Piranha 3321 Micro Deri Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kesintisiz ve Eksiksiz Veri Aktarımı

USB ve Micro USB konnektörlere sahip olan Piranha 3321 Micro deri kablo hem şarj hem de data kablosudur. Data transferlerinizi hızlı ve veri kaybı olmadan yapmanızı sağlarken akıllı telefonlardan fotoğraf makinelerine kadar pek çok taşınabilir cihazı kolaylıkla şarj etmenizi de sağlar. 

Hızlı Şarj Desteği ile Vakit Tasarrufu

2.0 hızlı şarj teknolojisi sayesinde hızlı şarjı destekleyen tüm mobil cihazlarınızı şarj edebileceğiniz Piranha 3321 Micro deri kablo, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece cihazlarınızı kısa sürede şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan İdeal Uzunluk

Ne çok uzun ne de çok kısa olan 1 metrelik kablo uzunluğu, konforlu bir kullanım süreci vadeder. Böylece akıllı telefonunuz başta olmak üzere birçok mobil cihazınızı kablo kirliliği veya yetersiz kablo uzunluğu sorunu yaşamadan pratik bir şekilde şarj edebilir, cihazlar arası veri transferi yapabilirsiniz.

Ekstra Dayanıklı Deri Kaplama

Alüminyum içeriğe sahip olan kablo gövdesi çok daha uzun ömürlü bir kullanım sunan deri ile kaplanmıştır. Bu sayede hem kolay deforme olmaz hem de uzun süre güvenli kullanma ayrıcalığı sunar.

Güvenli Kullanım Sağlayan Özellikler

Ani akım ve voltaj değişimlerine karşı korumalı olan Piranha 3321 Micro deri kablo, cihazlarınızı güvenle şarj etmenizi ve kişisel dosyalarınızı kayıp olmaksızın başka cihaz veya depolama birimlerine aktarmanızı sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iOS/Android
  • Malzeme: Alüminyum/Deri
  • Uzunluk: 1 metre
  • Data Aktarımı: Var
  • Hızlı Şarj: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PIRANHA 3321 MİCRO DERİ KABLO
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PIRANHA
Henüz yorum yok