Swiss Charger SCC-10070 Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mikro USB Cihazlar ile Hızlı Bağlantı

Şarj ve data kablosu, mikro USB uyumlu ve akıllı şarj teknolojisine sahip bir üründür. Mikro USB bağlantı ucu; uyumlu akıllı telefon, tablet ve tüm mobil cihazları şarj eder.

Üstün Dayanıklılık Performansı

Üst düzey sağlamlığa sahip olan mikro USB şarj ve data kablosu, bükülmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun vadeli kullanıcı tecrübesi yaşatır.

Yüksek Uyumluluk

Alüminyum konnektörlere sahip şarj kablosu, tüm mikro USB girişli akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınız ile yüksek uyumlu bir yapıdadır.

En Hızlı Şarj Verimi

Üstün bir performansa sahip olan mikro USB şarj ve data kablosu 2.4A, hızlı şarjı destekler. Bu sayede cihazlarınızda hiçbir aksama olmadan mümkün olan en kısa sürede şarjınızı tamamlar.

İşlevsel Kullanım

Şarj ve data kablosu, dilediğiniz yerden kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Oldukça pratik olan bu ürün, mesafe konusunda endişelenmeden çalışmanızı mümkün kılar.

Her Yerde Yanınızda

Oldukça ergonomik bir tasarım ile üretilen mikro USB şarj ve data kablosu, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve çantanıza sığabilecek boyutlara sahip pratik bir üründür.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Mikro USB şarj kablosu, akıllı şarj teknolojisiyle üretilir. Sabit akım sağlayan ürün, cihazlarınızın aşırı derecede ısınmasını önler. Ayrıca cihazınızın şarjı dolduktan sonra akımı keser.

Uzun Ömürlü

Gelişmiş teknik özelliklere ve üstün performansa sahip mikro USB şarj ve data kablosu, uzun vadeli kullanımlarda bile performansından ödün vermez.

Teknik Özellikler

  • Model: SCC-10070
  • Kullanım Alanı: Şarj Kablosu
  • Kablo Ucu: Mikro USB
  • Hızlı Şarj Desteği: 2.4A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİCRO USB DATA VE ŞARJ KABLOSU 1 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
YOK
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok