Sepet 0

Deerma Ütüler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7788 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Gelişmiş Teknoloji, Kompakt Tasarım: Deerma Ütüler

Ütü, çoğu kişi için zahmetli ve sıkıcı bir işlemdir. Deerma ütü modelleri, sizi zahmetten kurtararak fikrinizi değiştirir. Dikey modelleriyle ütü yapmayı eğlenceli, hızlı ve pratik hâle getirir. Her an ve her yerde kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Güvenli, kolay ve endişesiz ütü deneyimiyle tanışmanızı sağlar.

Giysilerde Şık Görünüm Sunan Deerma Ütülerin Özelliklerini Keşfedin

Deerma, ütü deneyimini pratik ve eğlenceli hâle getirmek için çalışır. Bu vizyondan yola çıkarak kullanıcı ve kumaş dostu cihazlar tasarlar. Deerma ütü özelliklerinden bazılarını aşağıdaki listede bulmanız mümkündür.

 • Ütü öncesi temizlik: Deerma, ütü sürecini bir bütün olarak düşünür. Ütü deneyiminin etkisini artırmak için öncesinde kullanabileceğiniz bir aparat geliştirir. Bu aparat fırça başlığıdır. Fırça başlığı sayesinde kumaş üzerindeki topakları, tüyleri ve havları temizleyebilirsiniz. Böylece buharın kumaşa nüfuz etmesini kolaylaştırırsınız.


 • Sterilizasyon: Yüksek sıcaklıktaki buhar, yalnızca kırışıklıkları hızlı açmakla kalmaz. Bakterileri öldürerek çamaşırlarınız için ekstra hijyen sağlar. Bu özellik, bilhassa iç çamaşırları ve çarşaflar için son derece avantajlıdır. Paylaşımlı kullanılan kıyafetler ve çamaşır yıkama şansınızın olmadığı durumlarda da fırsat sunar.


 • Koku giderme: Yüksek buhar, kumaş üzerindeki koku moleküllerine de müdahale eder. Böylece kumaşın apresinden gelen kokuyu uzaklaştırır. Valizin veya çekmecenin içinde havasız kalmaktan oluşan kokunun önüne geçer. Ter, yemek, sigara ve parfüm gibi birbirine karışmış olan farklı kokuları ortadan kaldırır. Kıyafetlerinizi daha temiz hissettirir.


 • Lekesiz ütüleme: Bu cihaz, su püskürtme ve buhar özelliğine rağmen kumaş üzerinde leke bırakmaz. Özellikle saten gibi hassas kumaşlardan uzun süre geçmeyen su lekesiyle karşılaşmazsınız. Yüksek performanslı ütü deneyiminin konforunu yaşarsınız.


 • Güvenlik: Deerma, çifte güvenlik koruması kullanır. Ütülerini termik sigorta ve sıcaklık kontrol cihazı ile donatır. Yüksek sıcaklıklarda bile tehlike arz etmez. Kaliteli malzeme ve dayanıklı iç aksam ile hiçbir güvenlik riskini minimize eder.


 • Motor gücü: Cihaz, 800 W motor gücüne sahiptir. Yüksek motor gücü sayesinde kısa sürede etkili ütü deneyimi sunar. Size zaman kazandırmanın yanı sıra ütüyü az çalıştırmanızı sağlayarak kendi ömrünü de uzatır.


 • Özel çanta: Deerma, aksesuarların etrafa dağılıp kaybolmasını önlemek için ütülerini saklama kutusuyla gönderir. Böylece cihazı hem güvenle muhafaza edebilir hem de kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Derma ütülerin daha birçok özelliğinden söz etmek mümkündür. Bu özellikler sayesinde hayalinizdeki hızlı, etkili, pratik, hijyenik ve güvenli ütü deneyimine ulaşırsınız. Her zaman ve dilediğiniz yerde ütü yapmanın tadını çıkarırsınız.

Kolay ve Pratik Kullanım Olanakları Sağlayan Deerma Ütüler

Deerme ütülerin en çok dikkat çeken özellikleri kolay ve pratik kullanım olanağı sunmalarıdır. Bu ütüleri üç farklı pozisyonda kullanmanız mümkündür. Bu pozisyonlardan ilki dikey ütülemedir. Deerma dikey ütü ile kıyafetleriniz askıdayken bile kırışıklıklarını giderebilirsiniz. Aceleniz olduğunda dolaptan çıkardığınız gömleğinizi direkt askısında jilet gibi bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Ardından hemen giyerek evden çıkarsınız. Davet elbiselerinizi de askıda ütüleyebilirsiniz. Böylece masaya yatırıp ütü ile üzerine bastırmak zorunda kalmadığınız için kalıbını ve kumaşını bozmazsınız.

İkinci kullanım pozisyonu yatay ütülemedir. Yatay pozisyonu askıya asamadığınız kıyafetleriniz için kullanabilirsiniz. Bu işlem için mutlaka ütü masasına ihtiyacınız yoktur. Ütüyü yatağın veya çamaşırı yatırabileceğiniz herhangi bir zeminin üzerinde bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hatta bu pozisyonda yatak çarşaflarınızı ve yastık kılıflarınızı ütülemeniz de mümkündür. Bu cihazı yatay pozisyonda standart ütü gibi kullanabilirsiniz.

Deerma cihazların kullanılabileceği son pozisyon ise eğilimli ütülemedir. Eğimli ütüleme sayesinde tam olarak kırışık bölgeyi hedef alabilirsiniz. Cihazı direkt yatay veya dik tutmak zorunda kalmazsınız. Ütünün sunduğu hareket özgürlüğü sayesinde kıyafetlerinizdeki yaka ve koltuk altı gibi kıvrımlı bölgelere rahatlıkla ulaşırsınız. Drape ve pile gibi özelliklere sahip kumaşlarda bile rahat ütü deneyimi yaşarsınız.

Deerma portatif ütülerin bir diğer pratik ve kolay kullanım özelliği, taşınabilir olmalarıdır. Deerma portatif seyahat tipi buharlı dikey ütü, oldukça küçük boyutta üretilir. Yalnızca 190 x 91 x 240 mm ebata sahiptir. Katlanabilir tasarımı sayesinde kullanmadığınız zamanlarda boyutu daha da küçülür. Böylece kolaylıkla çantaya atılabilir. Valizlerde yer kaplamaz. Seyahate çıkarken yanınıza alacağınız bu cihaz sayesinde acil valiz hazırlıklarında ütü yapma endişesine kapılmazsınız. Valizi açtığınızda ütüleyip yerleştirdiğiniz kıyafetlerinizi kırışmış bulursanız problemi hızla çözersiniz. Özellikle özenli görünmeniz gereken seyahatlerinizde bu ütü ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılarsınız.

Hızlı ve Etkili Deerma Ütüler ile Değerli Zamanınızı Koruyun

Hızlı ve etkili bir ütü deneyiminin en önemli unsuru buhardır. Deerma buharlı ütülerde bu unsurdan faydalanmak için bir su haznesi bulunur. 100 ml kapasiteye sahip su haznesiyle birkaç parça çamaşır için yeterli buharı elde etmeniz mümkündür. Etkili bir ütü deneyimi için bu hazneyi doldurduktan sonra cihazı prize takmanız yeterlidir. Ütünün içindeki rezistans, elektrik prizinden aldığı enerjiyle kısa süre içinde haznedeki suyu ısıtır ve buharlaştırır. Elde edilen buhar, ütünün ağzından dışarı çıkar.

Söz konusu teknolojide su buharı yardımıyla kumaş liflerini esnetmek hedeflenir. Sert hâldeyen kırışıp mevcut pozisyonunu korumuş olan kumaşın kendini salarak yeniden şekil almasına izin verilir. Buharın çamaşırın kumaşına nüfuz etmesiyle ipliklerdeki lifler yumuşar ve gevşer. Bu sayede ekstra kuvvet uygulamanıza gerek kalmadan kırışıklıkları açmanız mümkün olur. Aynı zamanda bu işlemi dakikalar içinde tamamlayarak zamandan da tasarruf edersiniz. Son derece etkili bir ütü deneyimine yüksek hızı da eklersiniz.

Deerma buharlı ütülerde işlemi daha da hızlandırmak için doğrudan su püskürtme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde kumaşa yalnızca buhar vermekle kalmazsınız. İdeal miktarda suyu direkt olarak kumaşa aktararak nemlenme sağlarsınız. Bu nem ile kumaş liflerinin yumuşamasını ve esnemesini daha da kolay hâle getirirsiniz. Suyu püskürttükten sonra buhar vererek ütü işlemini tamamlarsınız. Bu ütü ile tam 75 dakika boyunca kesintisiz buhardan faydalanırsınız.

Tasarımı ile Cezbeden Deerma Ütüler ile Stilinizi Gösterin

Deerma ütülerin minimalist tasarımı ve beyaz rengi, son derece sade ve zarif bir görünüm sunar. Elinizde âdeta şık bir aksesuarı andırır. Saklama alanında görüntü kirliliği oluşturmaz. Eğlenceli bir kullanım sunar. Stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Bu stili desteklemek için cihazı Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz ütü masaları ile tamamlayabilirsiniz. Ütü yatay pozisyonda kullanırken bu masalardan destek alabilirsiniz.

Gelişmiş Dayanıklılık Sunan Deerma Ütüler ile Her An Hazır Kullanım

Deerma, uzun ömürlü ütüler üretir. Bu ütülerin elektrik düzeneği, yapı malzemesi, dış kaplaması ve su haznesi gibi tüm parçaları aynı kalitededir. Defalarca taşısanız ve uzun süre kullansanız bile sizi yarı yolda bırakmaz. Böylece prize her taktığınızda kırışıklıklarınızı açmaya hazır bir yardımcıyla karşılaşacağınızı bilmenin güvenini hissedersiniz.

Deerma Ütülerden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ütü seçerken ihtiyaç ve beklentiler göz önünde bulundurulmalıdır. Çamaşırlarınızın genel kumaş özelliklerine ve ütü yapma alışkanlığınıza göre seçim yapabilirsiniz. Şu özelliklerin de seçiminizi etkilemesi mümkündür:

 • Biriktirmeden ütüleme alışkanlığı
 • Seyahat sıklığı
 • Buhar gücü
 • Yer tasarrufu
 • Pratiklik ihtiyacı

Hem ütülerin özelliklerini hem de kendi beklentilerinize göre seçim yapabilirsiniz. Böylece en doğru kararı vermiş olursunuz. Kendinize uygun ütü ile hayalinizdeki konfora kavuşursunuz.

Tasarımı ile Öne Çıkan Deerma Ütüler Turkcell Pasaj’da!

Deerma ütüleri Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Ütülerin tüm özelliklerini detaylıca okuyabilirsiniz. Gerçek kullanıcı görüşlerini inceleyebilirsiniz. Üstelik Deerma ütü fiyatlarını da Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleriyle hızlı ve etkili ütü deneyimine sahip olursunuz.

Daha Fazla

​​