Swiss Charger PB-10000W Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Kullanışlı Tasarım

Akıllı telefon ve tabletler gibi cihazlarınızı ihtiyaç duyduğunuz anda elektrik bağlantısı olmadan Swiss Charger Powerbank 10000 mAh ile şarj edebilirsiniz; ayrıca şık tasarımı ve kaliteli dokuma yüzeyi ile göz zevkinize hitap eder.

Eş Zamanlı Kullanım İmkanı

Eş zamanlı kullanım imkanı sayesinde zamandan tasarruf ettirir. Çift USB çıkışı ile cep telefonunuzu şarj ederken aynı anda tabletinizi şarj edebilirsiniz. İki adet güç çıkışı ile hayatınızı kolaylaştırır ve zaman size kalır.

Tüm Cihazlarınıza Tek Powerbank

Swiss Charger 10000 mAh, tüm akıllı telefonlar ve tüm tabletler ile uyumludur. Bu özellik ile dilediğiniz cihazınızı, dilediğiniz an şarj etmenizi sağlar. Tek bir powerbank ile tüm cihazlarınızın şarj sorununu ortadan kaldırabilir, böylece ihtiyaç duyduğunuz her an cihazlarınıza ulaşabilme imkanı sağlar.

Şarj Edilebilir Li-Polimer Batarya

Üründe kullanılan lityum polimer, cihaz kullanılmadığı zamanlarda gücünü tüketmez ve kullanılmaya başlandığında yüksek performans sergiler. Taşınabilir cihazlara uzun pil ömrü sunar.

Yüksek Kapasiteli Batarya

Cihazlarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmesi için geliştirilen Swiss Charger taşınabilir şarj cihazı, 10000 mAh batarya kapasitesine sahiptir.

Özellikler

  • Kapasite: 10000 mAh
  • Hızlı şarj: Var
  • Batarya tipi: Lityum Polimer
  • Uyumluluk: Tüm Cihazlar
  • Kablo Ucu: USB
  • USB Çıkış Sayısı:
  • Çıkış Amper: 5V 2.1 A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.