Samsung 5.100 mAh Type-C Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Dayanıklı Powerbank

Samsung Type-C powerbank, yuvarlak kenarlı şık bir metal görünüme sahiptir. Gümüş rengi ile dikkat çeken cihaz, akıllı telefonları ve uyumlu kamera, akıllı saat, hoparlör gibi elektronikleri şarj etmenizi sağlar. 

Evrensel Bağlantı Noktası

Type-C bağlantı noktasına sahip powerbank, dünyanın neresine giderseniz gidin sık kullanılan bir bağlantı türüdür. Bu sayede ister yurt içi ister yurt dışından aldığınız ürünleri şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği

2.A hızlı şarj özelliği sayesinde standart bir şarj cihazına göre bataryanızı iki kat daha hızlı doldurur. Bu sayede zaman tasarrufu sağlayabilir ve kısa zamanda daha çok cihaz şarj edebilirsiniz. Samsung powerbank’i hafifliği ve iyileştirilmiş tutuşa sahip kullanışlı şekli sayesinde her yere kolayca götürebilirsiniz. Sadece 228 gram ağırlığında olan cihazı çantanızda, cebinizde ve valizinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

LED Gösterge ile Şarj Takibi

Powerbank üzerinde bulunan 4 adet LED ışık cihazın doluluk oranını takip etmenize yarar. Ayrıca şarj olurken yanıp söner ve cihazın sorunsuz çalıştığından emin olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SEBPG950PWB
Kablosuz Şarj
YOK
Kablo Materyali
PLASTİK
Ağırlık (gr)
150 GR
Renk
GRİ
Ana Renk
GRI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok