Braun FS1000 Mini Tüy Alma Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Smartlight Teknolojisi

Smartlight teknolojisine sahip olan Braun FS1000 mini tüy alma makinesi sayesinde yüzünüzdeki açık renkli şeftali tüylerden kurtulabilirsiniz. Smartlight uygulaması, en kıvrımlı yerlerdeki tüyleri bile kolayca görmenize yardımcı olur.

FS1000 ile Kusursuz Makyaj

Makyaj yaparken yüzünüzdeki küçük tüylerin yaratığı renk eşitsizliklerinden rahatsız olabilirsiniz. Bu tüylerden kurtulmak için FS1000 mini tüy alma makinesinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede tüylerden kurtularak kusursuz bir makyaj yapabilirsiniz. 

İpek Gibi Bir Cilt için

En ince tüylerde bile etkili olan Braun FS1000 sayesinde zahmetsiz bir bakım deneyimi yaşayabilirsiniz. Mini tüy alma makinesini kullanarak kısa sürede ipek gibi bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Kalın ve İnce Tüylerde Etkili

Braun FS1000 mini tüy alma cihazının yüksek performansı sayesinde yüz bölgenizdeki kalın ve ince tüyler kolayca ortadan kalkar. Tüy yoğunluğuna uygun modları kullanarak etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Tahrişe Yol Açmaz

Hassas bir cildiniz varsa yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için farklı yöntemler denemenize gerek yok! FS1000 mini tüy alma makinesi, hassas cilt yapısına sahip olanlar için nazik bir bakım imkanı sunar. 

Kıvrımlı Bölgelere Uyumlu

Ulaşılması zor alanlar olan burun kenarları, üst dudak, çene gibi bölgelerdeki tüyleri zahmetsizce alır. Bu bölgelerdeki en kısa tüyler üzerinde bile etkili bir performans gösterir. 

Cilt Dostu Kesme Başlığı

PS1000 mini tüy alma makinesinin kesme mekanizması son derece güçlüdür. Bu başlıklar, cildinize dost bir yapıdadır. Folyo kaplı uçları sayesinde cildinize hassasiyetle temas eder.

Çanta Boyu Minimal Tasarım

Kolay kullanımı ile ön plana çıkan Braun FS1000 mini tüy alma makinesi, rahat kavranan bir tutma sapına sahiptir. Minimal tasarımı sayesinde çantanızda fazla yer kaplamaz.

Özellikler

  • Pratik Pilli Çalışma Sistemi
  • Folyolu Güçlü Kesme Başlıkları
  • İnce Uçlu Temizleme Fırçası
  • Akıllı Işık Teknolojisi
  • Kıvrımlı Alanlarda Etkili
  • Çantada Taşınabilir Boyut


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.