Sepet 0

Wiami Air Fryer & Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6466 Ürün)
Sırala
Temizle

İşlevselliği ile Dikkat Çeken Wiami Airfryer Modelleri

Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alan Wiami, elektrikli mutfak aletleri söz konusu olduğunda kalite standartlarını karşılamayı başarır. Fritözler söz konusu olduğunda da başarısını sürdüren marka, airfryer arayışında olanların göz atması gereken seçenekler içerir. Az yağ kullanarak yemek pişirmek istiyorsanız Wiami airfryer modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Geleneksel pişirme yöntemleriyle kıyaslandığında az yağ ile kızartma benzeri yemekleri hazırlamanızı sağlayan ürünler, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Yemek pişirmek için çok fazla vaktiniz yoksa Wiami airfryer modelleri ile ihtiyaçlarınızı giderebilir, sağlıklı tarifler hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sıcak hava teknolojisini kullanarak pişirme işlemi için yağ gereksinimini ortadan kaldırarak Wiami airfryer modelleri ile yağ tüketiminizi azaltabilirsiniz. Bununla beraber kullanılan yağın çoğunu filtresinden geçirerek boşaltan ürünler, gıdaların yağ emmesinin önüne geçerek daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. Böylece daha az yağ ve kalori tüketerek hem sağlıklı hem de diyete uygun bir beslenme düzeni elde edebilirsiniz. Turkcell Pasaj’da bulunan Wiami airfryer fiyatları ve özelliklerini inceleyerek istediğiniz niteliklere sahip olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Wiami Airfryer Özellikleri

Wiami airfryer özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Aşağıda yer alan listeyi inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

 • Dijital ekran içeren Wiami airfryer çeşitleri, pratik bir kullanıma sahip olmasıyla öne çıkar. Birbirinden farklı pişirme fonksiyonlarını dijital ekran üzerinden ayarlayabilir, tariflerinizi istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.
 • Isınmayan gövde, Wiami airfryer modellerinin kullanımını daha güvenli hale getirir. Sıcaklık yüksek derecelere ayarlansa bile başarılı yalıtımı sayesinde ısıyı haznede tutmayı başaran ürünler, aşırı ısınma kaynaklı yaşanabilecek problemlerin önüne geçer. Böylece Wiami airfryer çeşitleri güvenle kullanabileceğiniz ürünler haline gelir.
 • Hem otomatik hem de manuel programlama ayarlamalarına sahip olan ürünler, i yiyeceğe göre istediğiniz düzenlemeleri yapmanızı kolaylaştırır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar içeren Wiami airfryer çeşitleri, kolay temizliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Kullandıktan sonra pişirme sepetini bulaşık makinesine yerleştirebilir, herhangi bir bozulma yaşamadan yıkama işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Parçaları kolay bir şekilde çıkarılabilecek biçimde üretilen Wiami airfryer çeşitleri, pratikliğiyle kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Çıkarılabilir hazneleri, içine malzeme yerleştirmeyi kolaylaştırır. Bununla beraber hazneyi çıkararak bulaşık makinesine atabilir, istediğiniz işlemleri zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek yapma sürenizi kısaltmak istiyorsanız Wiami airfryer ve fritözler sayesinde mutfaklarınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Sahip olduğu ek özelliklerle kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan ürünler, kaliteli bir fritöz arayışında olanlara hitap eder. Turkcell Pasaj’dan Wiami airfryer fiyat opsiyonlarına göz atarak bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilir, yemeklerinizi dilediğiniz gibi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yemek Yapmayı Kolaylaştıran Wiami Airfryer Fonksiyonları

Wiami airfryer özellikleri ve fonksiyonları sayesinde yemek yapmayı kolaylaştırır. Birçok farklı fonksiyona sahip olan ürünler, istediğiniz pişirme tekniğini seçmenizi mümkün hale getirir. Aşağıdaki listeye göz atarak ürünlerin sunduğu fonksiyonları inceleyebilir, aradığınız özelliklere vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

 • Az yağda kızartma fonksiyonu, patates ya da patlıcan gibi yemekleri derin bir tencerede yağ içinde kızartmayı gereksiz hale getirir. Az yağ ile istenilen çıtır ve gevrek kıvamında elde edilmesini sağlayan fonksiyon, daha sağlıklı aperatifler yapmanıza imkan tanır. Sıcak hava sayesinde çıtır patates kızartması, soğan halkası ya da patlıcan yapmanıza yardımcı olan ürünler, yemek yaparken kullandığınız yağ miktarını düşürmenizi sağlar.
 • Az yağda kızartmanın yanı sıra Wiami airfryer çeşitleri yağsız kızartma işlevi de sunar. Özellikle diyet yaparken çıtır yiyecekler tüketmek istiyorsanız bu özellik size hitap edebilir. Hiç yağ kullanmadan kızartma yaparak aldığınız kalori miktarını dengeleyebilir, daha fit bir beslenme düzenine geçiş yapabilirsiniz. Bununla beraber gün içinde kullandığınız yağ miktarını azaltmak istiyorsanız yağsız kızartma fonksiyonundan yararlanabilirsiniz.
 • Pişirme işlevi de Wiami airfryer çeşitlerinin öne çıkan fonksiyonları arasında yer alır. Özel çalışma biçimi nedeniyle geleneksel pişirme yöntemleriyle kıyaslandığında yemeklerinizi daha hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan ürünler, istediğiniz tarifi kısa süre içinde yapmanıza imkan tanır. Ürettiği yoğun ısıyı fritözün içinde tutan ve sürekli olarak yiyeceklerin etrafında dolaştıran ürünler, pişirme sürecini kayda değer biçimde hızlandırır.

Uzun saatler yemek pişirmek istemiyorsanız Wiami airfryer ve fritözler sayesinde kısa süre içinde dilediğiniz tarifi hazırlayabilirsiniz. Sıcak hava aracılığıyla yiyeceklerin hem kısa sürede hem de daha sağlıklı bir şekilde pişmesini sağlayan ürünler, kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Turkcell Pasaj’dan Wiami airfryer fiyatları ve fonksiyonlarına göz atarak siz de bütün bu özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Pratikliğiyle Dikkat Çeken Wiami Airfryer Kullanımı

Wiami airfryer kullanımı ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kullanıcı odaklı bir şekilde dizayn edilen ürünler, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek biçimde üretilir. Ürünlerin kullanımı hakkında fikir edinmek istiyorsanız aşağıda yer alan listeye göz atabilirsiniz.

 • Genellikle Wiami airfryer fritöz çeşitlerinin ön tarafında dokunmatik dijital bir kontrol paneli yer alır. Bu alandan istediğiniz pişirme yöntemini seçebilir, yemeklerinizin kıvamını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Pişirme yöntemini seçtikten sonra zaman ve ısı ayarlamalarını yapabilir, yemeklerinizin istediğiniz kıvamda olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ek olarak Wiami airfryer çeşitlerinde patates, tavuk, et, balık ya da hamur işleri için de ayrı ayarlamalar yer alır. Yapmak istediğiniz yemeğe göre seçeneklerden birini tercih ederek bütün ayarlamaları fritözünüzün sizin yerine yapmasını sağlayabilirsiniz. Pişirme yöntemi, ısı ve zaman ayarlamalarını Wiami airfryer çeşitleri otomatik olarak yaparak istediğiniz yemeği yapmanızı kolaylaştırır.
 • Wiami airfryer modelleri alt tarafında kaymaları engelleyecek bir parça içerir. Böylece ürünleri rahat bir şekilde tezgahınızın üzerine yerleştirebilir, herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.
 • Pişirme işlemi bittiğinde sesli bir şekilde uyaran ürünler, aynı zamanda ekran üzerinde bir bildirim de gösterir. Hem görsel hem de işitsel uyarı sistemi sayesinde Wiami Airfryer fritöz modelleri oldukça pratik bir kullanıma sahiptir.

Uygun Wiami Airfryer Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Wiami Airfryer çeşitleri, geniş hazneleri sayesinde herkesin istediği yemeği kolay bir şekilde yapmasını sağlar. Bununla beraber Wiami Airfryer fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kaliteyi erişilebilir fiyat seviyelerinde sunmasıyla öne çıkan ürünler, geniş bir kitleye hitap eder. Turkcell Pasaj’ın avantajlar dolu dünyasını takip ederek Wiami Airfryer fiyat seçeneklerine ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli bir airfryer sahibi olabilirsiniz. Dokunmatik ekran paneli, pratik kullanımı ve farklı pişirme yöntemleriyle öne çıkan ürünler, yemek yapmayı daha eğlenceli ve pratik hale getirmesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Uygun Wiami Airfryer fiyat seçenekleri sayesinde ürünlerin avantajlarından faydalanabilir, istediğiniz özelliklere kısa sürede erişebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Wiami Airfryer Çeşitleri Hangi Malzemeden Üretilir?

Wiami Airfryer çeşitlerinin gövdesi genellikle plastikten üretilir. Sağlam ve dayanıklı olmasıyla öne çıkan ürünler, ısıyı içinde tutabilmesiyle de öne çıkar. Ayrıca sepeti alüminyum metalden üretildiği için yemeklerinizi güvenli bir haznede pişirmenize olanak tanır.

Wiami Airfryer Modelleri Telefondan Kontrol Edilebilir mi?

Wiami Airfryer modelleri, Wiami Home Technology uygulaması sayesinde telefonlardan kontrol edilebilir. Hem iOS hem de Android marketlerde yer alan uygulama sayesinde uzaktan fritözleri çalıştırabilir ya da zamanlayıcı kurabilirsiniz. Ek olarak birçok yemek tarifinin yer aldığı uygulama sayesinde farklı lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Wiami Airfryer Çeşitlerinde Hangi Yemekler Yapılabilir?

Wiami Airfryer çeşitleri, farklı pişirme fonksiyonları ve 10’dan fazla programı sayesinde pek çok tarifi rahat bir şekilde hazırlamanıza imkan tanır. Yemeklerden tatlılara kadar çeşitli lezzetleri yapabileceğiniz Wiami Airfryer çeşitleri ile istediğinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla