Swiss Charger SCC-10070 Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mikro USB Cihazlar ile Hızlı Bağlantı

Şarj ve data kablosu, mikro USB uyumlu ve akıllı şarj teknolojisine sahip bir üründür. Mikro USB bağlantı ucu; uyumlu akıllı telefon, tablet ve tüm mobil cihazları şarj eder.

Üstün Dayanıklılık Performansı

Üst düzey sağlamlığa sahip olan mikro USB şarj ve data kablosu, bükülmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun vadeli kullanıcı tecrübesi yaşatır.

Yüksek Uyumluluk

Alüminyum konnektörlere sahip şarj kablosu, tüm mikro USB girişli akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınız ile yüksek uyumlu bir yapıdadır.

En Hızlı Şarj Verimi

Üstün bir performansa sahip olan mikro USB şarj ve data kablosu 2.4A, hızlı şarjı destekler. Bu sayede cihazlarınızda hiçbir aksama olmadan mümkün olan en kısa sürede şarjınızı tamamlar.

İşlevsel Kullanım

Şarj ve data kablosu, dilediğiniz yerden kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Oldukça pratik olan bu ürün, mesafe konusunda endişelenmeden çalışmanızı mümkün kılar.

Her Yerde Yanınızda

Oldukça ergonomik bir tasarım ile üretilen mikro USB şarj ve data kablosu, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve çantanıza sığabilecek boyutlara sahip pratik bir üründür.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Mikro USB şarj kablosu, akıllı şarj teknolojisiyle üretilir. Sabit akım sağlayan ürün, cihazlarınızın aşırı derecede ısınmasını önler. Ayrıca cihazınızın şarjı dolduktan sonra akımı keser.

Uzun Ömürlü

Gelişmiş teknik özelliklere ve üstün performansa sahip mikro USB şarj ve data kablosu, uzun vadeli kullanımlarda bile performansından ödün vermez.

Teknik Özellikler

  • Model: SCC-10070
  • Kullanım Alanı: Şarj Kablosu
  • Kablo Ucu: Mikro USB
  • Hızlı Şarj Desteği: 2.4A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Micro USB

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.