Tsmart Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 04.03.2022
RENK

UNI TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Type-C Şarj ve Data Kablosu

Yüksek performans sunmak üzere özel olarak üretilen Tsmart Type-C şarj data kablosu, hızlı şarja ve veri iletimine imkân tanır. Ürün gerçek zamanlı hızlı senkronizasyon özelliğiyle üst düzey performans sergiler.


İşlevsel ve Dayanıklı

Hızlı şarj ve veri transferi için geliştirilen ürün, yüksek kalitede oksijensiz bakır telden üretilir. Modelde bakır telin kayıpsız ve hızlı iletkenlik özelliğinden faydalanılır. Kablonun ince naylon malzemeden tasarlanan örgü yüzeyi, 10,000 kez büküldükten sonra bile dayanıklılık gösterir.


Ultra İnce, Ultra Şık

Ultra ince yapısıyla fazla yer kaplamayan ürünün kullanımı da kolaydır. Modeli kullanmak için herhangi bir yazılıma gerek yoktur. Tsmart Type-C kablo çeşitli renk seçenekleriyle farklı zevklere hitap eder.


Yüksek Uyumluluk

Ürün, Type-C özellikteki tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışır. Yüksek performans özelliklerini uyumlulukla bir araya getiren kablo, dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.

Özellikler

  • Marka: Tsmart
  • Model: Type-C Şarj Data Kablosu
  • Uzunluk: 1 metre
  • Maksimum gerilim: 2,4 A
  • Soket türü: USB
  • Uyumluluk: Type-C bağlantı özelliğine sahip tüm cihazlarla uyumludur.
  • Uyumlu olduğu bazı cihazlar: Samsung Galaxy A7 (2017), Samsung Galaxy A5 (2017), Xiaomi Mi 5 Pro, Huawei P9 ve yeni nesil MacBook modelleri

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.