Swiss Charger SCC-10031 Lightning Şarj ve Data Kablosu 3m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Şarj Desteği ile Tam Performans

Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu ile cep telefonu, tablet ve elektronik cihazlarınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj desteğine sahip kablo sayesinde herhangi bir kesintiye uğramadan yüksek performansta cihaz kullanımına devam edebilirsiniz.

Hem Şarj Hem Data Kablosu

Yalnızca bir şarj kablosu olmayan Swiss Charger SCC 10031 ile her türlü ses, görüntü ve belge aktarım işlemlerinizi de hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Verilerinizi farklı cihazlara aktarabilir, güvenli bir biçimde saklayabilirsiniz. Şarj için ayrı, veri aktarımı için ayrı kablo ihtiyacına bu şekilde son verebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme, Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu 3 m ile cihazlarınızı yıllar boyunca hızlı bir şekilde şarj edebilir, data aktarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 50 bin bükülmeye dayanıklı katmanlı özel koruyucu kablo, size uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Ekstra Uzun, Ekstra Konfor

3 metre uzunluğa sahip Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu ile cihazınızı şarj etmek için uygun priz bulma mecburiyeti tarihe karışır. Veri aktarım işlemlerini de yine ürünün ekstra uzun yapısı sayesinde konforunuzdan ödün vermeden gerçekleştirebilirsiniz.

Her Mekanda Kolay Kullanım

Swiss Charger SCC 10031 iOS şarj kablosu 3 m ile cihazınızı şarj etmek ya da veri aktarımı gerçekleştirmek için özel bir mekana ihtiyacınız yoktur. Gün içinde dilediğiniz zaman, evde, arabada, ofiste, dışarıda rahatlıkla kullanabilir, şarj ve veri aktarımı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hızlı Şarj Desteği: Var
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data aktarımı
  • Bağlantı Tipi: iOS
  • Kablo Uzunluğu: 3 Metre
  • Şarj Akımı: 1.5 A
  • 50.000 Kez Bükülmeye Dayanıklı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC-10031 IOS SARJ KABLOSU 3M
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
LİGHTNİNG
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok