Sepet 0

Tefal Actifry & Air Fryer Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle

Tefal Actifry Fritöz Modelleri ile Zamanınız Size Kalsın

Tefal Actifry, mutfakta yemek yapmayı kolay ve keyifli hale getirir. Minimal tasarımı ve kullanışlı yapıları sayesinde mutfakta pratiklik kazanmayı sağlar. Dengeli pişirme özelliği, sağlıklı pişirme modları, dokunmatik ekranı ve zamanlayıcı özelliği gibi kullanışlı yapıları yemek yapmayı basit hale getirir. Yemek sonrası uğraştıracak olan temizlik işini de çıkarılabilir aparatları sayesinde kısa sürede bitirmeyi mümkün kılar. Birçok model ve özelliği sayesinde insanların ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılar. Kullanışlı yapısı dışında şık ve zarif tasarımı da mutfağınızda dikkat çeker. Minimal tasarıma sahip olduğu için mutfak tezgahında fazla yer kaplamadan maksimum performans sergiler. Sağlıklı yemekler yapmak için tercih edebileceğiniz Tefal fritöz ile az yağda diyet yemekler pişirebilirsiniz. Minimum yağ kullanarak patlıcan, biber, patates, soğan gibi birçok sebze kısa sürede hazır hale gelir. Sağlıklı bir hayata başlamak ve tükettiğiniz yağ miktarını azaltmak için tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Tefal Actifry Modelleri

Tefal pişirici kategorisinde birçok farklı ürünü ile kullanıcı karşısına çıkar. Özellik ve tasarımları birbirinden farklı modelleri ile mutfaktaki birçok ihtiyaca hizmet eder. Bu sayede ihtiyacınız olan uygun alternatifi bulabilirsiniz. İnsanların severek kullandığı g şu şekildedir:

 • Tefal FZ760030 Actifry Genius Fritöz, Dual Motion özelliği sıcak hava ve otomatik karıştırma sistemi maksimum verim almayı sağlar. Dual Motion özelliği sayesinde eşit ısı dağılımı yapar ve böylelikle gıdaların her yeri eşit şekilde pişer. Az yağ ve sıfır yağ oranı ile yemek yapabilmeyi mümkün kılar. Donmuş sebzeleri besin değerini kaybetmeden pişirebilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. Geniş haznesi ve 9 pişirme modu ile dilediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz.
 • “Tefal FR314030 Süper Uno Fritöz”, büyük kapasitesi sayesinde kalabalık ailelere tek seferde yemek hazırlayabilirsiniz. Kızartma yaparken ki kötü kokuları hapsettiği için konforlu bir şekilde yemek pişirme imkanı tanır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde temizleme işlemini de kolaylaştırır. Atıştırmalıklar ya da lezzetli yemekler yapmak için ideal üründür.
 • “Tefal Actifry Original Fritöz”, 1 kilogram büyüklüğünde her mutfaktan farklı yemeği yapabilirsiniz. Geniş tasarımı sayesinde hem süreden tasarruf edebilir hem de kalabalık sofralara kolay yemek hazırlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Actifry orjinal çıkarabilir tavaya sahiptir. Bu sayede temizliği kolaylaştırır. Tava seramik kaplama olduğu için gıdaların besin değerini ve lezzetini korur. Zamanlayıcı özelliği sayesinde yanma probleminin önüne geçer.
 • Tefal Uno M Fritöz”, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda minimal yer kaplar. Mutfağınızda kızartma işlemini kusursuz şekilde gerçekleştirir. Etrafa koku dağılımını ya da yağ sıçramasının önüne geçer. Kolay açılıp kapanan otomatik kapak tasarımı sayesinde ergonomik yapısını ortaya koyar.
 • “Tefal Mega Fritöz”, pişirme sepetini kontrol etme imkanı tanır. İzleme penceresi sayesinde gıdaların pişme derecesine bakabilirsiniz. Tek seferde 2 kilograma kadar patates kızartabilir. Bu sayede kalabalık kahvaltı sofralarına dilediğiniz lezzeti kısa sürede yapabilirsiniz. Etkili koku önleyici filtre tasarımı sayesinde kokusuz kızartma deneyimini yaşatır. Pişirme ısısı 90 dereceden 150 dereceye kadar ayarlanabilir. Bu sayede gıdalarınızın pişme derecesini damak tadınıza göre belirleyebilirsiniz.

Tefal Actifry modelleri Turkcell Pasaj’da yer aldığı için tüm alternatiflere göz atabilir ve ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirleyebilirsiniz.

Pratik Kullanımıyla Ön Plana Çıkan Tefal Fritöz Özellikleri

Tefal fritöz modelleri sunduğu kolaylıklar ve avantajlarıyla mutfakta vakit geçirmeyi keyifli hale getirir. Hayatı kolaylaştıran özellikleri, ergonomik yapıları ve fonksiyonları ile kusursuz bir deneyim yaşatır. Tefal fritöz özellikleri şu şekildedir:

 • Otomatik karıştırma ve dengeli ısı dağıtımı teknoloji sayesinde yemeklerin başında beklemeye son verir.
 • Farklı yağ miktarları kullanarak yemek yapabilmeyi mümkün kılar. Diyet yemeklerini sıfır yağ kullanarak ya da az yağlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • 9 farklı otomatik pişirme özelliğine sahiptir. Kızartmalık, atıştırmalık, sarma, börek, pane çeşitleri, et ve sebze topları gibi birçok farklı tadı deneyebilirsiniz.
 • Dokunmatik ekranı sayesinde kullanım kolaylığı artırır. Bu ekran ile sıcak tutma ya da geciktirmeli başlatma gibi özellikleri aktif hale getirebilirsiniz.
 • Zamanlayıcı özelliği sayesinde fritöz çalışırken diğer işlerinizi yapabilirsiniz.
 • Kokuyu hapseden filtre sistemi sayesinde kızartma yapmayı konforlu hale getirir.
 • En önemli özellikleri arasında olan az yağ kullanımı sayesinde sağlıklı bir hayatı destekler.
 • Kızartma yaparken etrafa yağ sıçramasını önler. Aynı zamanda çıkarılabilir parçaları ve bulaşık makinesinde yıkanabilen özelliği sayesinde temizleme işlemini de kolaylaştırır.
 • Kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda az yer kaplar.
 • Seramik tavası sayesinde gıdaların besin değerini korur ve ısıyı doğru şekilde dağıtarak enfes tatlar elde etmenizi sağlar.

Tefal Actifry Yorumları

Tefal pişiriciler hakkında birçok yorum bulmak mümkündür. Kaliteli tasarımı, teknik donanım yeterliliği ve uzun süre dayanan materyalleri ile ön plana çıkan Tefal actifry hakkında olumlu birçok yorum okuyabilirsiniz. Tefal pişiriciler​i kullanan kullanıcılar edindikleri deneyimleri yorumlarda dile getirir. Yapılan bu yorumlar ürünü yeni alacak olan kişilere rehberlik eder. Çünkü ürünü kullanan insanlar pişirme dengesi, süresi, kullanışlı yapısı, ergonomik tasarımı, temizlenebilir oluşu gibi birçok özellik hakkında bilgi verirler. Bu yüzden de pişirici almadan önce yorumları okuyarak karar verilmesi önerilir. Bu sayede alacağınız ürün hakkında aklınızdaki tüm soruları cevaplandırabilirsiniz.

Avantajlı Tefal Fritöz Fiyatları

Tefal markası geliştirdiği teknik donanımları ve yüksek performanslı ürünleri sayesinde ev eşyalarında tercih edilen ilk markalar arasında yer alır. Actifry modelleri ile de mutfağınızda pişirme işlemini hızlı ve pratik hale getirir. Farklı model ve özelliklere sahip olduğu için de Tefal fritöz fiyatları değişiklik gösterir. Dual Motion teknolojisi, çıkarılabilir parçalar, bulaşık makinesinde yıkanabilme, seramik tava ve pişirme modları fiyatları belirleyen temel unsurlardır. Genellikle her bütçeye uygun Tefal fritöz modelini bulmak mümkündür. Bu sayede hem tasarruf yapabileceğiniz hem de yüksek performans sergileyen bir ürün satın alabilirsiniz. Kampanya dönemlerini bekleyerek indirimli fiyatlardan Turkcell Pasaj sayesinde yararlanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Tefal Actifry Alışverişi

Tefal markasının pişirici modellerinin tamamına Turkcell Pasaj ile ulaşabilirsiniz. Eski ve yeni modellerin farklı açıdan çekilmiş fotoğraflarına, teknik özelliklerin ve kullanıcı yorumlarına ulaşmak mümkündür. Bu sayede alınacak ürün hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Aynı zamanda eski ve yeni modellerin özelliklerini karşılaştırarak kıyaslama yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj, kullanıcılarına uygun fiyat seçenekleri sunar. Kampanya dönemlerinde Tefal’in actifry ya da fritöz modellerini indirimli olarak satın almanızı sağlar.

Eğer siz de sağlıklı yiyecekler yapmak, az yağ kullanarak enfes lezzerler hazırlayabileceğiniz, ergonomik ve teknik donanımı yeterli bir ürün satın almayı düşünüyorsanız, Tefal markasının modellerini Turkcell Pasaj’dan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla


Sıkça Sorulan Sorular

Tefal Actifry Temizliği Nasıl Yapılır?

İlk önce actifryı prizden çıkarın ve soğumaya bırakın. İçerisindeki tava ya da sepeti çıkarmanız gerekir. Eğer bulaşık makinesinde yıkamaya uygun ise bu parçaları yıkayabilirsiniz. Daha sonra nemli bir bez ile makineyi silebilirsiniz. Tekrar kullanmaya başlamadan kuruduğuna emin olmanız gerekir.

Actifry Patates Kızartması Kaç Dakika Sürer?

Actifry ile yaklaşık 15 dakika içerisinde patatesler kızarmaya başlar.

Tefal Pişiriciler ile Neler Yapılır?

Tefal pişiricileri kullanarak diyet yemekler hazırlayabilirsiniz. Hiç yağ kullanmadan ya da az yağ kullanarak patlıcan, patates, biber, et, börek, tavuk gibi birçok gıdayı pişirebilirsiniz. Actifry ile kalabalık sofralara enfes lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla
​​