Sepet 0

General Mobile Android Cep Telefonu Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (9512 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu (inç)
Bellek Ram

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

General Mobile Android Cep Telefonları

Piyasaya kazandırdığı akıllı telefonları ile dünya pazarında başarılı bir yere sahip olan General Mobile, İstanbul merkezli olarak hizmet sunmaktadır. Teknolojinin gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit eden marka, kitlelerin bu alandaki beklentisini karşılayan ürünleri ile ön plana çıkmayı başarır. Yenilikçi ve modern tasarımlara ev sahipliği yapan akıllı telefon koleksiyonu ile her yaştan ve kitleden bireye hitap etmeyi başarır. Sade ve anlaşılır arayüzü ile genel kullanıma sunulan bu cihazlar ile iletişim ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Android telefonlar, uzun soluklu bir kullanım deneyimi sunar. Donanım ve tasarım anlamında beklentiyi karşılayan General Mobile telefon özellikleri, seri ve modele göre farklılık göstermektedir. Bu noktada ihtiyacınızı doğru bir şekilde tespit ederek bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bunun için Turkcell Pasaj`ın “Android Telefonlar” kategorisindeki telefonların özelliklerine ve fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

General Mobile Android Telefon Özellikleri

Gelişen teknolojinin gerekliliklerine ürünlerinde yer veren General Mobile, her tarza ve ihtiyaca cevap vermeyi başarır. Bireylerin Android telefonları ile gerçekleştirmeleri gereken her türlü işleme erişim imkanı sunan bu cihazlar; hızlı, güvenli ve kolay kullanım imkanları ile kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Özgün tasarımların yer aldığı seriler, yüksek performans özellikleri sayesinde ön plana çıkar. Yüksek RAM desteği sunan General Mobile telefon modelleri, işlem esnasında herhangi bir yavaşlama ya da ısınma problemine karşı önlem alır. Uygulama ve oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştıran modeller ile sizler de dilediğiniz oyunu özgürce oynayabilir, istediğiniz uygulamayı kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gün içerisinde aktif olarak kullanacağınız telefonunuzun, yüksek kapasiteli batarya özelliği sayesinde uzun süre boyunca şarjı bitmeden kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde dilediğiniz an, dilediğiniz yerin ve kişilerin fotoğrafını çekebilir, anılarınızı geniş depolama alanı sayesinde sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Kamera içerisinde yer alan birçok özellik sayesinde birbirinden ikonik fotoğraflar yakalamanız da mümkündür. Canlı pozlar yakalayacağınız ön kamera ile birbirinden eğlenceli selfieler çekebilir, sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı istediğiniz kadar saklayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınız için gerekli olan işlemleri kolayca gerçekleştirebilmenizi mümkün kılan Android sistemli General Mobile telefonlar ile hayatınızı daha kolay ve düzenli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz uygulama ve programlar aracılığı sayesinde projelerinizi hazırlayabilir, sunumlar oluşturabilir, maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Geniş ve yüksek çözünürlüklü ekran özellikleri ile boş zamanlarınızı istediğiniz dizi ya da filmi izleyerek geçirebilirsiniz. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen bu cihazlar, basit çarpma ve darbelere karşı dayanıklı bir performans sergileyerek uzun bir kullanım ömrü vaat eder.

General Mobile Akıllı Telefon Modelleri

Akıllı telefon dünyasının önde gelen markalarından biri olan General Mobile; kaliteli, hızlı ve yüksek performanslı ürünleriyle piyasada yerini almaktadır.Minimalist ve modern çizgilerin göze çarptığı dış donanım özellikleri ile kullanıcısına stil sahibi bir imaj çizen Android telefonlar ile sizler de görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları başta olmak üzere birçok eğlence platformunu kolayca çalıştırabileceğiniz bu cihazlar ile gün içerisindeki can sıkıntınızı giderebilir, çevrenizdekilerle sosyalleşme imkanı yakalayabilirsiniz. Farklı ve fonksiyonel özelliklerin uyumlu bir kombinasyonla bir araya geldiği bu telefonlar, özelliklerine göre farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır.

  • Şık tasarımları,
  • Ergonomik yapıları,
  • Kullanım kolaylığı sağlayan yalın kullanımı ile ihtiyacınızı giderirken estetik anlamda kaygılarınızı da karşılayabilirsiniz.

Benzersiz tasarım ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı General Mobile GM 22 Pro, hafif yapısı ile taşınması kolay bir performans sunar. Aynı şekilde ister elde ister cepte ister çantada taşıyabileceğiniz General Mobile GM 22 Plus ile ikonik bir görünüm de yakalayabilirsiniz. Turkcell Pasaj ile General Mobile akıllı telefon yorumlarını inceleyerek sizler de ihtiyacınız olan ürünü tespit edebilir ya da almayı düşündüğünüz ürün hakkında yapılan değerlendirmelere ulaşarak karar verebilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göre bir karar vermeniz memnuniyet oranında oldukça etkilidir. Kalitesi ve üst düzey performansı ile ihtiyacınızı giderirken hobi alanlarınızı da geliştirebilirsiniz.

Uygun General Mobile Telefon Fiyatları

Son zamanların öne çıkan akıllı telefon markalarından biri olan General Mobile, yüksek performansının yanı sıra uygun fiyat fırsatları ile de ön plana çıkmayı başarır. Hem görsel hem donanımsal olarak beklentiyi karşılayabilir bir performans sergileyen General Mobile, ekonomik anlamda da bütçe dostu bir profil seyreder. General Mobile fiyatları seri ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Ön plana çıkan ve kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılan GM serisi; 9, 20, 20 Pro, 21, 21 Pro, 21 Plus, 22, 22 Pro, 22 Plus modelleri ile farklı özellikleri sunmaktadır. Bu modeller arasından ihtiyacınıza cevap veren telefonu belirlemeniz ve bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunmanız gerekmektedir. General Mobile cep telefonu fiyatları, cihazın özelliklerine göre değişeceğinden ihtiyacınıza hitap eden cihazı belirlerken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kaliteli ve dayanıklı üretim materyalleri ile dayanıklılık konusunda kullanıcılarından tam puan almayı başaran marka, uygun fiyat fırsatları ile de göz doldurur. Fiyat performans açısından başarılı bir istatistik ortaya koyarak her yaştan ve her kitleden bireyin kaliteyi ucuza almasına olanak tanır. Bu bağlamda sizler de iletişim ihtiyacınızı gidermenin yanı sıra boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirip, iş ve eğitim hayatınıza yön vermek ve hobi alanlarınızı genişletmek için General telefon fiyatları noktasında detaylı bir araştırma yaparak hayalinizdeki telefonunuza ulaşabilirsiniz. Bunun için istediğiniz akıllı telefona Turkcell Pasaj avantajlarıyla erişebilir, tarifenize ek aylık taksitlerle kolayca sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla


Sıkça Sorulan Sorular

General Mobile Telefon Nasıl Resetlenir?

Öncelikle General Mobile telefonunuzu tamamen kapatmanız gerekir. Cihazınızın tamamen kapandığından emin olun. Kapalı haldeki telefonun ses açma (+) ve açma kapama (güç) tuşlarına aynı anda basılı tutun ve telefonunuzu yeniden açık hale getirin. Android logosu gelince tuşları bırakabilirsiniz. Bir sonraki adıma geçmek için ses açma (+) tuşuna bir defa basın. Bu şekilde telefonunuzun resetleme işlemini başlatmış olacaksınız.

General Mobile Telefondan Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Yüklenir?

Sildiğiniz bir ögeyi geri almak istiyorsanız geri getirip getiremeyeceğinizi görmek için çöp kutusunu kontrol etmelisiniz. Bunun içib Google Fotoğraflar uygulamasını açın. En altta “Kitaplık > Çöp Kutusu” ikonuna tıklayın. Geri yüklemek istediğiniz fotoğraf veya videoya tıklayıp basılı tutun. Ardından “Geri Yükle”ye ikonuna tıklayın. Fotoğraf veya video, şu bölgelere geri taşınacaktır: Telefonunuzun galerisine, Google Fotoğraflar arşivine ve eskiden yer aldığı tüm albümlere. Kontrol ettiğinizde ögenin çöp kutusunda yer almadığını görürseniz kalıcı olarak silinmiş olabilir. Aynı zamanda fotoğrafı çöp kutusuna taşımanızın üzerinden 60 gün geçtiyse ya da çöp kutusunu boşalttıysanız da fotoğrafı tekrar geri yükleyemezsiniz.

Daha Fazla