Cellularline Powertank Type C Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 20000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü ve Hızlı

PowerTank 20.000, Cellularline’ın güçlü, hızlı ve ultra küçük taşınabilir şarj cihazıdır.  PowerTank 20.000, lityum iyon hücreli klasik powerbank'lardan % 40'a kadar daha küçük yapan yüksek yoğunluklu lityum polimer hücrelerinde yenilikçi teknoloji ile üretilmiştir. Küçük ama güçlü PowerTank 20.000, nereye giderseniz gidin yanınızda ihtiyacınız olan tüm gücü almak ve akıllı telefonunuzu arka arkaya birkaç kez hızlı bir şekilde şarj etmek için mükemmeldir. 

Rahatlık ve Güvenlik

Çift USB-C ve Mikro USB bağlantı noktası sayesinde PowerTank 20.000'inizi piyasadaki çoğu telefon için kullanılan USB kablolarıyla doğrudan şarj edebilirsiniz. PowerTank 20.000 aynı zamanda cihazlarınızı en üst düzeyde rahatlık ve güvenlik ile şarj etmenizi sağlayan aynı anda hızlı şarj ve aşırı ısınma kontrol sistemi ile donatılmıştır.

Özellikler

  • Batarya Teknolojisi: Polimeri di Litio ad Alta Den
  • Setifikalar: TUV, TUV Mark
  • Kapasite: 20000 mAh
  • USB Giriş: 2
  • Güç çıkışı: 12 W
  • Güç girişi: 10 W

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
20000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.