Swiss Charger SCC-10082 Mıknatıslı Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mıknatıslı Şarj Ucunun Avantajlarından Yararlanın

Manyetik özelliğe sahip mıknatıslı şarj ucu, pratik kullanımıyla sizi cezbeder. Şarj yuvasına yaklaştırdığınızda kendiliğinden entegre olarak şarj etmeye başlar.

Tüm cihazları Tek Data Kablosu ile Şarj Edin

Mıknatıslı data kablosunun en önemli özelliklerinde biri, giriş ucunun değiştirilebilir olmasıdır. Bu özellik, tek şarj kablosu ile farklı cihazların şarj edilebilmesini sağlar. Kablonun Type-C başlığını, iPhone uyumlu başlıkla ya da mikro-USB başlıkla değiştirerek farklı cihazlarda kullanabilirsiniz.

Daha Sağlam Kablo Yapısı

Swiss Charger şarj kablosu, halatlı tasarımı sayesinde bükülmelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede kablonuz kolay yıpranmaz ve uzun süreli kullanılabilir.

1.5 Metre Şarj Kablosu

Swiss Charger mıknatıslı şarj kablosu, 1.5 metre uzunluğundadır. Bu uzunluk, şarj esnasında hareket kabiliyetinizin kısıtlanmasını önler.

2A Şarj Etme Hızı

Hızlı şarj özelliğinde data kablosu, 2A akım gücüne sahiptir. Cihazlarınızı daha hızlı şarj edebilmenize yarayan 2A akım gücü, size zamandan kazandırır.

Sade ve Kullanışlı Tasarım

Swiss Charger data kablosu, sade tasarımı ile ortak zevklere hitap eder. Kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı kablo tasarımı, sağlamlığıyla kullanışlı bir yapıya da sahiptir.

Özellikler

  • Akım Gücü: 2A
  • Kablo Uzunluğu: 1.5 m
  • Konnektör: Mıknatıslı
  • Uyumluluk: Type-C (Mıknatıslı Uç Değiştirilerek Diğer Cihazlarla da Kullanılabilir.)

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo Uzunluğu
1.5 m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Type-C

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.