Swiss Charger SCC-10052 Type-C Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Tasarım

Şarj ve data kablosu, Type-C uyumlu olmakla birlikte akıllı şarj teknolojisine sahiptir. Type-C uyumlu akıllı telefon, tablet ve tüm mobil cihazları şarj eden ürün, kullanıcılarından tam puan alır.

Üstün Dayanıklılık Performansı

Üst düzey sağlamlığa sahip olan şarj ve data kablosu, 50.000 kez bükülmelere dayanabilir. Bu sayede uzun vadeli kullanıcı tecrübesini destekler.

Yüksek Uyumluluk

Type-C şarj ve data kablosu, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınız ile yüksek uyumluluk sergiler ve mümkün olan en kısa süreli şarj performansını yaşatır.

En Hızlı Şarj Verimi

Üstün bir performansa sahip olan şarj ve data kablosu, QC2.0 ve QC3.0 hızlı şarjı destekler. Bu sayede cihazlarınızda hiçbir aksama olmadan kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İşlevsel Kullanım

Şarj ve data kablosu 3 metrelik bir kablo uzunluğuna sahiptir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz yerden kullanabilir ve uzaklık konusunda endişelenmeden çalışabilirsiniz.

Her Yerde Yanınızda

Ergonomik bir tasarıma sahip olan şarj ve data kablosu, 3 metre uzunluğu sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz pratik bir üründür.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Şarj ve data kablosu, akıllı şarj teknolojisine sahiptir. Sabit akım sağlar ve cihazlarınızın aşırı derecelerde ısınmasını önler. Ayrıca şarj etmeyi tamamladıktan sonra akımı keserek şarj etme işlemini bitirir.

Uzun Ömürlü

Gelişmiş teknik özelliklere sahip şarj ve data kablosu, yoğun ve uzun süren kullanımlarda dahi beklentileri karşılar.

Teknik Özellikler

  • Model: SCC-10052
  • Kullanım Alanı: Şarj ve Data Kablosu
  • Kablo Ucu: Type-C 

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.