Philips DLP6733 PD 18w Qc3.0 Hızlı Şarj Özellikli Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Parlak Renkli Tasarım

Göz alıcı renk seçenekleri ile sunulan ürün, şık tasarımı ile beğeni toplar. Parlak ve fark edilir renk tonları cep telefonları aksesuarları konusunda estetiğe önem verenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır.

Dayanıklı Alüminyum Kasa

Philips powerbank alüminyum kasa yapısına sahiptir. Son derece dayanıklı özellikleri ile bir adım öne çıkan kasar, aşınma ve çizilmelere karşı dirençlidir.

Portatif Kullanım Avantajı

Kompakt boyutları sayesinde portatif kullanım sırasında rahatlık sunar. Küçük ebatı cepte, çantada ve cüzdanda taşımak için elverişlidir.

Hızlı Şarj Desteği

QC3.0 teknolojisi ile geliştirilen powerbank, elektronik cihazlarınızı kısa sürede şarj eder. Hızlı şarj desteği üstün şarj performansı ile beklentileri karşılar.

Güvenli Şarj Teknolojisi ile Pil Koruma

Geliştirilmiş şarj teknolojisi, cihazlarınızı güvenli şekilde şarj etmeniz için idealdir. Akım kontrolü sayesinde aşırı ısınma ve kısa devre sorununun önüne geçer. Cihazınızı ideal akım ile şarj ederek batarya ömrünün korunmasına yardımcı olur.

Tüm Cihazlar ile Uyumlu 3 Farklı Giriş

3 farklı girişe sahip powerbank ile iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı pratik şekilde şarj edebilirsiniz. Cep telefonu, kamera, tablet ve bilgisayar gibi cihazları uyumlu kablolar ile powerbank’e bağlayabilirsiniz.

10.000 mAh Şarj Kapasitesi ile Yüksek Verim

10.000 mAh şarj kapasitesi ile tüm şarj ihtiyaçlarınıza cevap verir. Kısa sürede powerbank cihazını şarj ederek diğer cihazlarınız için güçlü şarj akımı elde edebilirsiniz.

Kolay Kontrol Sunan Tuş Yapısı

Kullanışlı açma ve kapama tuşu ile powerbank’i kolay şekilde işlevsel hale getirebilirsiniz. Işıklı bildirimi takip ederek cihazın çalışır durumda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Özellikler

  • Pil Kapasitesi: 10.000 mAh
  • Pil Türü: Polimer
  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj
  • QC3.0: Var
  • Micro USB input: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A ( QC3.0 )
  • Type-C Output/Input: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A ( PD2.0 )
  • USB Output: DC 5V - 6.5V/3A, DC 6.5V - 9V/2A DC 9V - 12V/1,5A
  • Aksesuar: 1 USB kablo

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.