Sepet 0

Yasomi Air Fryer & Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6468 Ürün)
Sırala
Temizle

Kullanışlı Yasomi Air Fryer Modelleri

Yasomi Air Fryer modelleri, profesyonel şeflerden ev aşçılarına kadar herkesin beklentisini karşılayacak alternatifler içerir. İdeal ölçüleri ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünler, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Farklı boyut seçeneklerine ve çeşitli fonksiyonlara sahip olan Yasomi Air Fryer modelleri, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Yemekleri daha sağlıklı bir şekilde pişirmenize olanak tanıyan ürünler, daha az yağlı yemeklerle beslenmek isteyen kişilere hitap eder. Yağda kızartılmış yiyecekleri daha sağlıklı bir alternatife dönüştürmenin yollarını sunan Yasomi Air Fryer modelleri, çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin sevebileceği tarzda öğünler hazırlamanıza olanak tanır. Ayrıca Yasomi fritöz modelleri çalışan kişiler için de oldukça pratiktir. Kısa sürede yemek hazırlanmasını sağladığı için iş çıkışı eve geldiğinizde çok fazla uğraşmadan istediğiniz yemeği pişirmenize olanak tanır. Böylece yorgun bir günü lezzet dolu bir şekilde tamamlayabilir, ekstra çaba sarf etmeden başarılı yemekler yapabilirsiniz. Pişiriciler içinde dikkatleri üzerinde toplayan Yasomi Air Fryer modelleri ile mutfaklarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Yasomi Air Fryer fiyatları ve modellerine Turkcell Pasaj’dan ulaşarak aklınızdaki parçaya vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Yasomi Air Fryer Fonksiyonları

Yasomi Air Fryer modelleri yemek yapmayı pratik hale getirmesiyle öne çıkar. Yemek yapma konusunda çok fazla deneyimi olmayan kişilerin bile profesyonel yemekler ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Malzemeleri hazırladıktan sonra pişirme işlemini gerçekleştiren ürünler, kullanıcılarına ideal kıvamda yemekler hazırlama olanağı tanır. Yasomi Air Fryer fonksiyonları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan listeye göz atabilirsiniz.

 • Az yağda kızartma fonksiyonu, Yasomi Air Fryer modellerinde ortak olarak bulunur. Soğan halkası ya da patates kızartması gibi dondurulmuş gıdaları daha sağlıklı bir şekilde pişirmek istiyorsanız az yağda kızartma fonksiyonundan yararlanabilirsiniz. Derin yağın içinde kızartmak yerine az miktarda yağ ekleyerek pişireceğiniz yemeklerden kızartma tadı alabilirsiniz.
 • Yağsız kızartma da Yasomi Air Fryer modelleri içinde dikkatleri üzerinde toplar. Yasomi fritöz modelleri, hızlı hava teknolojisi sayesinde yiyeceklerin etrafını sararak onlara istenilen gevrek kıvamını kazandırır.
 • Sıcak hava ile kızartma da yağsız kızartmayla benzer şekilde çalışır. Yiyecekleri her açıdan eşit bir şekilde kızartmak için sıcak hava haznenin içine dengeli bir şekilde dağılır. Ayrıca sıcak havayı hızlı bir şekilde dolaştıran modeller, kısa süre içinde kızartmalıklarınızın hazır olmasını sağlar.
 • Pişirme işlevi, uzun süre tencerenin başında karıştırarak pişirmeniz gereken yemekleri sizin yerinize hazırlar. Air Fryer teknolojisi sayesinde içerisinde her yerde dengeli bir şekilde ısıtma yapmayı başaran ürünler, yemekleri karıştırmayı da gereksiz hale getirir. Böylece Yasomi Air Fryer modelleri pişirme işlemini bitirene kadar yemeklerinizle sık sık ilgilenmenizi gereksiz hale getirir.

Yemeklerinizi istediğiniz kıvamda pişirirken mutfakta çok fazla zaman geçirmek istemiyorsanız Yasomi Air Fryer modelleri size hitap eder. Turkcell Pasaj üzerinden Yasomi Air Fryer fiyat alternatiflerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, mutfaklarınızı daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşlevselliğiyle Öne Çıkan Yasomi Air Fryer Özellikleri

Yasomi Air Fryer modelleri incelendiğinde ön ayar, ön ısıtma ya da sıcaklık ayarlamalarının dahil olduğu pek çok pişirme özelliği olduğu görülebilir. Yasomi Air Fryer modelleri sahip olduğu pişirme özellikleri sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Yasomi Air Fryer özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Patates kızartma özelliği, bütün Yasomi Air Fryer modellerinde bulunur. Az yağ ile çıtır kızartmalıklar yapmanıza olanak tanır. Ayrıca Yasomi Air Fryer modellerinde soğan halkası için de özel bir ayarlama bulunur. Böylece hem çocuklarınız hem de kendiniz için daha sağlıklı aperatifler hazırlayabilirsiniz.
 • Tavuk pişirme ayarı, yağ kullanmadan kısa süre içinde tavuk yemekleri yapmak isteyen kişilere hitap eder. Sıcaklık ve süre gibi ayarlamaları kendiliğinden yapan ürünler, kullanıcılarına avantajlar sağlar.
 • Steak fonksiyonu ise içi yumuşacık etler pişirmenize yardımcı olur. Etin suyunu içinde tutmasını sağlayan özel teknolojisi sayesinde döküm tava lezzetinde etler hazırlamanızı sağlar. Böylece etrafa yağ sıçratmadan temiz bir ortamda etlerinizi pişirebilirsiniz.
 • Sebze fonksiyonu, sıcak hava teknolojisiyle sağlıklı yemekler hazırlamak isteyenlere hitap eder. Sebzeleri doğradıktan sonra hazneye yerleştirmeniz diyet ve sağlıklı tarifler için yeterlidir. Yağ ya da soteleme gibi işlemleri gereksiz hale getirmesi ise pek çok kişinin beğenisini kazanır.
 • Farklı yemekler hazırlamak isteyen kişiler Yasomi fritöz modellerindeki karides özelliğinden de yararlanabilir. Karidesleri yumuşak hale getirmesi ve ideal kıvamda pişirmesi, ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Bununla beraber balık fonksiyonu da bulunan ürünler, balıkları kurutmadan yumuşacık yapmanızı sağlar.
 • Pizza hamurunu hazırladıktan ve malzemeleri üzerine yerleştirdikten sonra Yasomi Air Fryer ile pişirmeye başlayabilirsiniz. Altını yakmadan üstündeki malzemeleri ideal kıvamda pişirdiği için bu özellik de pek çok kişinin beğenisini kazanır.
 • Sabahları tost yapmak için makinenin başında beklemek istemiyorsanız da Yasomi Air Fryer çeşitlerindeki tost özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Tuzlu tariflerin yanı sıra Yasomi Air Fryer çeşitleri kek ve pasta için de özel ayarlamalar içerir. Böylece tatlılarınızı da Yasomi fritöz modellerinde rahatlıkla pişirebilirsiniz.

 • Yasomi Air Fryer özellikleri ile istediğiniz yemeği olması gerektiği gibi pişirebilir, mutfakta çok fazla vakit kaybetmeden tariflerinizi lezzetlendirebilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran elektrikli mutfak aletleri arıyorsanız seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’dan Yasomi Air Fryer fiyatları ve özelliklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz.

  Yüksek Puanlar Alan Yasomi Air Fryer Yorumları

  Sahip olduğu özellikler sayesinde Yasomi Air Fryer yorumları ve incelemelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır. Sepeti ve delikli yüzeyi sayesinde her türlü tarifin ihtiyaçlarını karşılar. Delikli yüzey, yemeklerin içindeki fazla yağı fritözün alt bölümüne aktarır. Böylece fazla yağ tüketmenizin önüne geçer. Delikli yüzeyi, özellikle diyet yapan kişilerin beğenisini kazanır. Bununla beraber hem sepeti hem de delikli yüzeyi çıkarılabildiği için de kullanıcılarına avantajlar sağlar. Çıkarılan parçalar, bulaşık makinesinde yıkanabilecek biçimde dizayn edilir. Böylece temizlik için uzun süreler harcamanıza gerek kalmaz. Yasomi Air Fryer kullanımı kolay olduğu için de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Yasomi Y22 Air Fryer 1500w 5lt akıllı fritöz modelinde olduğu gibi ekran sayesinde sıcaklık ya da süre gibi çeşitli ayarlamalar kolaylıkla yapılabilir. Böylece daha önce böyle bir ürün kullanmayan kişiler bile Yasomi Air Fryer modellerinden istedikleri verimi alabilir. Turkcell Pasaj’dan Yasomi Air Fryer fiyat seçeneklerini inceleyerek sevilen ürünlerin avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Yasomi Air Fryer Fiyatları

  Uygun fiyata kullanıcılarına fonksiyonellik sunmasıyla öne çıkan Yasomi Air Fryer modelleri, her bütçedeki kullanıcıya hitap eder. Yasomi Air Fryer fiyat seçenekleri incelendiğinde farklı seviyelerde alternatifler olduğu görülebilir. Bütçenizi belirledikten sonra opsiyonlara göz atabilir, zorlanmadan aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Mutfakların önemli bir parçası haline gelen pişiriciler, Yasomi Air Fryer modelleri sayesinde herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyası sayesinde Yasomi Air Fryer modellerine avantajlı fiyatlarla erişebilir, mutfakta ihtiyaç duyduğunuz yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Yasomi Air Fryer Modellerinin Hazne Kapasiteleri Ne Kadardır?

Yasomi Air Fryer modelleri 5 litre ya da 11 litre gibi farklı haznelere sahiptir. Böylece kalabalık aileler ya da çiftler fark etmeksizin herkese hitap eder.

Yasomi Air Fryer Modelleri Sadece Yemek mi Pişirir?

Yasomi Air Fryer modelleri ek özellikleri sayesinde yemek ya da tatlıları pişirmekten farklı fonksiyonlar da kazanır. Sıcak tutma özelliği sayesinde yemeğinizi pişirdikten sonra belirli bir süre tüketime hazır halde tutar. Bu sayede hemen sofra hazırlamasanız da yemeklerinizi yeni pişmiş gibi tüketebilirsiniz.

Yasomi Air Fryer Modelleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Yasomi fritöz çeşitlerinin gövdeleri genellikle plastikten üretilir. Kaliteli plastik sayesinde ısıyı dışarı vermediği için dikkatli olunduğunda herhangi bir problemin yaşanmasının önüne geçer.

Daha Fazla
​ ​