Swiss Charger SCC-10081 Mıknatıslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

2’si 1 Arada Kullanım

Swiss Charger iOS mıknatıslı kabloyu sadece cihazları şarj etmek için değil, cihazlarınız arasında veri transferi yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde, data kablosuna ihtiyaç duymadan tek kablodan iki farklı amaç için yararlanabilirsiniz.

Mıknatısı ile Fark Yaratır

iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, cihaz girişini kendiliğinden bulabilir. Bağlantı kurmak istediğiniz cihaza takacağınız küçük bir mıknatıs ile kablo ve cihaz arasındaki bağı kolayca kurabilirsiniz.

Tüm Apple Ürünleri ile Uyumlu

Swiss Charge iOS SCC-10081 şarj ve data kablosu, Apple ürünleri ile uyum gösterir. Bu sayede iPhone, iPad ve MacBook ürünlerinde kolayca kullanabilir ve cihazlar arasında güvenli bağlantı kurabilirsiniz.

İdeal Boyutlar, Rahat Kullanım

Boyu 1,5 m olan şarj ve data kablosu, uzunluğu sayesinde cihazlar arasında bağlantı kurarken rahat hareket etme alanı bırakır. Bu sayede telefon ve bilgisayar arasında veri akışını sağlamak için kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım

Swiss Charge iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Örme dış yüzeyi, kablonun bükülmelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde kabloyu daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

2.0A Olan Şarj Etme Hızı

Swiss Charger şarj kablosu, 2.0A şarj etme hızına sahiptir. Bu hız, güvenli bir kullanım sunarak cihaza gelen elektrik akımının verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını destekler.

Cihazlarınızın Şarj Girişleri Koruma Altında

Manyetik uca sahip Swiss Charger iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, şarj girişlerini korur. Girişe takılan manyetik uç, toz ve kir gibi etmenlerin cihaz içine sızmasını önler.

Tak ve Başla

Pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde, cihazlar arasındaki veri akışı ve güç transferi gibi işlemler kabloyu taktığınız anda gerçekleşmeye başlar. Bu sayede işinize odaklanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uzunluğu: 1,5 m
  • Kablo Tipi: iOS
  • Kablo Fonksiyonu: Şarj ve Data
  • Şarj Hızı: 2.0A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1.5 m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.