Sepet 0

Trident Air Fryer & Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6453 Ürün)
Sırala
Temizle

İşlevselliğiyle Öne Çıkan Trident Airfryer Fritöz Modelleri

Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alan Trident, airfryer modelleri ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Az yağ kullanarak yemek yapmayı mümkün hale getiren ürünler, daha sağlıklı pişirme yöntemleri kullanmak isteyen kişilere hitap eder. Kızartma gibi yemekleri yoğun yağ içinde pişirmekten kaçınıyorsanız Trident airfryer modelleri göz atmanız gereken alternatifler içerir. Bununla beraber kullanılan yağın bir miktarı ürünlerin filtrelerinden süzüldüğü için gıdalar tarafından emilmez. Bu pişirme yöntemi, daha az yağ ve kalori tüketmenize imkan tanır. Teknik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ve işlevsel düğmeleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Trident airfryer çeşitleri, mutfak tezgahlarınızın üzerinde dekoratif amaçlarla da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Modern çizgileri şık detaylarla harmanlamasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünler, mutfaklarınızın havasını değiştirmenize yardımcı olur. Minimal detaylarıyla öne çıkan ürünler, başarılı tasarımı sayesinde çok fazla alan kaplamadan tezgahlarınızda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Turkcell Pasaj’dan Trident airfryer fiyatları ve özelliklerini inceleyerek aradığınız ürüne kısa sürede erişebilir, istediğiniz tarifi pratik bir şekilde hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Trident Airfryer Fritöz Özellikleri

Trident airfryer özellikleri ile kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Ürünlerin sunduğu genel özellikleri aşağıdaki listeden inceleyebilir, modeller hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

 • Genellikle 1500 W olan ürünler, güçlü yapısı sayesinde tariflerinizi kısa süre içinde hazırlamanıza imkan tanır. Yüksek gücü sayesinde her türlü tarifi kolaylıkla yapmanızı mümkün kılar.
 • 6 litre gibi yüksek kapasiteye sahip olan Trident airfryer fritöz modelleri ile kalabalık gruplara pratik bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. Tek seferde büyük porsiyonlar hazırlayabileceğiniz ürünler, çocuklu aileler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Alüminyum metalden üretilen hazne, sağlam yapısıyla dikkat çeker. Yiyecekleri ısı kaybı olmadan iyi bir şekilde pişirecek biçimde dizayn edilen hazne, enerjiyi içerisinde başarılı bir şekilde muhafaza ederek yemeklerin lezzetini artırır.
 • Dışı plastikten üretilen Trident airfryer fritöz çeşitleri, dayanıklılığa önem veren kişilerin ilgisini çeker. Özel plastik malzemesi sayesinde ufak darbelere karşı dayanıklı hale gelen ürünler, karışık mutfaklarda güvenle kullanılabilecek bir yapıdadır.
 • Trident airfryer fritözler, açıldıktan belirli bir süre sonra kullanılmazsa otomatik olarak kapanır. Böylece gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek kullanıcılarına tasarruf sağlar.

Yeni evlenen çiftlerden kalabalık ailelere, ev aşçılarından profesyonel şeflere kadar herkes tarafından kullanılan Trident airfryer fritöz modelleri, işlevselliğiyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’dan Trident airfryer fiyatları ve fonksiyonlarını inceleyerek hayalinizdeki ürüne kısa sürede erişebilir, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Pratik Kullanımıyla Trident Airfryer Fritözler

Trident airfryer modelleri, pratikliğiyle öne çıkar. Trident airfryer kullanımı hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, ürünlerin genel özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 • Kaymaz tabanlara sahip olduğu için Trident airfryer çeşitlerini tezgahlarınızın üzerine güvenle yerleştirebilirsiniz. Ürünlerin alt tarafında yer alan taban bölümü, kaymaları minimuma indirerek tezgahların üzerinde sabit bir şekilde durmalarını sağlar.
 • Ön tarafında öne doğru açılan bir bölmeye sahip olan ürünler, 6 litrelik hacmi sayesinde dilediğiniz yiyeceği kolay bir şekilde pişirmenizi mümkün kılar. Bölmeyi açarak sepeti dışarı çıkarabilir, pişirmek istediğiniz yiyecekleri içine yerleştirerek dilediğiniz tarifi hazırlayabilirsiniz.
 • Trident airfryer çeşitlerini kablo aracılığıyla prize bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Kontrol panelinde yer alan “Start/Stop” düğmesine dokunarak ürünleri çalıştırmaya başlayabilirsiniz.
 • Trident airfryer fritöz modellerini kullanmadan önce pişirmek istediğiniz yemeklerin ön hazırlığını tamamlamanız gerekir. Yiyecekler pişmeye hazır hale geldiğinde sepete yerleştirebilirsiniz.
 • Fritözleri açtığınızda altı farklı pişirme yöntemi olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz pişirme yöntemini tercih ettikten sonra sıcaklık ve zamanlama bölümünü kullanabilirsiniz. Bununla beraber pişirme yöntemi seçtiğinizde önceden ayarlanmış programlar otomatik olarak sizin için özel zaman atayabilir.
 • Kontrol ekranının sol tarafında yer alan Time/Temp düğmesi, hem sıcaklığı hem de zamanı kontrol etmenize olanak tanır. Düğmeye bir kere basarak istediğiniz sıcaklık ayarlamasını yapabilirsiniz. Trident airfryer fritöz modelleri, genellikle maksimum 200 ºC’ye kadar ayarlanabilecek şekilde tasarlanır. Düğmeye iki kere dokunursanız karşınıza zamanlayıcı çıkar. Zamanlayıcı bölümünde pişirme süresini pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Pişirme işlemi tamamlandığında ekranında bildirim olarak gösteren modeller, yemek yapmayı eğlenceli ve kolay hale getirir. Turkcell Pasaj üzerinden Trident airfryer fiyatları ve modellerini inceleyerek ürünler hakkında daha yakından bilgi edinebilir, istediğiniz hazırlıkları pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Pişirme Fonksiyonlarıyla Trident Airfryer Fritözler

Trident markasının ürünleri, airfryer ve fritözler içinde fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Birbirinden farklı pişirme yöntemini uygulamanızı sağlayacak şekilde yapılandırılan ürünler, tatlılardan yemeklere kadar her tarifi hazırlamanızı kolaylaştırır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek pişirme yöntemlerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

 • Isıtma fonksiyonu, önceden hazırladığınız yemeği kısa sürede sunuma hazır hale getirir. Önceki günden kalan yemekleri tazeliklerini koruyacak şekilde ısıtabilir, kısa sürede yemeğe hazır hale getirebilirsiniz. Bununla beraber pişirdiğiniz yemekler sunum zamanı gelene kadar soğuduysa Trident airfryer fritöz modellerinin sepetleri içinde pratik bir şekilde ısıtabilirsiniz.
 • Kızartma fonksiyonu, Trident airfryer modellerinin beğenilen özellikleri arasında yer alır. Patates ya da patlıcan gibi yiyecekleri az yağ kullanarak kızartmanıza imkan tanıyan fonksiyon, daha sağlıklı atıştırmalıklar hazırlamanızı mümkün kılar. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için daha sağlıklı kızartmalar yapmak istiyorsanız bu fonksiyonun sunduğu işlevsellikten faydalanabilirsiniz.
 • Kavurma fonksiyonu, et ya da tavuk gibi yiyecekleri kısa süre içinde kavurmanızı sağlar. Geleneksel olarak tavada hazırlandığında pişmeleri uzun sürse de kavurma fonksiyonu sayesinde etlerinizi istediğiniz kıvamda kısa sürede pişirebilirsiniz. Ayrıca pişme işlemi hazne içinde gerçekleştiği için etrafa yağ sıçratmadan yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.
 • Pişirme fonksiyonu, yemeklerinizi pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Malzemeleri haznenin içine aktardıktan sonra pişirmeye başlayabilir, uzun saatler harcamadan istediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz.
 • Buz çözme fonksiyonu, buzluktan çıkardığınız gıdaları bakteri oluşturmayacak biçimde çözdürür. Buz çözme işlemini kısa süre içinde gerçekleştirdiği için yemek hazırlıklarından kısa süre önce gıdalarınızı dışarı çıkarsanız bile Trident airfryer modelleri sayesinde buzluk ürünlerinizi pratik bir şekilde sunuma hazırlayabilirsiniz.

Trident airfryer modelleri özellikleri ve fonksiyonları sayesinde mutfaklarınızda istediğiniz yemeği kısa süre içinde hazırlamanıza olanak tanır. Zamanlama ve ısı ayarı gibi özellikleri kullanarak yemeklerinizi istediğiniz kıvamda hazırlayabilir, kısa süre içinde sunum yapabilirsiniz. Yemek pişirmenin yanı sıra buz çözdürme gibi fonksiyonlarıyla mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan ürünler, yemek yapmak için çok fazla vaktiniz yoksa göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alır. Turkcell Pasaj’dan Trident airfryer fiyat opsiyonlarını inceleyerek size hitap edeni bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Trident Airfryer Fiyatları

Mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak elektrikli mutfak aletleri​ arıyorsanız Trident airfryer modelleri ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Pek çok farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan ürünler, istediğiniz tarifi hazırlamanızı kolaylaştırır. Teknik özelliklerinin yanı sıra Trident airfryer fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarına avantajlar sağlar. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla bir araya getiren Trident, mutfaklarına pratik yardımcılar almak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasında Trident airfryer fiyat seçeneklerini inceleyebilir, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Fonksiyonelliğiyle öne çıkan Trident airfryer fritözler sayesinde kısa sürede pratik tarifler hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Trident Airfryer Modelleri Telefondan Kontrol Edilebilir mi?

Trident airfryer fritöz modellerinde Bluetooth ya da uygulama desteği olmadığı için telefon üzerinden kontrol edilemez. Bununla beraber ürünlerin üzerinde yer alan kontrol paneli, kullanımı pratik hale getirir.

Trident Airfryer Renk Seçenekleri Nelerdir?

Geleneksel beyaz renginin yanı sıra Trident airfryer renk seçeneklerini incelediğinizde mavi gibi farklı tonlar olduğunu görebilirsiniz. Mutfaklarınızın genel renklerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Trident Airfryer Modellerinin Pişirme Özelliği Nedir?

Trident airfryer modelleri, az yağlı pişirici olarak kategorize edilir. Kızartmalıklar dahil pek çok tarifi az yağ kullanarak hazırlamanızı mümkün hale getirir. Diyet yapıyorsanız ya da daha sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız Trident airfryer modelleri ile az yağda tariflerinizi pratik bir şekilde pişirebilirsiniz.

Daha Fazla