Swiss Charger SCC-10040 Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Detay Tasarım

Swiss Charger mikro USB şarj kablosu, kırmızı detaylara sahiptir. Uçlarında bulunan bu detaylar sayesinde şık bir görünüm sergiler.

Uzun Ömürlü Dayanıklı Yapı

Esnek kabloya sahip olan ürün, çatlama ve bükülmelere karşı dirençlidir. Bu sayede uzun süreler boyunca konforlu bir kullanım sunar.

Hızlı Şarj ile Zamanı Yakalayın

Swiss Charger mikro USB şarj kablosunun hızlı şarj desteği mevcuttur. 2.4 A hızında şarj desteği sağlar. Bu özelliği ile cihazlarınızı kısa süre içinde şarj edebilir ve güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Özgür Hareket Alanı

Kablo uzunluğu 1 metre olan ürün, kullanıcıya özgür hareket alanı tanır. Bu sayede cihazlar arası bağlantı kurarken zorlanmamış olursunuz.

Kaliteli Bağlantı Noktaları

Swiss Charger şarj kablosu, alüminyum konnektörlere sahiptir. Başarılı güç iletimi sağlayan bu bağlantı noktaları, maksimum verim almanızı sağlar.

Mikro USB Uyumluluk

Mikro USB şarj girişini destekleyen bütün cihazlar ile uyumludur. Bu sayede farklı cihazlar için tek bir kablo kullanabilirsiniz.

Veri Transferi Desteği

Swiss Charger mikro USB şarj kablosu, aynı zamanda data bağlantısı da sağlar. Bu özelliği, tek bir üründen iki yönlü verim almanıza imkân verir. Böylece Swiss Charger 10040 kablo ile hem şarj hem de veri akışı desteği alabilirsiniz.

Hafif ve Taşınabilir Yapı

Taşınabilir yapısı sayesinde istediğiniz yere alabiliyorken hafif yapısı ile de konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracınızda ya da çantanızda yer kaplamadan saklanabilir.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Türü: Data ve Şarj Kablosu
  • Şarj Hızı: 2.4 A
  • Bağlantı Ucu: Alüminyum Konnektörler
  • Bağlantı: Mikro USB

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.