Oral-B Pro 3500 Şarjlı Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Basınç Kontrollü Sert Fırçalama Uyarısı

360 derece basınç kontrolü bulunan Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçası, diş etlerinize gerektiğinden fazla basınç uygulayıp sert fırçalamaya başladığınızda sizi sinyal vererek uyarır. Bu sistem sayesinde diş minenize ve diş etlerinize zarar vermenizi önler

Derinlemesine Temizleyen Yuvarlak Başlık

Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçasında yer alan ve tamamen Oral-B'nin tasarımı olan yuvarlak fırça başlığı, dişleri çevreler ve klasik diş fırçalarına kıyasla 2 kata kadar daha fazla miktarda plağı temizler.

Üç Farklı Fırçalama Modu Seçeneği

Günlük temizleme, beyazlatıcı bir temizleme ve hassas temizleme olmak üzere 3 farklı çalışma modu bulunan Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçası, farklı ihtiyaç ve beklentilere yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. 

Verimli Kullanım Sunan Zamanlayıcı

Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçasının gövdesinde yer alan ve diş hekimlerinin önerdiği 2 dakikalık fırçalama süresi sona erdiğinde kullanıcıyı uyaran zamanlayıcı, 30 saniye sonunda ise bir başka dişi fırçalamanız gerektiğini hatırlatır. Böylece, şarjlı diş fırçasından maksimum verim almanızı sağlarken dişlerinizi yeteri kadar fırçalamalanıza da yardımcı olur.

İdeal Temizlik Sağlayan Çalışma Prensibi

Kullanıcının fırçalama hareketine ek olarak fırça kısmının 360 derece dönmesi ile kesintisiz olarak daireler çizen Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçası, dişleriniz ve diş etleriniz için ideal bir temizleme süreci sunar.

Lityum İyon Pil ile Ultra Uzun Kullanım

Yeniden şarj edilebilir özellikte olan dahili lityum iyon pil, tek şarj ile 2 haftadan daha uzun bir süre kullanım sağlar. Böylece Oral-B Pro 3500 şarjlı diş fırçasını sık sık şarj etme ihtiyacı olmadan kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sunan İdeal Boyut

Herhangi bir çantaya sığabilecek boyutu ve hafif yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca yolculuklarda ve tatilde kullanmak için de idealdir.

Teknik Özellikler

  • Fırça Türü: Şarjlı
  • Fırça Kılı Sertliği: Orta
  • Fırçalama Modu: 3
  • Pil Türü: Lityum İyon
  • Zamanlayıcı: Var
  • Basınç Kontrolü: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ORAL-B PRO 3500 ŞARJ EDİLEBİLİR DİŞ FIRÇASI
Üretim Yeri
Almanya
Hız Ayarı
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ORAL B
Henüz yorum yok