Tecno TCD-X95 Üçlü Şarj ve Veri Kablosu 2A 1M (Micro + Type-C + Lightning)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tecno Üçlü Şarj ve Veri Kablosu

Tecno TCD-X95 üçlü şarj ve data kablosu, aynı anda üç farklı elektronik cihazın şarj edilmesini mümkün kılar. Data aktarımı fonksiyonuyla da farklı cihazlar arasında hızlı ve kolay şekilde dosya, belge, fotoğraf, video, müzik gibi içeriklerin aktarılmasını sağlar.


Universal Uyumluluk

Micro USB, USB Tip-C ve Lightning olmak üzere üç farklı cihaz tipi için uyumluluğa sahip. Tecno üçlü şarj ve data kablosu ile Android, Apple iPhone gibi cihazların yanı sıra MP3 çalar, dijital fotoğraf makinesi, tablet ve daha birçok cihaz türünü şarj edebilirsiniz.

Eş Zamanlı Şarj Avantajları

3 cihazı eş zamanlı şekilde şarj etmeyi sağlayan Tecno üçlü şarj kablosu, birden fazla telefona sahip olanlar veya farklı elektronik cihazları gün içinde devamlı olarak kullananlar için muhteşem bir çözüm sunar. Bu cihazları, tek bir şarj kablosu ile aynı anda şarj ederek zamandan büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.


Hızlı Şarj Kapasitesi

Tecno üçlü şarj kablosu, 2A enerji akım gücü sayesinde cihazların enerji ihtiyacını çok daha kısa sürede giderir. Minimum sürede verimli bir batarya dolumu sağlamanız için optimum performans sergiler.


Üçlü Kablo Uzunluğu

Tecno üçlü kablo, 1 metre uzunluğa sahip olduğu için şarj deneyimini olabildiğince konforlu bir şekilde edinmenizi sağlar.


Dayanıklı Donanım

Tecno üçlü şarj ve data kablosu; alüminyum alaşım, PVC, polyester malzemeler ile üretilmiştir. Birinci sınıf kaliteli malzemeler ve bükülmelere karşı dirençli örgülü polyester kumaş sayesinde şarj kablosu, uzun süreli kullanım imkânı sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Tecno
  • Model: TCD-X95
  • Ürün: Üçlü Veri Kablosu
  • Bağlantı Tipleri: Micro/Type-C/Lightning
  • Kablo Fonksiyonu: Şarj ve Data Aktarımı
  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Malzeme: Alüminyum Alaşım/PVC/Polyester
  • Enerji Akımı: 2A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.