Sinbo SBS-4451 Banyo Baskülü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Taşıma Kapasitesi

180 kg maksimum taşıma kapasitesi ile öne çıkan Sinbo cam baskül, kilo takibi yapmak isteyen ve kilo problemleri olan kullanıcılara kadar herkese hitap eder. Bu sayede evinizde, iş yerinizde ve dilediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Doğru Ölçüm Hassasiyeti

100 gr hassasiyeti bulunan baskül, kilonuzu ölçerken ağırlığınızı küsurat ile birlikte verir. İşte bu sayede kilonuzda meydana gelen ufak değişiklikleri dahi takip edebilirsiniz.

Geniş LCD Ekran

Parlak LCD ekranı düşük ışık ortamlarında dahi ölçüm sonucunuzu görmenize yardımcı olur. 60 x 24 mm genişliğinde büyük ekran üzerinde düşük batarya, ısı ölçümü ve fazla yük uyarısı gibi bilgiler yer alır. Korumalı dijital ekran, her kullanım sonrası otomatik kapanır.

Darbeye Karşı Dayanıklı Temperli Cam

300 x 300 mm boyutları ile öne çıkan baskül, temperli cam korumaya sahiptir. Hem çerçevesi hem de üst kısmı temperli camdan oluşan baskül, ağırlığa ve hasara karşı dirençlidir. 

Yüksek Hassasiyetli Gerilim Ölçüm Sensörü

Yük hücresi sensörlerinin doğru çalışmasını sağlayan gerilim ölçer sensör, size doğru ve güvenilir sonuç vermek için belirli bir ivme altında ölçüm yapar.

Otomatik Kapanma ile Pil Tasarrufu

Kilo ve ağırlık ölçüm sonrası baskül her defasında otomatik kapanır ve üzerine çıktığınız zaman otomatik açılarak ölçüm yapmaya başlar. Bu sayede pil ömrünü tüketmeyen cihaz bütçe dostu bir kullanım sağlar.

Pil Ömrü ve Düşük Pil Uyarısı

2 adet kalem pil ile çalışan baskül, tasarruflu çalışma şekli sayesinde uzun süreli kullanım vadeder. Piller bitmeye yaklaştığında dijital ekran üzerinde düşük pil uyarısı yanıp söner. Piller tamamen bitmeden değiştirmenize imkan veren uyarı sistemi sayesinde kesintisiz kilo takibi yapabilirsiniz.

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

Sinbo baskül, kilonuzu ölçerken aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sıcaklığını da görmenize imkan tanır.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 180kg
  • Hassasiyet: 100g
  • LCD Ekran: Var
  • Boyutu: 300 x 300 mm
  • Otomatik Sıfırlama: Var
  • Otomatik Kapatma: Var
  • Aşırı Yüklenme Göstergesi: Var
  • Batarya Zayıf Göstergesi: Var
  • Sıcaklık Göstergesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.