas Kodu+ 30 Bonus ile Neler Alınır?

Legend Online elmas e-pini, oyun içinde çeşitli üstünlük kazandıracak nesnelerden sizleri efsane bir lider yapacak silahlara varana kadar pek çok ürüne sahip olmayı mümkün kılar. Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus ile genel olarak şu avantajları kazanabilirsiniz:

 • Şehir geliştirme
 • Karakterin becerilerini artırma
 • İhale ve ödemeli posta işlemlerini yapma
 • LO mağazasından çeşitli eşyalar satın alma
 • Silahların seviyesini yükseltme
 • Üyelik yükselterek VIP üyeliğe geçme

Savaş alanlarında daha üstün bir konuma gelmek için kullanabileceğiniz elmaslar, aynı zamanda Legend Online marketinde sadece elmas ile sahip olunabilen itemler kazanmayı da mümkün kılar. Bu sayede Madalya, Mor Kristal ve diğer ödeme yöntemlerine oranla daha da fazla avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca elmaslarınıza, Legend Online 600 Elmas + 60 Bonus veya daha yüksek değere sahip elmaslarla takviye yaparak ayrıcalıklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus E-Pin Gönderimi

Turkcell Pasaj üzerinden dijital ürün kodları satın alarak hızlı ve garantili bir şekilde e-pine sahip olabilirsiniz. Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus e-pini, SMS ile anında teslim hizmeti sayesinde sipariş oluşturmanızın ardından cep telefonu numaranız üzerinden tarafınıza iletilir. Turkcell Pasaj garantisi ile kısa bir sürede almış olduğunuz e-pini, hemen oyun hesabınıza tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirimli Legend Online elmas fiyatları ile hem elmasları hem de ekipmanları olabildiğince bütçeye uygun şekilde satın alabilirsiniz.

Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus Kodu Aktifleştirme

Legend Online hesabınız üzerinden Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus e-pini kolaylıkla aktifleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıda maddeleri, sırasıyla uygulayabilirsiniz:

 • LO web sitesi üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapınız.
 • “Ödeme” seçeneğine tıklayınız.
 • “OASIS E-Pin” üzerinden Oyun ve Server tercihi yapınız.
 • Ödeme kanalından “OASIS E-Pin” seçeneğine basınız.
 • Turkcell Pasaj’dan satın aldığınız elmas e-pini, ilgili alana giriniz.
 • Ardından “Devam” butonuna basarak işlemi tamamlayınız.

Bu birkaç adımda Legend Online elmas e-pini hesabınıza tanımlayarak satın aldığınız elmasları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Elmaslar ile gelişmiş itemlere sahip olarak galibiyet şansınızı artırabilir ve böylece oyunda daha hızlı yükselmenin verdiği gururu taşıyabilirsiniz.

Legend Online 300 Elmas + 30 Bonus Fiyat Aralıkları

Legend Online elmas kodu fiyatı, elmas değerlerine göre değişebilir. Çünkü her elmas değeri, LO oyun içi mağazadan farklı itemlere sahip olmayı mümkün kılar. Bu sebeple elmaslar, geniş aralıklara ve farklı fiyatlara sahiptir. 150, 300, 600, Legend Online 7500 Elmas + 750 Bonus ve diğer elmas + bonus seçenekleri, gamer’lara her seviyeden öge edinmeyi sağlar. Avantajlı Legend Online elmas fiyatları için Turkcell Pasaj dijital ürün kodlarına hemen göz atabilir ve online gaming kariyerinizde daha uygun, daha profesyonel adımlar atabilirsiniz.

Daha Fazla