Sepet 0

Goldmaster Tıraş Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Tarzınızı Şekillendirin, Bakımınızı Öne Çıkarın: Goldmaster Tıraş Makineleri

Tüm berber uygulamalarını evde tamamlamak, zaman ve bütçe tasarrufu yapmanızı sağlar. Goldmaster saç sakal kesme makineleri sayesinde dilediğinizi uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı Goldmaster tıraş makinesi modelleriyle her sabah sinekkaydı tıraş olabilir, saçınızı düzeltebilir ve vücut kıllarından kurtulabilirsiniz. Tüm bu işlemleri hızla ve zahmetsizce tamamlarsınız.

Güçlü Performans, Yeni Deneyim: Goldmaster Tıraş Makinelerinin Özellikleri ile Tanışın

Goldmaster tıraş makinesi özelliklerinden ilki üstün performansıdır. Çünkü bu makineler, ileri teknolojilerle tasarlanmış bıçaklara sahiptir. Paslanmaz karbon çelik bıçaklar yüksek keskinlik sunar. Ultra keskin bıçaklar, kıllarınızı çiğnemeden ve atlamadan keser. Sakallarınızdan kurtulmak için bir kez üstünden geçmeniz yeterlidir. Aynı bölge üzerinde uzun süre durmadığınız için cildiniz tahriş olmaz. Üstelik bu sayede zamandan da tasarruf edersiniz.

Tıraş makinelerinin üstün performans sunmasındaki bir diğer etken oynar başlıklarıdır. Oynar başlıklar, ergonomik kullanım sunar. Yüz hatlarınıza tam oturarak cildinizi kavrar. Çene hattınıza uyum sağlar. Çeneden boyuna doğru yumuşak bir iniş gerçekleştirir. Çift yönlü hareketleri kolaylaştırır. Böylece pürüzsüz, risksiz ve zahmetsiz bir tıraş deneyimi sunar.

Üstün performanslı Goldmaster tıraş makinelerinin motor gücü de dikkat çeker. Ultra güçlü motorları sayesinde bu cihazlar bıçakları çok daha hızlı döndürür. Böylece kısa sürede etkili sonuç alırsınız. Güçlü motor, kesim performansını da artırdığı için kısa kıllardan bile kurtulabilirsiniz. Sinekkaydı tıraş elde eder ve bu görünümü günlerce korursunuz. Hızlı uygulama kabiliyetiyle işleminizi kısa sürede tamamlar ve cihazın pil ömrünü de uzatırsınız.

Gelişmiş Ayarlar Sunan Goldmaster Tıraş Makineleri ile Her Cilde Uygun Bakım

Goldmaster tıraş makinelerinden farklı modlar ve başlıklar bulunur. Bu sayede farklı ayarları uygulayarak tam ihtiyaç duyduğunuz sonucu almayı başarırsınız. Aşırı yakın tıraş ile cildinizi tahriş etmezsiniz. Sakallarınızı tamamen kesmek zorunda kalmazsınız. Bu makineleri yalnızca yüzünüzde değil, saçınızda ve vücudunuzda da kullanırsınız.

Goldmaster tıraş makinesi tarakları, farklı uzunluktaki kıllara müdahale etmenize yardımcı olur. Set içeriğine göre ortalama 10-12 farklı uzunluk seçeneğine ulaşabilirsiniz. 0.5 mm ila 10 mm arasındaki tüm kıllarınızı kesebilirsiniz. Sakalınızı veya saçınızı tamamen kesmek yerine küçük düzeltmeler yapabilirsiniz. Böylece saç ve saklanızı her zaman istediğiniz boyda kullanarak stilinizi daima korursunuz. Makineleri kasık, göğüs ve koltuk altı gibi hassas vücut bölgelerinde dahi konforla kullanırsınız.

Goldmaster tıraş makinesi başlıkları ise ekstra fonksiyonlar sunar. Bu başlıklar sayesinde sakal, saç ve vücut kıllarının yanı sıra burun ve kulaklarınıza da işlem uygulayabilirsiniz. Silindir taraklı küçük başlıklarla rahatsız edici burun ve kulak kılı görünümünden hızlı ve acısız şekilde kurtulabilirsiniz. Farklı başlıklar ile vücudunuzun her bölgesinde verimli sonuçlar almayı başarırsınız.

Islak ve Kuru Kullanım Sunan Goldmaster Tıraş Makineleri ile Konforlu Tıraş

Goldmaster sakal tıraş makinesi çeşitleri arasında hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun modeller bulunur. Böylece alışkanlıklarınıza uygun kullanım özelliklerini tercih edebilirsiniz. Çok aceleniz olduğunda kuru tıraş uygulamasını seçebilirsiniz. Böylece elinizdeki cihazdan başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan hızla tıraş olursunuz. Bu özellik, elinizi bulaştırmak istemediğiniz zamanlarda ve su erişiminin kısıtlı olduğu durumlarda da işinize yarar.

Eğer su yardımıyla tıraş olmaktan daha fazla verim aldığınızı düşünüyorsanız cihazınızı ıslak özellikli kullanabilirsiniz. Islak kullanılabilen makineleri banyoda akan suyun altında bile çalıştırabilirsiniz. Böylece sabahları duş alırken bir yandan da tıraş olarak zamandan kazanabilirsiniz. Tıraş için harcadığınız ekstra vakti uykuya ayırabilirsiniz.

Islak tıraş fonksiyonu hassas ciltler için de avantaj sunar. Su kullanımı sürtünme etkisini azaltabilir. Kaygan bir yüzey oluşturarak bıçakların cildinizde daha rahat kaymasını sağlar. Sert kıllarınızı yumuşatarak kesilmelerini kolaylaştırır. Bu özellikleri sayesinde tahriş riskini azaltır. Kuru ve hassas ciltler için konforlu bir tıraş deneyimi sunar. Siz de tıraş sonrası kızarıklık ve yanmadan şikayet ediyorsanız ıslak kullanım özelliğine sahip makineleri seçebilirsiniz.

Bakımı Kolay Goldmaster Tıraş Makineleri ile Pratik Kullanım Olanakları

Tıraş makinelerinin her kullanım sonrasında bakımını tamamlamanız gerekir. Böylece cihaz performansını uzun süre maksimumda tutabilirsiniz. Ayrıca hijyen sağlayarak kendi sağlığınızı da korursunuz. Tıraş makinesi bakımı temelde iki aşamalıdır. İlk aşama temizliktir. İkinci aşama ise bıçakların yağlanmasıdır.

Goldmaster tıraş makinesi temizleme işlemi için setlerin içinden çıkan fırçaları kullanabilirsiniz. Temizleme fırçası ile makinede kalan kılları temizleyerek cihazı bir sonraki kullanıma hazırlamanız mümkündür. Eğer ıslak kullanıma uygun su geçirmez cihazlardan birini kullanıyorsanız bu işlemi akan ılık suyun altında da tamamlayabilirsiniz. Yağlama işlemini ise birkaç kullanımda bir uygulamanız yeterlidir. Bu işlem için ise yine set içerisinden çıkan bakım yağlarını tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş Batarya Ömrü: Goldmaster Tıraş Makineleri ile Kesintisiz Bakım Keyfi

Goldmaster tıraş makineleri kablolu ve kablosuz seçeneklere sahiptir. Kablosuz makinelerle özgür kullanım imkânı yakalarsınız. Priz yanında durmak veya kafanızı cihaza göre hareket ettirmek zorunda kalmazsınız. Bu cihazların uzun pil ömrü sayesinde 120 dakikaya varan tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek dolum ile saç, sakal, burun, kulak ve vücut olmak üzere tüm bölgelerde işlem yapabilirsiniz. Cihazı şarj etmeden defalarca kullanmanız mümkün olur.

Goldmaster kablolu tıraş makinesi seçenekleri ise farklı açılardan özgürlük sunar. Kablolu makineleri dilediğiniz an prize takıp çalıştırabilirsiniz. Cihazı açtığınızda pilin bitmiş olduğunu fark etmezsiniz. Uygulama ortasında şarjınızın bitmesinden endişelenmezsiniz. Bir elektrik prizinin bulunduğu her ortamda tıraş olabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarım: Goldmaster Tıraş Makineleri ile Tarzınızı Gösterin

Goldmaster tıraş makineleri, tasarımlarıyla da dikkat çeker. Bu tasarımlar hem ergonomik hem de şıktır. Ergonomik tasarım, Goldmaster tıraş makinesi kullanımını hayli kolaylaştırır. Kıvrımlı motor gövdeleri elinize tam oturur. Mükemmel kavrama ile güvenli kullanım sunar. Kaymaz kaplamasıyla avucunuza sıkıca tutunur. Uygulama sırasında küçük kesiklere ve şekil bozukluklarına sebep olmaz. Fonksiyonel tuş yerleşimi sayesinde tek elle mükemmel kontrol imkânı sunar.

Tıraş makinelerinin şık tasarımı ise tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır. Bu tasarımlara siyah ve gri renkler hâkimdir. Farklı modellerde mavi tonlarını görmeniz de mümkündür. Metalik ve mat detayların bir arada kullanımı modern bir görünüm sunar. Onlarca farklı model arasından zevkinize uygun olan seçeneği tercih etmeniz mümkün olur.

Goldmaster Tıraş Makinelerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tıraş makinesi seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, ihtiyaçlarınızdır. İhtiyaç ve alışkanlıklarınız doğrultusunda makineden beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Ardından bu beklentileri aşağıdaki kategorilerle eşleştirerek seçim yapabilirsiniz.

  • Parça sayısı: Yalnızca sakal kesimi için tekli cihazları seçebilirsiniz. Saç ve vücut kıllarında düzeltmeler yapmak isterseniz setlere yönelmeniz gerekir.


  • Islak / kuru: Cihazda ıslak kullanım özelliği olması konusundan karara varmanız gerekir.


  • Şarjlı / kablolu: İki modelin artı ve eksilerini değerlendirerek karar verebilirsiniz. Hem şarjlı hem kablolu kullanım özelliğine sahip modelleri de tercih edebilirsiniz.

Seçiminizi daha farklı özelliklere göre şekillendirmeniz de mümkündür. Örneğin sık seyahat eden biriyseniz çantalı setleri düşünebilirsiniz. Tasarım ve gösterge gibi farklı özellikleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Goldmaster Tıraş Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Goldmaster tıraş makinelerini Turkcell Pasaj’daki erkek bakım ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan modeli bulabilirsiniz. Kararsız kalırsanız filtrelerden, sıralama ve karşılaştırma modundan yardım alabilirsiniz. Satın alma aşamasında Goldmaster tıraş makinesi fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme yöntemleriyle akıllı alışverişin tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​