Sepet 0

Samsung Takip Cihazları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (8838 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle

Samsung Takip Cihazları: Kaybolanı Bulma Teknoloji ile Yeniden Tanımlanıyor

Samsung takip cihazı, son teknolojiye sahip olan tasarımları sayesinde kaybolan nesneleri bulma konusunda size kolaylık sağlar. Anahtarlık, seyahat valizi ve sizin için değerli olan tüm eşyalarınıza Samsung takip cihazlarını bağlayarak eşyalarınızın konumunu gerçek zamanlı olarak harita üzerinden takip edebilirsiniz. Samsung takip cihazı modelleri akıllı cep telefonları ile tam senkronize olabilir yapıdadır. Samsung SmartThings uygulamasını kullanan Samsung GPS takip cihazı türleri, kaybolan nesneye tek tuşla ulaşabilmenizi mümkün hale getirir. Yeni nesil Bluetooth Low Energy (BLE) ve ultra-wideband (UWB) teknolojilerini kullanan Samsung takip cihazı çeşitleri, Samsung takip uygulamasından da faydalanarak size yüksek performanslı bir kullanım deneyimi sağlar. Bu cihazları eşyalarınız ve valizlerinize ek olarak evcil hayvanlarınızı takip etmek için de kullanabilirsiniz. Samsung kedi takip cihazı, evcil hayvanınızın konumunu sizinle anlık bir şekilde paylaşarak güvenliği sağlamanıza katkıda bulunur.

Samsung Takip Cihazları: Her Şeyi Kolaylıkla Bulun

Samsung akıllı takip cihazı Smart Tag, eşyalarınızın ve evcil hayvanlarınızın konumlarını izlemeye, kaybolmaları halinde eşyalarınızı ve evcil hayvanlarınızı bulmaya yardımcı olur. Konum belirleme konusunda oldukça etkili olan Samsung akıllı takip cihazı telefonunuz ile kusursuz bir şekilde entegre olur. Bu sayede telefonunuz üzerinden eşyanızın konumunu harita aracılığı ile izleyebilirsiniz. Bluetooth 5.0 teknolojisini de bünyesinde barındıran Samsung GPS takip cihazı, açık alanda 120 metreye kadar menzil sunabilir. Bu sayede Samsung takip cihazı yakınınızda olan, ancak bulamadığınız eşyalar için akıllı ve güvenilir çözüm sunar. Ultra-wideband (UWB) teknolojisine de sahip olan Samsung takip cihazı bulma konusunda size esneklik tanır. Bu teknoloji sayesinde takip cihazından çok uzakta olsanız dahi eşyalarınızın nerede olduğunu detaylı bir biçimde görebilirsiniz.

Sesli Arama Desteği: Samsung Takip Cihazları ile Eşyalarınızı Ses ile Bulun

Kayıp eşyalarınızı bulma açısından size kolaylık ve rahatlık sağlayan Samsung takip cihazı, kaybedilmesi durumunda da kolayca bulunabilir bir yapıda oluşu ile dikkat çeker. Samsung takip cihazı özellikleri arasında sesli arama fonksiyonu da bulunur. Sesli arama özelliği, kayıp eşyanıza daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Sesli olarak vereceğiniz komut ile beraber Samsung takip cihazı daha rahat bulunabilirliği sağlamak adına sesli bir yanıt verir. Bu fonksiyon, özellikle eşyalarınızı ev içinde kaybettiğinizde çok kullanışlı olabilir. Bu sayede hem eşyalarınızı kolay bir biçimde bulabilir hem de eşyalarınızı ararken vakit tasarrufu yapmış olursunuz. Dilediğiniz takdirde SmartThings uygulaması aracılığı ile de sesli arama özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden Samsung takip cihazına çağrı yaparak cihazın zil sesi çalmasını sağlayabilir, eşyanızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Bu akıllı özellikler sayesinde giyilebilir teknolojilerin tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Samsung Takip Cihazlarının Sunduğu Kolay Cihaz Entegrasyonu ile Sorunsuz Kurulum

Samsung takip cihazı türleri, kolay bir cihaz entegrasyonu sağlar ve sorunsuz bir kurulum süreci sunar. Entegrasyonu gerçekleştirmek için öncelikle Samsung takip cihazının pilinin dolu olduğundan emin olun. Cihazınızı telefonunuza kaydetmek için Samsung SmartThings uygulamasını indirin. Uygulamayı açtıktan sonra cihaz ekle seçeneğine dokunarak takip cihazı seçeneğini seçin. Ardından Samsung takip cihazınızın eşleştirme moduna girmesini sağlamak için cihazın düğmesine basın. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra takip cihazınızı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Takip cihazınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra; cihazın konumunu izleyebilir, kayıp eşyalarınızı bulabilir ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz. Telefonunuza tam entegre olabilen Samsung takip cihazı türleri, size zahmetsiz ve keyifli bir kullanım deneyimi sunar.

Yüksek Pil Ömrü Sunan Samsung Takip Cihazları ile Kesintisiz Bağlantı

Samsung takip cihazı çeşitleri, yüksek pil ömrü sunarak kesintisiz bir bağlantı sağlar. Bu özellikler sayesinde, cihazınızı uzun süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı bataryası sayesinde 500 güne kadar kesintisiz bir biçimde çalışabilen Samsung takip cihazları sizi sürekli pil değiştirme veya pili şarj etme zahmetinden kurtarır. Samsung takip cihazı, düşük güç tüketimine sahiptir. Düşük güç tüketimi, pil ömrünün daha uzun olmasını sağlar ve cihazınızın daha uzun süre kullanılmasına imkan tanır. Akıllı güç yönetimi özelliklerini de bünyesinde barındıran Samsung takip cihazı modelleri, pili en verimli şekilde kullanır. Takip cihazı, kullanılmadığı durumlarda otomatik olarak uyku moduna geçerek enerji tasarrufu yapar. Bunlara ek olarak; Samsung SmartThings uygulaması, takip cihazının pil düzeyini bildiren bir özelliğe sahiptir. Böylece, cihazın pil seviyesini düzenli olarak kontrol edebilir ve gerektiğinde pilinizi şarj edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam Samsung Takip Cihazları ile Her Koşula Uygun Kullanım Olanakları

Samsung takip cihazı türleri IP67 toza ve suya karşı dayanıklılık sınıflandırmasına sahiptir. Bu cihazlar su sıçramalarına, su dökülmelerine karşı dayanıklıdır. Samsung takip cihazları ayrıca tozlu ve nemli ortamlara karşı da dirençli bir yapıya sahiptir. Samsung takip cihazları, darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede, cihazlarınız düşmelere, çarpmalara ve diğer fiziksel streslere karşı korunur. Bu takip cihazları, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu malzemeler, cihazların günlük kullanımda aşınmaya ve hasara karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Samsung takip cihazları, geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilir. Bu sayede, sıcak veya soğuk hava koşullarında bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Samsung takip cihazları, dayanıklı ve sağlam yapılarıyla her koşula uygun kullanım olanakları sunar. Bu özellikler, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını ve zorlu ortamlarda bile sorunsuz çalışmasını sağlar.

Çoklu Cihaz Takibi: Samsung Takip Cihazları ile Birçok Eşyayı Aynı Anda Kontrol Edin

Samsung takip cihazı modelleri aracılığı ile çoklu cihaz takibi yapabilir ve birçok eşyayı aynı anda kontrol edebilirsiniz. Samsung SmartThings uygulamasını kullanarak takip ettiğiniz cihazlarınızı tek bir yerden kolayca yönetebilirsiniz. SmartThings uygulaması ile evinizdeki veya iş yerinizdeki birçok eşyayı aynı anda kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde uygulama üzerinden eşyaları listeleyebilir ve gruplandırabilirsiniz. Bu fonksiyon size kullanım kolaylığı sunar. SmartThings uygulaması, takip ettiğiniz cihazlarla ilgili uyarılar ve bildirimler gönderir. Cihaz pilinin azaldığı veya belirli bir alanın dışına çıktığı durumlarda sizi durumdan haberdar ederek aksiyon almanızı sağlar.

Değerli Eşyalarınızı Kolayca Bulun: Samsung Takip Cihazları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajı Samsung takip cihazı fiyatlarını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha kaliteli bir alışveriş tercrübesi sunmak için karşılaştırma modu da barındıran Turkcell Pasaj sayesinde hangi ürünün sizin için daha iyi bir tercih olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak ise son derece kolaydır. Modu etkinleştirdikten sonra beğendiğiniz iki ürünü seçerek‘’karşılaştır’’ butonuna basın. Bu sayede hangi ürünün sizin için ideal olduğuna karar vererek alışveriş deneyiminizin kalitesini yükseltebilirsiniz. Siz de güvenli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​