Sepet 0

İmilab Akıllı Saatler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10210 Ürün)
Sırala
Temizle

Şık Detaylarla Güçlendirilmiş Imilab Akıllı Saat Modelleri

Çin menşeli bir marka olan Imilab, akıllı saat modelleriyle kullanıcılarına geniş bir dünya sunar. Çoğunlukla yuvarlak olacak şekilde üretilen ekranları, ürünlere geleneksel bir hava kazandırır. Bununla beraber teknolojik ögelerle donatıldıkları için çağın gerekliliklerine de ayak uydurmayı başarır. Klasik görünümü, modern çizgilerle harmanlayarak ortaya herkesin takmaktan hoşlanacağı modeller çıkarır. Spor modları ve günlük hayatı yönetmeyi kolaylaştıran özellikleriyle öne çıkan ürünler, uygun fiyatlarıyla da kullanıcılarını memnun eder. Uygun fiyata standartları karşılamayı başaran akıllı saatler arıyorsanız Imilab’ın modellerine göz atmayı düşünebilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Imilab akıllı saat fiyat seçeneklerine göz atarak aradığınız teknolojik ürüne kısa sürede erişebilirsiniz.

Donanımıyla Dikkat Çeken Imilab Akıllı Saat Özellikleri

Donanımıyla kullanıcılarına avantajlar sunmayı amaçlayan Imilab akıllı saatler, akıcılık söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya çıkarmayı başarır. Imilab akıllı saat özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Imilab KW66 akıllı saat modeli, şık tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Çoklu dokunmatik özelliğine sahip olan kavisli ekranıyla, zarif bir görünüm kazanır. 12.7 mm kalınlığında olması sayesinde ince bir akıllı saat kullanmak isteyenlere hitap eder. 54 gram ağırlığında metal gövdeye sahip olan ürün, dayanıklılığıyla da öne çıkar. Ayrıca TFT LCD ekranı 240x240 piksel çözünürlüğünde olduğu için renkleri başarılı bir şekilde üretir.
 • Imilab akıllı saat çeşitleri ekran boyutu çeşitliliğiyle herkesin istediği ebattaki saati kullanmasına olanak tanır. Seçenekleri incelediğinizde 1.09 inç ya da 1.32 inç gibi farklı boyutlara sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz boyutu belirledikten sonra akıllı saatler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ürünler RTK8762C yonga seti içerir. 16 KB RAM ve 128 MB dahili hafızayla desteklenen yonga seti, akıcı bir kullanım elde edilmesini sağlar.
 • Bluetooth desteğine de sahip olan ürünler, akıllı telefonlarınızla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini tamamlar. 5.0 olan Bluetooth versiyonu, yeni nesil teknolojilerle entegrasyonu kolaylaştırır.
 • Imilab akıllı saat batarya tarafında da kullanıcılarını memnun eden bir performans çıkarır. 180 mAh, 330 mAh ya da 340 mAh gibi farklı kapasitelere sahip olan piller içeren ürünler, kullanım ömrüyle öne çıkar. Az kullanımda 14 gün ya da 15 gün gibi süreler sağlar. Böylece akıllı saatlerinizi günaşırı şarj etmenizi gereksiz kılar.
 • İvmeölçer, kalp atış hızı sensörü ve yakınlık sensörü içeren modeller, bu sayede çeşitli fonksiyonlar kazanır. Günlük hayata pratiklik kazandıran fonksiyonları sayesinde birçok kişi tarafından tercih sebebi haline gelir.

Donanıma önem veriyorsanız Imilab saat çeşitleri göz atmanız gereken seçeneklere sahiptir. Turkcell Pasaj’dan Imilab saat fiyat alternatiflerini inceleyerek sizin için ideal olan aksesuara kısa sürede erişebilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Dikkat Çeken Imilab Akıllı Saat Modelleri

Imilab akıllı saatler, sahip oldukları donanım sayesinde kullanıcılarına bazı fonksiyonlar sunar. Günlük hayatı kolaylaştıran ve çeşitli işlemleri yapmanızı kolaylaştıran fonksiyonlar, akıllı saatten beklediğiniz özellikleri içerir. Fonksiyonlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Hatırlatıcılar, akıllı saatleri günlük hayatını programlamak için kullanmak isteyenler için iyi bir fonksiyondur. Günlük programınızı akıllı saate tanımlayarak zamanı geldiğinde uyarı alabilirsiniz. Böylece yapmanız gerekenleri unutmadan günü daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.
 • Alarm da hatırlatıcılar ile benzer bir işleve sahiptir. Titreşim yollayarak alarmı çaldıran ürünler, önemli yerlere geç kalma olasılığınızı azaltır.
 • Hava durumu da akıllı saatlerin beğenilen özellikleri arasında bulunur. Günlük olarak hava durumunu pratik bir şekilde görmenize olanak tanıdığı için akıllı saatler kombinlerinizi daha rahat bir şekilde seçmenize yardımcı olur.
 • Telefonlarla bağlı olduğunda Imilab akıllı saat çeşitleri bazı işlemleri yapmanızı kolaylaştırır. Örneğin, telefonunuza gelen bildirimleri akıllı saatin ekranında görebilir, telefonunuzu açmadan önemli bilgileri alabilirsiniz. Bununla beraber Telefonumu Bul da akıllı saatlerin sunduğu özellikler arasında yer alır. Telefonunuzu kaybettiğinizde sinyal yollayarak ses çıkarmasını sağlayan özellik, kısa süre içinde cihazınızı bulmanıza imkan tanır.
 • Telefonunuza gelen çağrıları da Imilab akıllı saat modelleri üzerinde görebilir, reddetmek istediğinizde ekrana dokunarak aramayı sonlandırabilirsiniz.
 • Dinlediğiniz müziği kontrol etmenize olanak tanıyan Imilab akıllı saat modelleri, pratikliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Şarkıyı sadece akıllı saatinizin ekranına dokunarak değiştirmenizi sağladığı için telefonunuza dokunmadan pek çok işlemi gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir.

Günlük hayatınızı düzenlemek giyilebilir teknolojiler kullanmak istiyorsanız Imilab akıllı saat modellerine göz atabilir, Turkcell Pasaj fırsatlarıyla istediğinize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Yaşam Özellikleriyle Imilab Akıllı Saat Yorumları

Imilab akıllı saatler, günlük hayatınızın düzenlenmesine yardımcı olan fonksiyonların yanı sıra yaşam özellikleriyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. “Kadın Sağlık Takipçisi”, menstrual döngülerin daha kolay bir şekilde takip edilmesine olanak tanır. Kadınlar tarafından beğeniyle karşılanan bu özellik, döngülerinizi tahmin ederek günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilir. Kandaki oksijen seviyesini de ölçen ürünler, genel sağlık durumunuz hakkında fikir edinmenize olanak tanır. Ayrıca kalori takibi özelliğine sahip olan ürünler, diyet yapan kişiler tarafından olumlu geri dönüşler alır. Günlük yaptığınız hareket doğrultusunda tahmini bir kalori miktarı sunarak hedeflerinize daha kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak tanır. Çeşitli aktiviteleri de takip eden Imilab akıllı saatler, günlük hayatında sıklıkla spor yapan kişilerin beğenisini kazanır. Bisiklet, koşu, kürek çekme, tenis​, tırmanış, yoga, yürüyüş ya da ip atlama gibi farklı aktiviteleri desteklediği için neredeyse yaptığınız bütün sporlar hakkında veri toplamanıza olanak tanır. Mesafe ölçer sayesinde ise günlük olarak kat ettiğiniz yolu görmenizi sağlar. Ayrıca çoklu spor moduna da sahip olan ürünler, aynı anda birden fazla egzersiz yapıyorsanız onların verilerini ayrı bir şekilde toplar. Yürüyüşle koşuyu bir araya getirdiğiniz bir egzersiz programınız varsa her iki sporun da verilerini ayrıştırır. Böylece doğru ve gerçekçi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Aktivite verilerinizi uzun süre hafızasında tuttuğu için geçmişle günümüzü karşılaştırmanıza da imkan tanır. Böylece spordan aldığınız verimi daha iyi bir biçimde görmenizi sağlar. Sunduğu özelliklerle kullanıcı değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler almayı başaran ürünler, aktif bir hayat tarzını benimseyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Imilab akıllı saat fiyat opsiyonlarını inceleyerek istediğiniz aktiviteleri destekleyen modele kolaylıkla ulaşabilir, yaşam ve sağlık verilerinizi pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.

Uygun Imilab Akıllı Saat Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Imilab akıllı saatler uygun fiyat seviyelerinde kullanıcılarına pek çok özellik sunmasıyla öne çıkar. Farklı gereksinimleri karşılayacak biçimde çeşitlendirilen ürünleri sayesinde ise fiyatları da kendi içinde değişkenlik gösterir. Böylece Imilab akıllı saat fiyatları ve modellerini incelediğinizde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasından yararlanarak aklınızda akıllı saate uygun fiyatlarla erişebilir, günlük hayatınızı daha teknolojik bir hale getirebilirsiniz. Farklı ekran boyutları ya da pil ömürleriyle kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başaran ürünler, basit arayüzü sayesinde her yaş grubu tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Giyilebilir teknolojiler kullanmak ve gününüzü verimli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Imilab akıllı saat çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Imilab Akıllı Saat Modelleri Her Telefonla Kullanılabilir mi?

Hem Android hem de iOS’u desteklese de Imilab akıllı saat modelleri bu desteği belirli bir versiyondan sonra vermeye başlar. Android 5.1 sonrasını ya da iOS 9.0 sonrasını destekleyen ürünler, hemen hemen her cihazla kullanılabilir. Akıllı saati satın almadan önce ayrıntılarını inceleyerek cihazınızla uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Imilab Akıllı Saat Modelleri Renk Seçenekleri Nelerdir?

Imilab akıllı saatler sahip olduğu renk çeşitliliği sayesinde herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Gövde rengi altın, gümüş, siyah ya da rose gold gibi çeşitli renklerle üretilebilir. Kordonlar ise pembe, açık pembe, beyaz, siyah ya da yeşil gibi farklı renk seçenekleri içerir.

Imilab Akıllı Saat Modelleri Suya Karşı Dayanıklı mıdır?

Imilab akıllı saat modelleri hem suya hem de toza karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Ürünler tamamen toz geçirmeyecek bir şekilde tasarlanırken 1.5 metrelik suda yarım saat boyunca suya karşı dayanıklı hale getirilir.

Daha Fazla