Sepet 0

Realme Android Cep Telefonu Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (9414 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu (inç)
Bellek Ram

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kaliteyi Uygun Fiyatlarla Bir Araya Getiren Realme

2018 yılından beri aktif olarak piyasada bulunan Realme, sunduğu telefonlarla belirli bir kalite standardının üzerinde kalmayı başarır. Çin menşeli bir teknoloji üreticisi olan marka, kaliteyi uygun fiyatlarla sunmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir. Her türlü gereksinimi karşılayacak seçenekler içermesinden dolayı geniş bir kitleye seslenir. İki ana seri etrafında modellerini şekillendiren Realme telefon söz konusu olduğunda isminden sıklıkla söz ettirir. Başlangıç seviyesi ve orta segmente yönelik tasarımlar yaparak uygun fiyata başarılı akıllı telefon arayışında olan kişilere seslenir. Aynı zamanda tasarımlarını kendine has bir şekilde yapmasıyla da Realme cep telefonu ilk bakışta farklılığını hissettirmeyi başarır. Marka, üst seviyenin özelliklerini ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunmasıyla da geniş bir kitle tarafından takip edilir. Teknolojik detayları başarılı dizaynlarla harmanlayarak her açıdan geliştirilmiş modellere imza atar. Kamera özelliklerinden işlemcisine, parmak izi sensöründen yüz tanımlama sistemine kadar sahip olduğu her niteliği özenli bir şekilde ele alan Realme, her yeni modeliyle standartları bir üst seviyeye taşımayı başarır. Android işletim sisteminin üzerine kurulan cihazlar, pratik bir kullanıma sahip olmasıyla da öne çıkar. Genel anlamda ilk açıldıktan sonra birkaç kademeden oluşan bir kurulum işleminin ardından hemen kullanıma hazır hale gelir. Böylece her yaş grubunda bulunan kullanıcının rahatlıkla günlük hayatına entegre edebileceği modeller ortaya çıkarır. Turkcell Pasaj fırsatlarıyla Realme cep telefonu fiyatları ve modelline uygun etiketlerden ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsel parçalar kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı ve Akıcı Performansıyla Realme Modelleri

Android telefonlar içinde önemli bir yere sahip olan Realme, farklı segmentlerde modeller ortaya koysa da bütün ürünler genel anlamda hızlı ve akıcı bir performans sunmasıyla öne çıkar. Kaliteli işlemciyi yüksek dahili bellek hafızalarıyla bir araya getiren Realme, günlük kullanımda herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı başaran modeller ortaya çıkarır. Üstelik yazılımsal olarak sunduğu destekle beraber işlemci çekirdeklerini verimli bir şekilde kullanan marka, kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Verileri dengeli bir şekilde dağıtarak telefonların performansını etkileyici seviyelere getirmesiyle günlük yaşantıya pratiklik kazandırır. Sunduğu fonksiyonellikle dünyanın her yerinden pek çok kullanıcının kullandığı modellere imza atan Realme, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Aynı zamanda kendi ekosistemi içinde tutarlı ve akıcı modeller ortaya çıkarmasıyla teknolojiseverlerin de ilgisini kazanmayı başarır. Realme 8 Pro modeli, yüksek bellek kapasitesi ve dahili hafızasıyla her türlü gereksinime yanıt verir. Snapdragon veya MediaTek gibi kendini kanıtlamış kaliteli işlemcilerin kullanıldığı modeller, performansa önem veren kişilerin beklentilerini karşılar. Aynı zamanda RAM kapasitesiyle de başarısını devam ettiren modeller, Realme cep telefonu yorumları ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alarak kalitesini tesciller. Siz de uygun fiyata ortalamanın üzerinde performans sunan bir cihaz istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Realme telefon modelleri içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Realme fiyatları içinde bütçe dostu alternatiflere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Şık ve Teknolojik Ekranlarıyla Realme Telefonlar

Realme telefonlar performans konusundaki başarısını söz konusu ekran tasarımı olduğunda da sürdürmeye devam eder. Çoğunlukla IPS LCD teknolojisiyle üretilen ekranlar, yüksek kontrast oranlarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Çözünürlük bakımından yüksek değerlere sahip olan Realme cep telefonu modelleri, görsel olarak kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunmayı başarır. Görüntüleri net ve parlak olacak şekilde tasarlamasıyla Realme akıllı telefon modelleri kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüşler alır. Aynı zamanda 6.4 inç, 6.5 inç veya 6.8 inç gibi çeşitli boyut alternatiflerine sahip olmasıyla da herkesin aradığını rahatlıkla bulabileceği alternatiflere imza atar. Çoğunlukla büyük telefonlar üreten marka, kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sunmasıyla öne çıkar. İdeal ekran oranlarına sahip olan modeller, tek bir ekrana çok fazla içerik sığdırılabilmesi sayesinde de karmaşık işlemlerin pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda multi touch özelliğine sahip olan ekranlar, aynı anda birden fazla noktaya dokunarak çeşitli işlemleri gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Ayrıca yüksek parlaklık oranlarına sahip olan cihazlar, yoğun ışık altında yaşanabilecek parlama gibi can sıkıcı durumlarına en aza indirmesiyle de kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı başarır. Teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına sunan Realme telefonlar ile günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilir, ihtiyaçlarınıza yanıt veren modele kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyasını takip ederek hayalinizdeki modele uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Herkes Tarafından Ulaşılabilir Realme Fiyatları

Realme cep telefonları teknolojiyi uygun fiyatlarla bir araya getirmesiyle isminden sıklıkla söz ettirir. Yüksek batarya kapasitesi, geniş ve teknolojik ekran ya da hızlı şarj gibi özellikleri uy​gun fiyatlarla sunmasından dolayı her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan bir marka haline gelir. Başarılı bir şekilde konumlandırılan kameraları ve çoklu kamera sistemiyle etkileyici çekimler yapılmasını mümkün kılan sistemi, kullanıcılarının her türlü gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Yazılım, tasarım, kamera ve pil ömrü gibi özellikleriyle kullanıcı deneyimini her açıdan düşünen modeller, fiyatlarıyla da memnuniyet seviyesini artırır. Realme cep telefonu modelleri, orta ve üst segmentin özelliklerini ulaşılabilir fiyatlarla kendi çatısı altında toplamasıyla başarısını tesciller. Çerçevesiz ekranı, in​ce tasarımı ve tek elde rahat bir duruş sergileyen Realme 7 Pro 128 GB gibi modelleriyle premium bir his sunmayı başarır. Hızlı şarj gibi desteklere sahip olan modeller, günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek özellikleri barındırmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda yüksek çözünürlüğe ve geniş diyafram aralığına sahip olan kamera sistemleriyle sınıfının dikkat çeken modellerine imza atmayı başarır. Teknik detaylarıyla beraber tasarım bakımından da özenli bir şekilde üretilen Realme cep telefonları ile kişisel stilinizi dilediğiniz gibi yansıtabilir, zarif parçalar edinebilirsiniz. İnceltilmiş çerçeveleri sayesinde pürüzsüz bir ekran deneyimi sunan modeller, her açıdan kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermesiyle sayısız kişiye ulaşır. Turkcell Pasaj fırsatlarını takip ederek şık ve zarif modellere kısa sürede ulaşabilir, bütçenize uygun olanı zorlanmadan bulabilirsiniz.

Daha Fazla