Trust Primo Ultra İnce Süper Hızlı Şarj Özellikli Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Şarj Özellikli Powerbank

Trust Primo powerbank, hareket halindeyken kullanabileceğiniz hızlı ve pratik güç kaynağıdır. Her zaman ve her yerde mobil cihazlarınızı kısa sürede şarj etmenizi sağlar.


Yüksek Kapasiteli Taşınabilir Tasarım

Primo powerbank, 10.000 mAh kapasiteye ve çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu kapasite ile cep telefonunuzu 2 ila 4 kez tamamen şarj edebilir, acil durumlarda hızlı şarj özelliğinden faydalanabilirsiniz.


Cihazlarınızı Aynı Anda Şarj Edin

USB-A ve USB-C bağlantı noktalarıyla tam uyumludur. Bu bağlantı seçenekleri sayesinde aynı anda 3 cihazı şarj edebilir ve vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.


Taşınabilir Tüm Cihazları Şarj Edebilme Özelliği

2 USB-A bağlantı noktası ve 1 USB-C bağlantı noktası ile telefon, tablet, kablosuz kulaklık ve kamera gibi hemen hemen her cihazı şarj edebilirsiniz. Android, iOS ve tüm bağlantı seçenekleri ile uyumlu cihazlar için idealdir.

Hızlı Şarj için Otomatik Güç

Cihazlarınız için otomatik olarak maksimum gücü sağlar ve şarj işlemini en kısa sürede tamamlar. Hızlı şarj edilebilir cihazlarla uyumlu olan powerbank, cihazın izin verdiği maksimum güce ulaşarak şarj eder. Akıllı koruma sistemi ile cihazın desteklediğinden daha fazla güce sahipse güç kaynağı otomatik olarak azalır. Bu sayede cihazlarınız zarar görmeden kısa sürede şarj imkânından yararlanabilirsiniz.

LED Seviye Göstergesi ile Şarj Takibi

Powerbank üzerinde yer alan LED gösterge, toplam dört ışıktan oluşur .Ne kadar şarj olduğunu ve kullandıktan sonra ne kadar şarjının kaldığını bu ışıklar sayesinde takip edebilirsiniz.

Dayanıklı Yüzeyi ile Uzun Ömürlü Kullanım

Estetik tasarımı kadar dayanıklı yüzeyi de öne çıkan detaylar arasındadır. Sık kullanımdan kaynaklı çizilmelere ve darbelere karşı dirençli malzemelerden üretilmiştir.

Teknik Özellikler

 • Kapasite: 10000 mAh
 • Çıkış Birimi: 2 USB-A, USB-C
 • Çıkış Sayısı: 3
 • Çıkış Akımı: 2,4 A
 • Şarj Gücü: 15 W
 • Girişler: Giriş Mikro USB, USB-C
 • LED Gösterge: Var
 • Genişlik: 138 mm
 • Uzunluk: 15 mm
 • Derinlik: 72 mm
 • Ağırlık: 230 gr

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.