Piranha 3311 Micro USB Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Veri Aktarım ve Şarj Kablosu

Piranha 3311 Micro USB kablo, Micro USB bağlantı noktasına sahip mobil cihazları şarj etmek ve bu cihazlarda yer alan verileri bilgisayar ya da depolama birimlerine aktarma kolaylığı sunar. 

Güvenli Veri Aktarım Ayrıcalığı

Fotoğraf, müzik dosyaları, videolar, iş dosyaları gibi kişisel verilerinizi akıllı telefonunuzdan bilgisayara veya flash bellek, SSD gibi depolama birimlerine eksiksiz olarak aktarma avantajı sağlar.

Taşınabilir Cihazlar ile Uyum Avantajı

Micro USB konnektör ile uyumlu olan akıllı telefonların yanı sıra fotoğraf makineleri, fotoğraf yazıcılar, medya oynatıcıları ve tablet bilgisayarlar ile uyumlu olan Piranha 3311 Micro USB kablo sayesinde söz konusu cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Kablo Uzunluğu

120 cm uzunluğundaki kablosu konforlu bir kullanım süreci vadeder. Çok fazla uzun olmadığı için kablo kirliliğine neden olmayan Piranha 3311 Micro USB kablo, çok kısa olmadığı için de rahat kullanım sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Sağlam Yapı

Yoğun kullanıma dirençli olarak tasarlanan Piranha 3311 Micro USB kablo, dayanıklı kaplaması sayesinde kolay deforme olmadığı için uzun bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iOS/Android
  • Malzeme: Alüminyum
  • Uzunluk: 120 cm
  • Konnektör: USB/Micro USB
  • Data Aktarımı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.