Swiss Charger SCC-10051 Lightning Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

iOS Cihazlar ile Uyumlu Lightning Kablo

iPhone, iPad ve iPod modelleri ile tam uyumlu tasarımı sayesinde tek bir kablo ile birçok cihazı şarj etme avantajı sunar. Böylece iOS işletim sistemine sahip olan farklı mobil cihazlarınız için ayrı kablolar almak zorunda kalmazsınız.

Şarj ve Data Kablosunu Bir Arada Sunan Tasarım

Hem şarj hem de data kablosu olarak tasarlandığı için mobil cihazlarınızı şarj etmenin yanı sıra, internet paylaşımı yapabilir, cihazlar arası veri aktarımını zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu Sağlayan Hızlı Şarj Avantajı

2.4 A şarj hızı sayesinde mobil cihazlarınızın batarya ömrüne zarar vermeden normalden daha kısa sürede şarj olmasını sağlar. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan bu özellik sayesinde kısa sürede daha fazla iOS cihazınızı şarj edebilir, daha hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz.

Yıpranmaya Karşı Dirençli Kablo Tasarımı

50 bin kez bükülmeye karşı dayanıklı olarak tasarlanan esnek şarj kablosu, uzun süreli kullanımlarda bile formunu korur ve kolay deforme olmaz.

Ezilmeyi Önleyen Güçlü Kablo

50 kilograma kadar olan ağırlıklara karşı dayanıklı malzemeden üretildiği için ezilmelere karşı ekstra direnç gösterir. Güçlü dış malzeme ve elektrik iletimini gerçekleştiren iç aksamların korunaklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir performans vadeder.

Konforlu Kullanım Sağlayan Kablo Uzunluğu

1 metre uzunluğundaki kablo sayesinde kablo kirliliği olmaksızın iOS cihazlarınızı şarj edebilir, fazla yer kaplamayacağı için her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.

Uzun Süre Kesintisiz Şarj Olanağı

Yoğun kullanımda bile yüksek performans vadeden kablonun şarj girişi, iOS cihazlara tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede sarsıntı, çarpma ve düşme gibi durumlarda temassızlık sorununa neden olmadan şarj etmeye devam eder. 

Göz Dolduran Şık ve Zarif Tasarım

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve şık görünümü ile göz dolduran şarj kablosu, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı şarj ederken kablo kirliliği görünümüne neden olmadığı gibi zarif tasarımı ile ortama renk katar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Lightning (8 PIN)
  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Uyumluluk: iPhone, iPod ve iPad
  • Uzunluk: 1 Metre
  • Şarj Hızı: 2.4A
  • Dayanıklılık: 50.000 Bükülme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC10051
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
LİGHTNİNG
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok