Philips DLC2528C Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Kablo Farkıyla Konforu Yakalayın

1.2 metre kablo uzunluğuyla konforlu kullanım keyfini yaşayın. Uzun kablosu sayesinde cihazlarınız arasında mesafe sorunu yaşamadan kusursuz bağlantılar kurun ve kendinizi teknolojinin kollarına bırakın!  

Eğlence Her Yerde

Hafif tasarımıyla ister evde, ister işyerinde ister tatilde kısacası istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sadece bir ucunu cihazınıza bir ucunu USB portuna takarak eğlencenin sınırlarını zorlayın. 

Type-C Cihazlar ile Uyum Gösterir

Tüm Type-C girişi olan cihazlar ile muhteşem bir uyum sağlayarak geniş bir kullanım alanı sunar. Bilgisayarınızı USB portuna takarak cihazlarınız arasında bağlantılar kurarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Farklı Mobil Cihazlara Eşlik Eder

Bilgisayarın yanı sıra birçok mobil cihazınızla da kullanabilirsiniz. Type-C girişli kameralar, harici hoparlörler, MP3 çalarlar, powerbankler vb. gibi ürünler ile de sizi üstün bir performans ile buluşturur.   

Hızlı Şarj ile Beklemeye Son

Hızlı şarj özelliği ile cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edin. Bu sayede işlerinize, görüşmelerinize ve eğleneceye ara vermeden devam edin. Philips kablo, hızlı şarj etme performansıyla size keyifli dakikalar sunar. 

Şarj ve Veri Aktarımı Bir Arada 

Cihazlarınızı hızlı bir şekilde eden kabloyu, cihazlarınız arasında bağlantı kurarak veri transferi yapmak için de kullanabilirsiniz. Fotoğraf, müzik, video ve içeriklerinizi hızlı bir şekilde cihazlarınız arasında aktararak kendinizi şımartın.    

Elastik Yapısıyla Şık Görünüm ve Efektif Kullanım 

Elastik yapısıyla rahat ve efektif bir kullanım sunar. Bu sayede kopmalara, bükülmelere karşı üstün bir koruma desteği sağlar. Aynı zamanda elastik yapısıyla stilinizi şık bir şekilde taçlandırır. 

Yüksek Kaliteli ile Philips Farkını Keşfedin

Teknoloji dünyasının öncü markalarından biri olan Philips’in yüksek kaliteli performansıyla tanışmanın şimdi tam zamanı! Dayanıklı yapısıyla uzun bir kullanım ömrü vadeden Philips kablo, sizi kusursuz bir teknolojiye davet ediyor.  

Teknik Özellikler

  • Marka: Philips
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data
  • Yapısı: Elastik
  • Uzunluk: 1.2 metre
  • Uyumluluk: Type-C

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.