Wiky Watch Akıllı Çocuk Saati 4G Görüntülü Konuşma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CİN CİN ELEKTRONİK TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuğunuzla İletişimde Kalın

Okulda cep telefonu kullanımının yasak olması ya da çocuğunuzun henüz bir telefon taşıyacak sorumluluğa ulaşmaması nedeniyle haberleşme için alternatif bir ürün arıyorsanız, Wiky Watch beklentinizi karşılar.


Kolda Taşınabilir Telefon

Wiky Watch akıllı çocuk saati kola takılan, giyilebilir teknoloji ürünüdür. Cihaz, cep telefonunun sağladığı sesli ve görüntülü konuşma özelliği ile küçük çocukların ailelerine ulaşabilmesinin yoludur.


Eğlenceli ve İşlevsel Saat Tasarımı

Dayanıklı materyalleri ve fonksiyonel özellikleri ile Wiky Watch 4G akıllı saat, çocuk için ideal bir üründür. Parkta, okulda ya da arkadaşları ile beraber vakit geçirirken kolunda taşıyabilir. Çıkarılmadığı sürece unutma ve kaybetme problemi yaşanmaz ve kesintisiz iletişimde olabilirsiniz. Ayrıca, eğlenceli tasarımı ve parlak renkleri ile çocukların beğenisini kazanır.


Kararlı Bağlantı Kurar

Çocuğunuzun güvende olduğunu öğrenmek ve korkulardan arınmak istiyorsanız, Wiky Watch 4G teknolojisine bayılacaksınız. Çocuğunuz nerede olursa olsun 4G bağlantısı ile kesintisiz ve kararlı iletişim sağlar.


Cep Telefonu ile Eşleştirilir

Wiky Watch akıllı saati kullanmaya başlamak için sim kart ve cep telefonuna tanımlamak yeterlidir. Böylece sim karta tanımlı konuşma ve internet paketlerini cep telefonunda olduğu gibi kullanabilirsiniz.

Acil Durumlarda Konum Gönderimi

Çocuğunuza cihazın S.O.S. acil durum butonunun nasıl kullanıldığını öğretebilir, kendini güvensiz hissettiği anda basmasını isteyebilirsiniz. Önceden tanımlanan numaralara butona 3 saniye basıldığı anda çocuğun konum bilgisi gider. Durumlara acil müdahale edebileceğiniz eşsiz bir özelliktir.


Sınırsız Rehber Avantajı

Çocuğun annesi, babası, akrabaları, öğretmenleri ve arkadaşlarını kaydedebileceği geniş bir rehber seçeneği cihazın özelliklerindendir. Sınırsız rehber avantajı ile çocuğunuz konuşmak istediği insana anında ulaşabilir ve kamera sayesinde görüntülü iletişim kurabilir.


Dokunmatik Ekranla Yönetim

Kullanımı basit ve pratik olan Wiky Watch akıllı çocuk saati, dokunmatik ekran üzerinden kullanılır. Yüksek algılama hassasiyeti ile anlık olarak işlemler gerçekleştirilir, arama yapılmadığı anlarda tarih ve saati gösterir.

Özellikler

  • Bağlantı: 4G (sim kart üzerinden)
  • Konuşma: Sesli ve görüntülü (kameralı)
  • Kullanım: Dokunmatik ekran, düğme (S.O.S)
  • Özellikler: Rehbere sınırsız kişi ekleme, acil durumda konum gönderme, canlı renkler, ayarlanabilir kordon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.