Swiss Charger SCC-10040 Micro USB Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Detay Tasarım

Swiss Charger mikro USB şarj kablosu, kırmızı detaylara sahiptir. Uçlarında bulunan bu detaylar sayesinde şık bir görünüm sergiler.

Uzun Ömürlü Dayanıklı Yapı

Esnek kabloya sahip olan ürün, çatlama ve bükülmelere karşı dirençlidir. Bu sayede uzun süreler boyunca konforlu bir kullanım sunar.

Hızlı Şarj ile Zamanı Yakalayın

Swiss Charger mikro USB şarj kablosunun hızlı şarj desteği mevcuttur. 2.4 A hızında şarj desteği sağlar. Bu özelliği ile cihazlarınızı kısa süre içinde şarj edebilir ve güne kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Özgür Hareket Alanı

Kablo uzunluğu 1 metre olan ürün, kullanıcıya özgür hareket alanı tanır. Bu sayede cihazlar arası bağlantı kurarken zorlanmamış olursunuz.

Kaliteli Bağlantı Noktaları

Swiss Charger şarj kablosu, alüminyum konnektörlere sahiptir. Başarılı güç iletimi sağlayan bu bağlantı noktaları, maksimum verim almanızı sağlar.

Mikro USB Uyumluluk

Mikro USB şarj girişini destekleyen bütün cihazlar ile uyumludur. Bu sayede farklı cihazlar için tek bir kablo kullanabilirsiniz.

Veri Transferi Desteği

Swiss Charger mikro USB şarj kablosu, aynı zamanda data bağlantısı da sağlar. Bu özelliği, tek bir üründen iki yönlü verim almanıza imkân verir. Böylece Swiss Charger 10040 kablo ile hem şarj hem de veri akışı desteği alabilirsiniz.

Hafif ve Taşınabilir Yapı

Taşınabilir yapısı sayesinde istediğiniz yere alabiliyorken hafif yapısı ile de konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracınızda ya da çantanızda yer kaplamadan saklanabilir.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Türü: Data ve Şarj Kablosu
  • Şarj Hızı: 2.4 A
  • Bağlantı Ucu: Alüminyum Konnektörler
  • Bağlantı: Mikro USB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC-10040 MIKRO USB SARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
MİCRO USB
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok