PowerFul PSE-1103 3.000 VA Kesintisiz Güç Kaynağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

PSE-1103 2 KVA

PSE serisi kesintisiz güç kaynakları gelişmiş dijital kontrol teknolojisi ile bağlı bulunduğu sistemin daha güvenli çalışmasını sağlar, performansını artırır. Dahili aküleri sayesinde elektrik kesintilerinden sonrada işinizi devam ettirir, dolayısıyla zaman ve müşteri kaybetmenizi engeller. Giriş güç faktörü düzenleyicisi ile enerji ve tesisat masraflarını asgariye indirir, yüksek verimi ile enerji tüketiminizi minimize eder.
Monoblok yapısı ile kolay ve hızlı kurulumu yapılarak hemen kullanmaya başlayabilir, cihazınızı kolayca kapatıp açabilir, anlaşılır dijital göstergesi sayesinde cihazın tüm çalışma fonksiyonlarını görebilir, şebeke, çıkış voltajı, akü ve yük durumunu izleyebilirsiniz. Gerçek on line teknolojisi ile enerji kesintisinde sisteminiz kesintisiz çalışmaya devam eder.

Kullanım Alanları

Departman sunucuları, küçük yerel alan ağları, iş istasyonları, endüstriyel makineler, tıbbi ekipmanlar ve diğer hassas elektronik cihazlar

Özellikler

Dijital Kontrol Teknolojisi: Gelişmiş dijital kontrol teknolojisi ile UPS daha stabil ve güvenilir bir performans sağlar.
Çevre Dostu: Powerful UPS’ lerin üretiminde kullanılan ekipmanlar çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde standartlara uygun olarak seçilir, gerekli testlerden geçirilerek kullanılır.
Aktif giriş güç faktörü düzeltme (PFC): Giriş güç faktörü düzeltmesi (PFC) ile giriş güç faktörünü 1’e yaklaştırır,  elektrik şebekesindeki bozulmaları önemli oranda azaltır, enerji kayıplarını azaltarak elektrik maliyetini düşürür.
Geniş giriş voltaj ve frekans aralığı: Powerful UPS’ ler değişken voltaj ve frekansa rağmen şebeke enerjisi ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Değişken şebeke koşullarında dahi akülerini şarj etmeye devam ederek dahili akülerinin yıpranmasını engelleyecektir. Böylece akü kullanım ömrünün uzar servis giderleri minimize edilir.
Sıfır güç transfer zamanı: Şebeke enerjisinin kesintisi durumda UPS bağlı olduğu sistemi akülerinden aldığı enerji ile beslemeye başlar bu esnada sıfır güç transfer işlemi gerçekleşmiş olup sistem güvenli bir şekilde çalışmaya devam edecektir
Akıllı yük yönetimi: Bu teknoloji sayesinde UPS her zaman yük değişimlerini takip ederek stabil ve güvenli çıkış voltajının oluşmasını sağlar.
Yeterli genişleme yuvaları: Standart RS 232 port ilave olarak USB ve RS485 port, AS400, SNMP kart için yeterli sayıda kart yuvaları cihazın üzerinde bulunmaktadır.
Yüksek çıkış güç faktörü (0.8): Yüksek çıkış güç faktörü sayesinde UPS’ e daha fazla PC bağlayabilirsiniz. Cihazınız farklı sektörlerde kullanılan ekipmanların değişik güç isteklerine cevap verecek yapıdadır.
Jeneratör uyumlu: Powerful UPS’ ler geniş giriş voltaj ve frekansı özelliği ile her marka jeneratör sistemi ile uyumlu çalışacaktır.
Geniş LCD ekran: Cihazın giriş, çıkış voltajı, yük durumu ve çalışma durumu ile ilgili tüm bilgileri kolayca görebilir ve izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PSE-1103
Üretim Yeri
Çin
Giriş Gerilimi
220V AC
Çıkış Gerilimi (v)
220V AC
Akü Gerilimi
72V DC
Akü Çıkış Akımı
1 A
Akü Kapasitesi
6 X 12V 9AH
Çıkış Priz Sayısı
3
Şarj Süresi
5 SA (%90 DOLULUK)
Kısa Devre Koruması
YOK
Sesli Uyarı
YOK
Gösterge Paneli
VAR
Boyutlar (gxyxd) (cm)
415 X 190 X 320 MM
Ağırlık (gr)
23 KG
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
POWERFULL
Henüz yorum yok