Ugreen 30W Type-C PD Qualcomm QC 4.0 Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kalite ve Sağlamlık

Ugreen 30W Type-C PD hızlı şarj cihazı, uyumlu olan telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak sağlar.

30W ile Hızlı Şarj Desteği

Apple telefonları, dizüstü bilgisayarları ve uyumlu Type-C cihazlarını yüksek hızlı şarj etmek için maksimum 30W çıkış sağlar.

Akıllı Çip Denetimi

Şarj cihazı içerisinde bulunan akıllı çip sayesinde cihazınızın ihtiyacına göre akımı otomatik olarak algılayarak uyumlu olan cihazları hızlı şarj etmenize olanak sağlar.

Güvenli Kullanım

Çoklu koruma yöntemi sayesinde cihazlarınızı korumak amacıyla aşırı akım koruması, aşırı sıcaklık koruması ve şok devresi koruması ile donatılmıştır.

Kompakt Tasarım

Kompakt tasarımı sayesinde seyahatiniz esnasında rahatlıkla yanınızda taşıyarak kullanabileceğiniz bir ürünüdür. İPhone X modellerini, yalnızca 30 dakikada % 50'ye kadar şarj eder.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Güç: 30W
  • Ürün Ağırlığı: 59 g
  • Boyut: 11,2 x 6,8 x 3 cm
  • Giriş: 100 - 240V - 50/60Hz 800mAh max
  • PD Output: 5V - 3A 9V - 3A 15V - 2A 20V - 1.5A
  • Çıkış Arayüzü: USB-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.