Lexon Bali Kablosuz Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yerleşik Kablosuz Şarj Özelliği

Lexon Bali kablolu ve kablosuz şarj bağlantı özelliği ile tüm cihazlarınıza kısa sürede enerji sağlar. Son teknolojiye sahip powerbank, Qi sertifikası sayesinde uyumlu telefonları kablo karmaşıklığı olmadan şarj edebilir.

IP66 Koruması ile Suya Dayanıklılık

IP66 koruma sertifikası ile su sıçramaları, basınçlı su, yağmur ve neme karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca toz koruması olan powerbank yoğun kullanımlar için uygundur.

Kablolu Bağlantıları ile Tüm Cihazlara Tam Uyum

USB, ve USB-C bağlantı noktaların sayesinde sahip olduğunuz kablolar ile cihazlarınızı şarj etmenizi sağlar. Bu sayede uyumlu olmayan telefonlarınızı ve elektronikleriniz de tek powerbank ile kolayca şarj edebilirsiniz.

Ünlü Tasarımcıların Şık tasarımı

Manuela Simonelli ve Andrea Quaglio tarafından tasarlanan powerbank hem Fransız hem de İtalyan esintileri taşır. Mükemmel parlak yüzeyi ve deniz kabuğu şekli ile bir powerbank’ten daha fazlasını elde etmenizi sağlar.

Kısa Sürede Şarj Desteği

10 W Qi teknolojisi ile donatılan powerbank, Samsung, iPhone ve Qi özellikli tüm cihazlarınızı kısa sürede tam kapasite doldurur. 3 saat gibi kısa sürede %100 şarj desteği sağlayan Lexon Bali’yi her yere götürebilir ve her zaman bir enerji kaynağına sahip olabilirsiniz.

Isı Korumalı tasarım ile Güvenli Kullanım

Üst kısımdaki kavisli şeritler, ısı dağılımına izin vererek cihazınızın pilini korumak için sıcaklık düzenlemesi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı türü : Qi teknolojili kablosuz
  • Kapasite: 5000 mAh
  • Malzeme: Polikarbonat
  • Çap: 10,73 cm
  • Kalınlık: 1,75 cm
  • Ağırlık: 178 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.